Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, nobody napisał:

niech ktoś da info jak wyglądają niekrytyczne łebszoty na hardcore i czy sama rozgrywka nie irytuje 

no tak słabo mi się robi jak zombie przezywa 3 zwykłe strzały w głowę, jak w demie 

Ej ale tak zawsze było w serii RE chyba, nawet w RE4 przyjmowali z pistoletu kilka strzałów w łeb. Pistolet jest na kapiszony.

Odnośnik do komentarza

@Rozi

W starych resach handgun szedł zawsze w klatę, w RE3 i REmake losowo trafiał w głowę i dawał instant kille. Od 4 gdy dodano kamere zza ramienia i manualne celowanie w punkty ciała, przeciwnicy dostali buffa do 5 trafień z najsłabszych handgunów. Te 3 to powinien byc max. Mozna by sobie to tłumaczyc, że pierwszy trafił nie w mózg, a twarz :v

 

Do czego zmierzam, to mam nadzieję, że na poziomie hardcore bez adaptywnego poziomu trudności, uniknie się sytuacji, o której pisał bansai

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, milan napisał:

Napiszcie stan waszego ekwipunku na hardcore po 1 bossie leona, ciekawi mnie. Ja szedlem na niego z 7 nabojami do strzelby 11 do pistoletu i 3 blyskowymi. Poszlo to plus to co w terenie znalazlem.

Miałem trochę więcej do Shotguna ale i tak wszystko poszło na niego. 17% trofeów szybko lecą

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Wesker napisał:

Miałem trochę więcej do Shotguna ale i tak wszystko poszło na niego. 17% trofeów szybko lecą

Ja wyrzygałem prawie wszystko na

Spoiler

grupke chyba 7 zombiaków w paru pokojach po ucieczce po  wybuchu helikoptera, obszar który odwiedzamy na poczatku komisariatu, wtedy nikogo  tam nie zabiłem.

 

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Ej pany, chyba wiem na czym polegają criticale pistoletem (albo wydaje mi się że wiem xd) - trzeba nacisnąć spust dokładnie w momencie, kiedy celownik nam się zmniejszy, tak jak do piercing shotów. Zrobiłem tak dwa razy i dwa razy zgniłki padły martwe. Ewentualnie miałem mega farta.

 

Tylko tryb Normal! 

Dobra, to chyba nie działa jednak xd

 

To byl fart.

 

W drugiej polowie gry ja dalej laduje po 7-10 konsekutywnych strzalow w leb zeby zabic zombiaka.

 

adaptive difficulty? jebalbym maczetami kasztaniarza ktory to wymyslil i palilbym w piecyku programistami ktorzy przylozyli do tego swoje palce, to juz na hardcore latwiej jest moba polozyc wg tego co czytalem i widzialem xd

 

Claire playthrough leci na hardcore.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

W opisie jest, że oprócz oryginalnych nagrań muzycznych są również oryginalne efekty dźwiękowe. Będzie można ustawić oryginalną muzykę zostawiając współczesne efekty dźwiękowe?

Do wyboru jest całość - oryginał albo remake, nie da się ustawić osobno sfxów. 

 

Jezusku, oryginalny OST :banderas:

Edytowane przez Bzduras
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra,  po godzinie z hakiem komisariat skończony, przynajmniej na razie ;)

zdobyte 3 medialiony i walka z Birkinem

 

Tutaj nie będzie kompromisów, WYBIERAJCIE HARCORE, serio mówię, dobrze mi ktoś doradził że na normalu ta gra jest za łatwa, zresztą

Doszedłem do pokoju STARS z takim ekwipunkiem gdzie amunicji nie brakuje


90d9gk.jpg  

. Tryb Hardcore to taki normal na PSXa czyli dla nas wybór jednoznaczny!

 

Gra zaczyna się na

stacji benzynowej gdzie Leon jeszcze jest w normalnym stroju ale co to za klimat, jeden zombiak potrafi nieźle namieszać w tej scenie

 

Ogólnie jakość od dema za bardzo nie odbiega ale klimat tak wciąga że miałem chwilę odpalić a skończyłem łącznie po 2,5 godzinie gdzie 30 minut ustawiałem opcje :D Świetnie zrobili mimikę twarzy postaci podczas różnych wariacji poziomu zdrowia naszej postaci.

Patenty takie jak

szyfry, otwieranie zamków,

, zagadki robią najwyższą robotę i jeszcze nie raz coś czuję w innym scenariuszu wrócę w trę same miejsca. Sporo też miejsc uległo solidnej zmianie co zobaczycie sami.

 

Ta gra to esencja survivalu ale podkreślam, na poziomie najwyższym gdzie zapisujemy grę za pomocą TAŚM (ahh sentyment), czuć ciężar w pewnych momentach, dwa razy miałem sytuację krytyczną gdzie wymijanie zombiaków odbywało się z podwyższonym tętnem (serio). Przez 1:30h dobiłem 17% pucharków więc lecę zaraz do tematu o nich spisać porady na tą chwilę. 

 

Jednego jestem już pewny Panowie i Panie mamy dumę i 10/10 a dalej będzie chyba już tylko lepiej.

Aha początek gry i sławny:

2w2eejp.jpg[\spoiler]

Ewentualnie krótki filmik ze zwiedzania :

https://youtu.be/PuQQh6Cs7QE[\spoiler]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Bansai napisał:

adaptive difficulty? (pipi)albym maczetami kasztaniarza ktory to wymyslil i palilbym w piecyku programistami ktorzy przylozyli do tego swoje palce, to juz na hardcore latwiej jest moba polozyc wg tego co czytalem i widzialem xd Claire playthrough leci na hardcore.

to samo było w RE4 a nikt nie narzekał xd z tym że tam dawali np. po którymś z rzędu zgonie ciut mniej przeciwników 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...