Skocz do zawartości

FlatOut 4: Total Insanity


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Next Car Game raz odpaliłem i daje rade. W sumie jak tą gre dokończą będzie miodniejsza od Flatoutów ze względu na wymagający model jazdy i brak nitra i innych arkejdowych gówienek. Aczkolwiek widok 30'tu rozwalających sie po drodze aut (niektóre fruwają w powietrzu) jest troszke absurdalny, no ale w duchu tej serii zawsze chodziło o absurd :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Cuchnie mi to na kilometr skromniutkim budżetem. Nazwy devów też nie napawają optymizmem. Fabrykanci krapów, w najlepszym przypadku średniaków Też kiedyś zagrywałem się w jedynkę i dwójkę, ale tu będę sceptyczny. Ja jednak spokojnie poczekam na Wreckfest od Bugbear...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kierwa, nie ma kiedy tych wszystkich sztosow ogrywac :(

 

Panowie, jest kuresko dobrze :banderas:

Grajac w to czuje sie jak wtedy, kiedy ogrywalem downhill domination, gre ktora rowniez miala zerowy marketing, przeszla praktycznie bez echa, a jest jedna z najlepszych pozycji w swoim gatunku.

Po pierwsze - udzwiekowienie, idealnie trafiajace w moj gust (rozne odmiany rocka), po drugie - specyficzny dla serii, ale satysfakcjonujacy mydelniczkowy model jazdy, przywodzacy na mysl motorstorm (nie brzmi najlepiej, ale uwierzcie, ze gra sie fajnie), no i wreszcie po trzecie - ROZPYERDOL.

Co tam sie kierwa odjaniepawla - latajace deski, opony, samochody, setki przeroznych przedmiotow i czesci przedmiotow (z zayebista fizyka), wpyerdalanie sie w stodoly, sklepy, domy, a wszystko to w tumanach kurzu przy wlaczonym nitro (efekt dopalacza najlepszy jaki widzialem)  :obama:

Gra ma mase trybow, w tym wiele do lokalnego multiplayera, oj bedzie jechane na czezkim graniu :banderas:

 

Juz widze oczami wyobrazni te forumkowe deathmatche na arenie :banderas: Jest tutaj potencjal na drugiego blura, w sensie - gra bedzie miala grupke swoich wiernych fanow  podtrzymujacych ja przy zyciu przez dlugi czas. 

 

A wy co? Nielegalne cebulowanie na dzielonym koncie i czekanie do piatku jak ostatni frajerzy? Nawet mi was nie zal.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...