Skocz do zawartości

Twilight Princess HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

@Bansai 

 

Bierz Wind Wakera i nie pi.erdol, to jest przysłowiowy must-have a odpalenie tego w wydaniu na Wii U na pełnym full HD sprawia iż miska sama się cieszy. Dla mnie dalej jest to Zelda numero Uno i co tam iż GaCkowe wydanie przeszedłem z 12 razy, przeszedłem kolejne 2 na Wii U z od razu odpalonym Hero Mode (boże tego Zeldzie trzeba było).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Wolałbym konkretny dungeon ale nie napalam się. Poza tym jakiś czas temu Aonuma przyznał się iż dungeon, który wyleciał z GaCkowej wersji Wind Wakera znalazł miejsce w innej Zeldzie (wyszło iż dostała ją TP) więc wątpię aby aż tak się wysilili i dorzucili cały nowiutki dungeon specjalnie pod Amiibo (ludzie by ich zjedli). Cholera jestem ciekaw finalnego rezultatu, nie powiem ale wymagania mam spore zwłaszcza po świetnym Wind Wakerze HD (ale nad WW siedziała ekipa Hexa Drive a nie jakiś Tantalus Media, który jedynie co konkretnego zrobił to port ZOMBI i na PS4, XO i PC gdzie nawet nie byli w stanie tych samych filtrów stworzyć i gra prezentuje się dziwnie gorzej niż na Wii U). 

 

Jak gameplayowo się nie martwię tak graficznie jak najbardziej, co ich kur.wa podkusiło aby takiego no name'a wziąć pod stworzenie HD wersji to nie mam pojęcia, czy Hexa Drive, Bluepoint Games oraz Armature są tak zajęci aby nie mogli się tym zająć?.....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zbytnio się nie wysilili jeśli chodzi o grafę, zobacz jak płaskie są tekstury i jak kwadratowo ręce Linka wyglądają gdy strzela z łuku. A ten dungeon to tak naprawdę drugi dungeon z wyzwaniami tyle iż tym razem jest się ciągle pod postacią wilka. Oczekiwałem czegoś gdzie normalnym Linkiem pośmigam ale trudno....

Odnośnik do komentarza

Ale nie postarali się zbytnio z ta Zeldą, graficznie to jest Wii i nic więcej. :/

 

podciągnięte tekstury, poprawione oświetlenie, wyższa rozdzielczość, cieplejsza paleta kolorów :gayos: Jak dla mnie starczy. Jasne, że to nie poziom WW HD, ale w zasadzie w WW HD zrobili to samo - podciągnięte tekstury, zmienione oświetlenie. Przy WW HD jednak różnica jest bardziej zauwazalna przez cell shading

 

Odnośnik do komentarza

Głównym problemem jest tutaj pozostawienie wszystkiego jak było. Zamiast dorzucić jakąś konkretną trawę to jest tylko podciągnięta tekstura podłoża, która owszem wygląda i ładnie ale liczyłem na więcej miejsc z normalną trawą (skoro zamiast tych 40MB RAMu mamy 2GB). Najbardziej boli fakt iż owszem szczegółowość materiałów, ich tekstury są znacząco lepsze ale liczyłem na konkretny update modeli postaci. Czy tak trudno byłoby zrobić model zbliżony do tego?

 

 

hqdefault.jpg

 

Zresztą zobaczcie sobie jak się robi remastery:

 

metal_gear_solid_3_comparison-300x257.jp

 

 

 

 

A i odnośnie Wind Waker'a to on nie miał po prostu podciągniętych tekstur. Przemodelowano dosłownie wszystko, od na nowo zrobionych cieni po nowe modele obiektów jak i postaci, dla przykładu polecam przeczytać artykuł z Digital Foundry, który świetnie opisuje jak wiele pracy włożono przy Wind Wakerze któremu bliżej do remake'a niż remaster'a. Zresztą już pierwszy screen robił piorunujące wrażenie w przeciwieństwie do Twilighr Princess:

 

The-Legend-of-Zelda-Wind-Waker-HD-Compar

 

Po prostu to kwestia developera a nie samej gry. Tantalus może co najwyżej buty pastować takim ekipom jak Hexa Drive czy Bluepoint Games, liderów jeśli mowa o remake'ach i remasterach z prawdziwego zdarzenia....(zresztą czego było się spodziewać po ekipie, która przerzucając Zombi U na PS4 i XOne pozbawiła gry filtrów i dodatkowych efektów przez co wersja na znacznie mocniejszy sprzęt wygląda gorzej niż oryginał....)

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra, po takim dłuższym filmiku widać iż całe otoczenie dostało porządnego kopa. Tekstury są śliczne i wyraźne i nie są już rozmytą kupą, widać każde pęknięcie. Nawet w Sky City (nie pamiętam poprawnej nazwy) zobaczcie na chmurki a raczej "volumetric cloud". Jestem teraz bardziej happy no i Fig ma rację, Zelda TP  zawsze na filmikach prezentuje się gorzej niż na żywo. No i pomimo iż tytuł ma tyle lat na karku to woda dalej prezentuje poziom, małe a cieszy :-]

Odnośnik do komentarza

Wygląda super, ale nigdy nie grałem w TP i porównuję grafikę do Ocaryny, w którą obecnie gram. To jest dopiero skok jakościowy :obama: Poza tym po samych gameplayach miód wylewa się z ekranu. Cieszę się że zamówiłem limitkę. :cool:

Odnośnik do komentarza

Sorki za post pod postem, ale taka sytuacja u mnie dzisiaj.

 

Coś mnie tknęło i sprawdziłem sobie swoje zamówienia w love-game.pl. Co się okazało? Nie ma TP HD z amiboo. Wyparowało, a towaru na sklepie brak. Kierwa, chyba zapomniałem potwierdzić zamówienie i wywalili mi je tak po prostu, bez żadnego info. :frog: Nie wiem jak to teraz będzie, ale zamówiłem na cdp.pl za równe 199zł z darmową wysyłką (w sumie nawet lepsza oferta). Mam nadzieję, że jeszcze dostanę, bo dość późno złożone. Niezły fakap, gurwa, przez moje niedopatrzenie. Trochę się przez to wku.rwiłem. :[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...