Skocz do zawartości

Twilight Princess HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, Mario Maker kupilem zwykla edycje (tzn z ksiazeczka, ale nie bylo innych zwyklejszych), a i tak mialo ten znaczek.

Poszukałem trochę w necie, do zakupów growych też zajrzałem, i chyba masz rację.

 

Dziwna sprawa, że wrzucają na okładkę tyle tych znaczków. O ile to PEGI może być, tak te niemieckie ograniczenia, lub wszystkie naraz, wyglądają okropnie.

Odnośnik do komentarza

TEN PRODUKT NIE WYSTĘPUJE JUŻ W MAGAZYNIE  :whyyy: no to się wysilili z ilością dostępnych limitek, ciekawe ile będę teraz czekał na kolejną partię.....(curse you Xenoblade X!!).

 

Ja też się nie załapałem, faktycznie musieli rzucić jakąś śmieszną ilość na sklep bo nim skończyłem zamawiać kolekcjonerkę Bravely Second to Zeldy już nie mogłem:(...

Odnośnik do komentarza

Dobra dzięki Dobosowi nawet opłacalne był LG ale taniej tak czy siak wyszłoby mi w KiG o koszt przesyłki ale trudno, wolę mieć pewność że limitka jest zaklepana niż jak potem mam kupić za 230zł wzwyż, choć z drugiej strony to nie PZ ani Xeno więc obstawiam że później również będzie dostępne....

Odnośnik do komentarza

Ja też sobie zaklepałem, ale w Ultimie (ostatnio u nich ceny po prostu dobijają), bo tylko oni jeszcze mieli pre-ordery. Cena trochę boli na tle takiego KiG, ale tak jak chrno-x prawi, wolę mieć zaklepany swój egzemplarz niż go nie dostać.

Najwyżej jak limitki jeszcze się pojawią w KiG'u, to tam zamówię, a w Ultimie zrezygnuje z zamówienia...

Odnośnik do komentarza

Ja też sobie zaklepałem, ale w Ultimie (ostatnio u nich ceny po prostu dobijają), bo tylko oni jeszcze mieli pre-ordery. Cena trochę boli na tle takiego KiG, ale tak jak chrno-x prawi, wolę mieć zaklepany swój egzemplarz niż go nie dostać.

Najwyżej jak limitki jeszcze się pojawią w KiG'u, to tam zamówię, a w Ultimie zrezygnuje z zamówienia...

 

w LG już nie ma? 

Odnośnik do komentarza

Dzięki dobroci Rayosa czatowałem na to aby wypuścili na szybko tą jedną sztukę z powrotem do zamówienia i co? A wielkie G, ślęczałem przy kompie do północy automatycznie odświeżając stronkę i jak tytułu do ponownego zamówienia nie było tak nie ma. Trudno obejdę się w LG cena zniżkowa taka zła nie jest. 

 

Na Ultime obecnie leje sikiem koszącym. Zamówiłem u nich Xeno i PZ i dwa razy ciężko było im wrzucić limitki do większych tekturowych pudełek przez co pudełko ma na tyle widoczne zmarszczki (chodzi o samą górę do powieszenia, którą łatwo można zagiąć). Fakt jest to mało zwracający uwagę aspekt zwłaszcza na czarnym tle ale tak czy siak pokazuje jak Ultima traktuje swoich klientów (podobnie zrobili mi z limitką Zeldy: SS 4 lata temu). Nigdy więcej, mogę tam co najwyżej zamawiać podstawki ale obecnie przy ich cenach z du.py gdzie stała zniżka, którą posiadam nie obniża mi ceny to mogą się pałować. W KiG i w LG zamawiając limitki Splatoon i Yoshiego to nie było śladu jakiegokolwiek zużycia czy wepchania pudełka do kartonu na siłę i to rozumiem, zresztą ceny są coraz częściej znacząco niższe niż w Ultimie i wolę wspierać małe sklepy aniżeli molochy rynku.

 

 

Swoją drogą oglądałem wczoraj wnikliwe porównania z gamexplain jak i analizy trailerków i coraz bardziej jaram się tym wydaniem (podobnie było z Wind Wakerem HD). Cieszy mnie iż jest to podrasowana wersja z GaCka a najbardziej mam nadzieje na 1080p + muza zagrana przez żywą orkiestrę ale pewnie nie mam na co liczyć....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nie no nie przesadzajmy, Wind Waker został odpowiednio podrasowany dźwiękowo to i liczę na TP (bo obecnie dźwięk MIDI to byłaby przesada). Przed premierą mogliby pokazać w jakimś Directcie i nowy soczysty trailer TP i nowiutkie Zeldy (jezu jak ja na nią czekam).

Odnośnik do komentarza

Dzięki dobroci Rayosa czatowałem na to aby wypuścili na szybko tą jedną sztukę z powrotem do zamówienia i co? A wielkie G, ślęczałem przy kompie do północy automatycznie odświeżając stronkę i jak tytułu do ponownego zamówienia nie było tak nie ma. Trudno obejdę się w LG cena zniżkowa taka zła nie jest. 

 

Na Ultime obecnie leje sikiem koszącym. Zamówiłem u nich Xeno i PZ i dwa razy ciężko było im wrzucić limitki do większych tekturowych pudełek przez co pudełko ma na tyle widoczne zmarszczki (chodzi o samą górę do powieszenia, którą łatwo można zagiąć). Fakt jest to mało zwracający uwagę aspekt zwłaszcza na czarnym tle ale tak czy siak pokazuje jak Ultima traktuje swoich klientów (podobnie zrobili mi z limitką Zeldy: SS 4 lata temu). Nigdy więcej, mogę tam co najwyżej zamawiać podstawki ale obecnie przy ich cenach z du.py gdzie stała zniżka, którą posiadam nie obniża mi ceny to mogą się pałować. W KiG i w LG zamawiając limitki Splatoon i Yoshiego to nie było śladu jakiegokolwiek zużycia czy wepchania pudełka do kartonu na siłę i to rozumiem, zresztą ceny są coraz częściej znacząco niższe niż w Ultimie i wolę wspierać małe sklepy aniżeli molochy rynku.

 

 

Swoją drogą oglądałem wczoraj wnikliwe porównania z gamexplain jak i analizy trailerków i coraz bardziej jaram się tym wydaniem (podobnie było z Wind Wakerem HD). Cieszy mnie iż jest to podrasowana wersja z GaCka a najbardziej mam nadzieje na 1080p + muza zagrana przez żywą orkiestrę ale pewnie nie mam na co liczyć....

 

Jakby mnie nie zmuszała sytuacja do zakupu w Ultimie, to nigdy bym nie pomyślał by tam brać u nich, szczególnie teraz gdzie mają takie zabójcze ceny na tle innych sklepów. Jak już jednak pisałem jeśli pojawi się gdzieś ta limitką w tańszej cenie, to rezygnuje z zamówienia w Ultimie.

Co do samego sposobu pakowania, i dostarczania przesyłek to zależy jak się trafi, bo ja akurat limitkę Splatoona mam trochę pomarszczoną przy tym "okienku" z którego wyglądała figurka amiibo, a zamawiałem ją właśnie w KiG'u, nie wspominając już o pudełku od konsoli.  A też zamawiałem we wspomnianym sklepie. Choć tu obstaje, że powstało to podczas transportu morskiego, gdy konsole były pchane do ogromnych kontenerów, a nie z powodu złego pakowania, bo paczka z konsolą była konkretnie zabezpieczona.

Nie zmienia to jednak faktu, że w Ultimie kupuję rzadko. Więc niestety nie mogę powiedzieć jak potrafią pakować wydania kolekcjonerskie obecnie, ale ze swoją Zeldą: SS nie miałem żadnych problemów, a jak mnie pamięć nie myli to właśnie u nich zamawiałem swój egzemplarz. Ale to było jak piszesz 4 lata temu...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Też się zgadzam, Skyward Sword ma takie opcje że bez problemu wybierzesz to jak najbardziej Ci odpowiada machanie Wiilotem i szczerze jeśli chodzi o mechanikę czy system walki to tylko Twilight Princess i Wind Waker na mu dorównują bo tak bardzo jara mnie jak kosze przeciwników Wiilotem (przy okazji Link lepiej jak badass z mieczem wyglądać nie może). Martwię się trochę o Zeldę TP iż developer poleci sobie w kulki ale wolę wierzyć niż nie wierzyć (aczkolwiek dev. Hexa Drive za remakiem Zeldy WW czy Okami w wydaniu na PS3 to zupełnie pierwsza liga, tak jak BluePoint Games).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...