Skocz do zawartości

Twilight Princess HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Until the original version was released, my wife had never shown any interest in playing any of the games I'd made. But all of a sudden, without any encouragement from me at all, she played through the whole of Twilight Princess together with our son, who was just three at the time.
I asked her why she decided to play and she replied that she thought the game would be too difficult for our son to play by himself, so at first she wanted to help him by playing through the first part of the game for him. Before she realized it though, she found that she wanted to play through to the end herself. I think that maybe the setting of the game somehow appeals to the kind of people who wouldn't normally be interested in this type of game.

 

Eiji Aonuma

Odnośnik do komentarza

 

Wtedy oceny byly dyktowane hajpem. 85 to odpowiednia ocena TP. Gdyby teraz wyszedł remaster GTA 4, też by miał sporo niższe oceny bo nie ma tego zawrotu hajpu.

Lol jakim hypem typie, Zelda TP gniecie jaja, a to jest remaster na odpierdol, w dodatku robiony przez jakiś śmiechowy zespół z Australii, gdzie Wind Wakera robili Japońce z HexaDrive. To jakich ocen się spodziewać?

 

 

To je Figaro, tego nie ogarniesz, nie przejmuj się :lapka: może i na od(pipi) robiony, ale nie mogę się doczekać jutra ^_^

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

Wtedy oceny byly dyktowane hajpem. 85 to odpowiednia ocena TP. Gdyby teraz wyszedł remaster GTA 4, też by miał sporo niższe oceny bo nie ma tego zawrotu hajpu.

Lol jakim hypem typie, Zelda TP gniecie jaja, a to jest remaster na odpierdol, w dodatku robiony przez jakiś śmiechowy zespół z Australii, gdzie Wind Wakera robili Japońce z HexaDrive. To jakich ocen się spodziewać?

 

 

Masz prawo do swoje opinii, bro :lapka:

Odnośnik do komentarza

Coś się ostatnio dzieje z tymi kurierami. Ja mam na pieńku z DPD. Niedawno kupiłem kilka rzeczy w jednym sklepie na Allegro, wysyłka kurierem. Minęło kilka dni, babka dzwoni ze sklepu "dlaczego pan nie odebrał paczki?". Zamurowało mnie. Adres wpisany poprawnie, telefon też. A typka ani nie było, ani nie zadzwonił, nic. Wpisał tylko że "pan aux odmówił przyjęcia przesyłki". Poczta Polska to jednak najlepsza opcja, chociaż trzeba mieć anielską cierpliwość do stania w kolejkach.

 

Byłem w LoveGame i kurcze pełno Zeld TP HD na pólkach, do wyboru limitki albo zwykłe. A ile Amiibo mają na ścianie  :obama:  Bardzo fajny sklepik, taki mały raj dla Nintendo zboczków. Rayos mówił prawdę. Przyda to się przy premierze Zeldy Wii U/NX. Będzie można spokojnie nabyć z rączki do rączki, bez zamawiania online. A byłem też w Saturnie. O mamo jaka bieda, jedna gierka na 3DS, jedna na Wii U. I tyle. Pusta półka jak za komuny.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Coś się ostatnio dzieje z tymi kurierami. Ja mam na pieńku z DPD. Niedawno kupiłem kilka rzeczy w jednym sklepie na Allegro, wysyłka kurierem. Minęło kilka dni, babka dzwoni ze sklepu "dlaczego pan nie odebrał paczki?". Zamurowało mnie. Adres wpisany poprawnie, telefon też. A typka ani nie było, ani nie zadzwonił, nic. Wpisał tylko że "pan aux odmówił przyjęcia przesyłki". Poczta Polska to jednak najlepsza opcja, chociaż trzeba mieć anielską cierpliwość do stania w kolejkach.

 

Byłem w LoveGame i kurcze pełno Zeld TP HD na pólkach, do wyboru limitki albo zwykłe. A ile Amiibo mają na ścianie  :obama:  Bardzo fajny sklepik, taki mały raj dla Nintendo zboczków. Rayos mówił prawdę. Przyda to się przy premierze Zeldy Wii U/NX. Będzie można spokojnie nabyć z rączki do rączki, bez zamawiania online. A byłem też w Saturnie. O mamo jaka bieda, jedna gierka na 3DS, jedna na Wii U. I tyle. Pusta półka jak za komuny.

 

KIEDY BYŁEŚ W LG, byłem tam dziś... 

Odnośnik do komentarza

Tośmy się minęli, hehe. Fajny sklepik, ceny może nie są jakieś atrakcyjne, ale z drugiej strony na Allegro płacisz dużo za przesyłkę no i nie możesz "pomacać" przedmiotu. Na oficjalnej liście Nintendo widziałem też No-Game, ale tam to chyba głównie używane crapy mają :)

Odnośnik do komentarza

Mam w Krakowie :) dopiero co zacząłem, więc nie ma co gadać. na padlecie super wygląda, jest feeling i czuję się 10 lat młodszy <3 

 

Jak masz pytania o sklepy to wal, w każdym mnie znają ;) (bonusy bycia liderem grupy nintendo w malopolsce)

 

w gameover mają zawsze na premiere i ogólnie dużo nintendo jest, w całkiem dobrej cenie (porównywalnej do LG)

 

Gekon nie polecam, bo zazwyczaj mają drogo i mało stuffu jeśli chodzi o Nintendo, ale w innych kwestiach mają dość ok ceny, zwłaszcza używki + karta rabatowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...