Skocz do zawartości

Twilight Princess HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

:frog: zyebałeś, ale lovegame coś pokręcił. Napisz do nich najlepiej i wyjaśnij możesz jeszcze do nich napisac, ale skoro teraz masz lepszą ofertę :lapka:

Raczej spasuję. cdp.pl ma lepszą cenę, więc zostaję u nich. Mój błąd, a w ostateczności zawsze mogę wziąć wersję bez amiboo. Mówi się trudno. :dunno: Chociaż myślę, że jeszcze dostanę swoją kopię. :rayos:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

@Dobos

W konsoleigry już od dawna nie można składać Pre-orderu na limitkę Zeldy TP więc nie nakręcaj ludzi ;-] 

 

@Ireniqs

Tak mnie wystraszyłeś tym postem że w LG wywaliło Ci zamówienie że od razu sprawdziłem swój egzemplarz i na szczęście był. Od razu dodatkowo opłaciłem już swój egzemplarz bo jeszcze zapomniałbym na czas opłacić i byłby fail.  :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jest jeszcze konsoleigry i cdp.pl. Ultima ma zawsze największe ceny, więc to ostateczność. Cdp.pl broni się darmową dostawą do kiosku Ruchu (dwa kroki od mojego miejsca pracy, więc mi to na rękę jak najbardziej). KiG za to zawsze bardzo dobrze stoi z cenami.

 

@Rayos: a jeszcze nie tak dawno temu wychwalałeś sklep. :gayos: Brałem od nich limitkę Xeno i limitkę Project Zero. Było wszystko ok.

-----

Dobra, koniec offtopa z mojej strony. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jest jeszcze konsoleigry i cdp.pl. Ultima ma zawsze największe ceny, więc to ostateczność. Cdp.pl broni się darmową dostawą do kiosku Ruchu (dwa kroki od mojego miejsca pracy, więc mi to na rękę jak najbardziej). KiG za to zawsze bardzo dobrze stoi z cenami.

 

@Rayos: a jeszcze nie tak dawno temu wychwalałeś sklep. :gayos: Brałem od nich limitkę Xeno i limitkę Project Zero. Było wszystko ok.

-----

Dobra, koniec offtopa z mojej strony. :lapka:

 

i przestaję, nadal uważam że są spoko, ale ostatno ostro coś kombinują ;) 

Odnośnik do komentarza

Wiesz robi tak w zasadzie każdy sklep. Kiedyś znajomym zamówiłem dwa egz. Xenoblade limitkę z Ultimy i po kilku dniach od zamówienia (gdzie podawano iż towar jest dostępny w 24h) napisano do mnie iż możliwe że dostawę otrzymają z kilkutygodniowym opóźnieniem lub w ogóle, zapytali czy chce zwykłe wersje czy chce zwrot pieniędzy. W zeszłym roku KiG wycofał kilku osobom zamówienia na limitki PZ a zrekompensowali się po premierze bo dostali jednak więcej sztuk. Życie, myślałem że robią przekręty iż przelewy nie dochodzą lub ściągają dodatkową kasę a Ty mi wyskakujesz z tym iż czasami jakiegoś towaru nie mają. Od nich też nie jest to zależne czy dany towar przyjdzie im na czas czy po prostu wiedzą że dostaną z opóźnieniem. A ED ostatnio zadzwonił do mnie i powiedział że towar który zamawiałem jednak nie mają na stanie (choć na stronce widnieje do tej pory) i nie wiedzą kiedy im przyjdzie. 

 

Zresztą to raczej nie temat na takie rozmowy ;-] 

 

Gamexplain wypuścił filmik porównujący Zeldę TP w Nintendo Minute (na PPE nawet jest) i powiem szczerze że im więcej pokazują tym bardziej jednak mi się podoba. Swoją drogą ta azjatycka laska z NM chyba w zyciu nie grała bo ten gameplay z Zeldy jak ma problem ze sterowaniem to nie wiem czy ona robi to specjalne czy naprawdę jest tak ułomna.....

Odnośnik do komentarza

 

Gamexplain wypuścił filmik porównujący Zeldę TP w Nintendo Minute (na PPE nawet jest) i powiem szczerze że im więcej pokazują tym bardziej jednak mi się podoba. Swoją drogą ta azjatycka laska z NM chyba w zyciu nie grała bo ten gameplay z Zeldy jak ma problem ze sterowaniem to nie wiem czy ona robi to specjalne czy naprawdę jest tak ułomna.....

 

No mi się gierka coraz bardziej podoba :) szybciej chodzi, ładniej wygląda, super <3 A babka chyba zawsze tak nie ogarniała...

Odnośnik do komentarza

Miałem wersje na GC, Wii i szczerze? Nie mogę się doczekać. Twierdzisz że po godzinie nie zwraca się uwagi? Bzdura, jak już gra wyjdzie to im dalej w las tym lepiej dla wersji na Wii U. Płynniejsza, ładniejsza, to jak taka rzeczywista wersja naszych miłych nostalgicznych wspomnień gdzie człowiek wyobraża sobie własnie w ten sposób daną produkcję. Jeżeli kupiłeś niedawno TP to na pewno nie ma sensu ale ja mimo iż tytuł przeszedłem z 8 razy to na Wii U przejdę ją kolejny raz. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...