Skocz do zawartości

Twilight Princess HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Tp to jedyna zelda jaką skończyłem mi się bardzo podobała. Ocarine i link between worlds tylko może 1/3 zrobiłem i mnie znudziła. Wind wakera mam wii u i połowę przeszedłem i nuda dopadła. Mam skyward sword ale jeszcze nie ruszałem bo mnie ten wind waker zmeczył.

 

Także gusta są różne dla mnie twillight princess jest goty gierka.

Odnośnik do komentarza

Tp to jedyna zelda jaką skończyłem mi się bardzo podobała. Ocarine i link between worlds tylko może 1/3 zrobiłem i mnie znudziła. Wind wakera mam wii u i połowę przeszedłem i nuda dopadła. Mam skyward sword ale jeszcze nie ruszałem bo mnie ten wind waker zmeczył.

 

Także gusta są różne dla mnie twillight princess jest goty gierka.

No i właśnie. Skończyłem wszystkie Zeldy w serii poza NESowymi (za duże retro dla mnie) i Oracle of Seasons (jest w backlogu). No i właśnie Twilight Princess: zaczynałem dwa razy i dwukrotnie też nie dałem rady ukończyć, ze względu właśnie na znudzenie. Drugim, trochę mniejszym powodem, jest to, że nie bardzo lubię w Zeldzie stylistykę 'serious business'. Cytując klasyka 'czemu grasz w takie szare gry? czy to co jest za oknem nie jest wystarczająco szare?'. Nie pamiętam już dokąd dokładnie udało mi się zabrnąć, ale 'mrocznością' to gra nawet nie zahaczyła o Majorę. No, ale może za mało widziałem.

 

W gruncie rzeczy ta gra to było takie podlizanie się pod krzykliwych fanów (tych, którzy najgłośniej dissowali WW), a mi jakoś na bakier z tym, że grę robi się by spełniać czyjeś zachcianki, a nie iść swoją własną, artystyczną wizją.

 

Wyjdzie HD, zakupię, zaprę się i przejdę: kto wie, może zmienię opinię.

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli rozległość świata i sidequesty. W TP wyglądało to tak, że świat wokół jest pusty. Duży, ale pusty. I nagle widzimy gdzieś skrzynkę. Po 15 min wspinania się, szukania dojścia i dobierania się do niej okazuje się, że w środku leży 20 rupiee. Ewentualnie 50 rupiee. Które grzecznie odkładamy do skrzynki. Bo mamy pełny portfel, a z kasą nie ma co robić. W Wind Wakerze wyglądało to troszkę lepiej, bo nagrody były troszkę bardziej urozmaicone. A najlepiej, i to zdecydowanie lepiej, było w Skyward Sword. Ogólnie w Zeldach niewiele jest do roboty poza główną linią, może w nowej odsłonie to zmienią, bo już Skyward Sword to był krok w dobrym kierunku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...