Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

70zł jednak trochę odstrasza jakby nie patrzeć..

 

Na rosyjskim Xbox Live gra kosztuje w przeliczeniu na naszą walutę ok. 37 zł. Sam wczoraj przycebuliłem i kupiłem Rocket League z tamtego regionu korzystając z instrukcji podanej przez użytkownika Starh w TYM miejscu. Wszystko zadziałało na zwykłej debetówce :)

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Xbox One

1st March - 31st March - Crimes and Punishments: Sherlock Holmes

16th March - 15th April - Lords of the Fallen

 

Xbox360

1st March - 15th March - Supreme Commander 2

16th March - 31st March - Borderlands.

 

takie info znalazłem na angielskich stronach. Lords jedna z lepszych gier, które póki co miałem okazję grać na X także spoko opcja

Edytowane przez zagroo
Odnośnik do komentarza

Co jest nie tak z tymi Lordsami? Średnia graczy na metacritic wskazuje na grę dobrą (7/10), a na forum słyszałem same hejty.

 

P.S. "polskie pochodzenie" nie kwalifikuje się w kategorii wady.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Co jest nie tak z tymi Lordsami? Średnia graczy na metacritic wskazuje na grę dobrą (7/10), a na forum słyszałem same hejty.

 

P.S. "polskie pochodzenie" nie kwalifikuje się w kategorii wady.

Nie tyle co gra słąba tylko optymalizacja oraz tony bugów. No i jest nieuczciwa, bossowie zawsze są szybsi a jak się oddalisz za daleko, to dostają boost+100% speeda coś jak w battletoads.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Gra to marna kopia soulsow. W tej grze praktycznie nic nie dziala tak jak trzeba. Kamera, lockowanie na przeciwnikach, niezbyt czytelny ekwipunek, niewykorzystany potencjal umiejetnosci, walka.

Maja duzo do poprawy.

Odnośnik do komentarza

Świetna grafika, miażdzące pyte udźwiękowienie, miodny system walki. Bardzo dobra gra i chętnie przytuliłbym w goldzie coby przejść tym razem postacią nastawioną na szybkie ataki?

a, że klon soulsów? wyj,ebane jajca

 

 

 

 

Kamera, lockowanie na przeciwnikach, niezbyt czytelny ekwipunek,

nabiłem około 35h i nie stwierdziłem nic z tego

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

 

 

Co za trudna?

Może. Jako,że nie jest fanem rpg to i zbytnio w takie produkcję nie umie grać. W sumie jedyny rpeg jaki skończyłem to Wiedźmin.

 

temu daleko do rgp. za mało dialogów,tekstu, fabuły.

 

 

Czy seria "Souls" nie kwalifikuje się do RPG? 

Odnośnik do komentarza

Xbox One

1st March - 31st March - Crimes and Punishments: Sherlock Holmes

16th March - 15th April - Lords of the Fallen

 

Xbox360

1st March - 15th March - Supreme Commander 2

16th March - 31st March - Borderlands.

 

takie info znalazłem na angielskich stronach. Lords jedna z lepszych gier, które póki co miałem okazję grać na X także spoko opcja

Xbox Spain Youtube channel:

 

 

Lista okazała się prawdziwa.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...