Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma po włączeniu symulacji. Symulacja daje tylko to, że auto ledwo się toczy po dzwonie. Tak było w FH 2 i jest w 3.

 

Ale sprawdźcie u siebie,może mam jakąś lewą kopie gry ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co już trochę pograli: 3 jest w jakimś aspekcie lepsza od poprzednich części, czy to po prostu więcej tego samego, świetnego, Horizona? No i jak gra wygląda bez HDRa? Na porównaniach można odnieść wrażenie, jakby gra była specjalnie wyprana z kolorów, rzeczywiście tak jest, czy to hdr po prostu jest taki dobry? 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

 

No jutro będę miał. Dzwoniłem do Sferisa i podobno nadali przed 16 kurierem :)

Masz na mailu potwierdzenie nadania ? Czy tylko info przez telefon dostałeś?
Nie tylko przez tel. Pytałem to czemu nie dostałem żadnego maila z informacją to mi powiedział że rano dostane. Ale imo jest cień zagrożenia że jednak będzie pojutrze.
Odnośnik do komentarza

Welna, ja rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie ale

 

g2Yo3.gif

 

 

myślałem że w H2 był ogrom jeżdżenia ale im więcej odkrywam z każdą rozbudową festiwalu tym bardziej rozumiem ile jeszcze grania przede mną :obama: tym razem nigdzie się nie spieszę, pucharek za wygranie jako pierwszy wszystkich mistrzostw zostawiam komuś innemu :P będę się delektował każdym pojedynczym wyścigiem i bawił się wszystkimi samochodami. generalnie pokochałem radyjko future classic, no podeszło mi na maksa. polecam też Imprezę 22B przerobić na rajdówkę S1 w opcji, potwór vrrrrtytyty Rally-Pig-Decal-Sticker-JDM-Racing-mod-S

na duży plus też jednorożce. udało mi się wygrać Focusa HE, dzisiaj kupiłem Huracana i GT-R'a. cudowne zabaweczki.

trochę chaotycznie napisane ale nie chce mi się wysilać. idę spać a jutro znowu podróż do Australii więc do zobaczenia kiedyś tam :lapka:

Odnośnik do komentarza

 

 

No jutro będę miał. Dzwoniłem do Sferisa i podobno nadali przed 16 kurierem :)

Masz na mailu potwierdzenie nadania ? Czy tylko info przez telefon dostałeś?
Nie tylko przez tel. Pytałem to czemu nie dostałem żadnego maila z informacją to mi powiedział że rano dostane. Ale imo jest cień zagrożenia że jednak będzie pojutrze.
W nocy rozesłali maile z potwierdzeniem wysyłki :)

 

Ok, już jasne. Dzisiaj przyszedł mail od MS - wysyłają upsem. Mam numer śledzenia. Na stronie ms teraz dopiero się pojawiło.

Najlepsze jest to, ze dziś rano paczka jeszcze jest w eindhoven, wiec majkrosoft nie postarał się by jego zamówienia dojechały w dniu premiery...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez prz3mus
Odnośnik do komentarza

 

No i jak gra wygląda bez HDRa? Na porównaniach można odnieść wrażenie, jakby gra była specjalnie wyprana z kolorów, rzeczywiście tak jest, czy to hdr po prostu jest taki dobry?

Nic nie jest wyprane z kolorów, a gra wygląda świetnie, szczególnie kiedy zachodzi słońce i w nocy.

 

 

Gra jest piękna, a ten HDR to chyba jakaś prawdziwa rewolucja i jak widać nie potrzeba do niej 60 teraflopsów :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

No i jak gra wygląda bez HDRa? Na porównaniach można odnieść wrażenie, jakby gra była specjalnie wyprana z kolorów, rzeczywiście tak jest, czy to hdr po prostu jest taki dobry?

Nic nie jest wyprane z kolorów, a gra wygląda świetnie, szczególnie kiedy zachodzi słońce i w nocy.

 

 

Gra jest piękna, a ten HDR to chyba jakaś prawdziwa rewolucja i jak widać nie potrzeba do niej 60 teraflopsów :)

 

 

No bo HDR nie ma nic wspólnego z wydajnością sprzętu ;) Wystarczy hardware'owe wsparcie i software, który to obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No ale jakby flopsów było jeszcze więcej, to też by nikt nie płakał, heh. Mam nadzieję, że pod koniec 2017 będzie już jakaś przyjazna oferta w segmencie TV ~40-45" z HDR. Teraz jeszcze ciut drogo no i w większości same bardzo duże tiwiki. Szkoda, że tego nie można gdzieś sprawdzić, bo chętnie na żywo bym zobaczył różnicę w kolorystyce pomimo tego, że teoretycznie wiem o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może tak zrobię jeśli mój XFat pójdzie na dietę i wyewoluuje w XSlim ;)

 

PS. Co do gry, to wczoraj zrobiłem jeden błąd, zamiast ulepszyć trzeci festiwal to dociągnąłem do 5 poziomu w pierwszym i teraz mam nawalone eventów przy pierwszym festiwalu i pusto na pustyni :P Lepiej wszystkie rozwijać równomiernie. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...