Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

ok, dzisiaj pierwszy raz w życiu w grze wyścigowej poczułem się słaby jak posty oggozzzo. wygrałem wszystkie wyścigi uliczne, został ostatni boss który ujeżdżał Murcielago. stwierdziłem że ok, wezmę swojego nowiutkiego Aventadora SV, nieco go jeszcze dopakowałem, pomyślałem że będzie fajny pojedynek byków. załadowało wyścig, oczywiście noc, pada ale ok, w końcu AWD. drivatar ustawiony na pro, TCS włączony, symulacja.

odliczanie, start, gaz w podłogę i... widzę jak Murcielago odjeżdża mi jakby jechał maluchem. serio start miał lepszy niż dragster z top fuel.

wtf, smuteczek, po 60% restart i obniżenie poziomu bo nie było szans by go w ogóle dogonić nie mówiąc o wyprzedzeniu.

 

taki malutki się poczułem, jak ten martwy pixel na ekranie 50''.

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie chłopaki to ja wam powiem , ze jakos nie moge sie wciagnac w to FH3. Szczerze probuje ale niestety ja tej miłosci chyba nie poczułem. Co prawda spodziwałem sie tego , bo ja nie poczułem tej miłosci do TDU , czy takich gier jak GTA 4 / GTA 5 czy RDR - 

Ja poprostu chyba nie lubie sandboxów i ich wariacji w róznych grach :/ 

Xboxa sobie oczywiscie zostawię , ale FH3 chyba pójdzie do własciciela, któremu sprawi więcej radosci.

Odnośnik do komentarza

Więc oto Forza i jej arcade model jazdy:

 

 

Kolega Bansai to musiol, chyba rzeczywiście trolluje, albo grał w mediamarkt w demo na najniższym poziomie trudności. 

Filmik powyżej to Ai ustawione na Pro. Czytam wiele komentarzy, że uciekają i nie da rady dogonić. Nie traćcie ducha panowie, najwyższe poziomy trudności to jedynie kwestia czystej jazdy, wolnej od błędów i w zasadzie kilku kluczowych zakrętów, gdzie trzeba przyciąć i AI widzicie już tylko w lusterku. Jak już się pozna swój samochód i tor, to da się wygrać. W ogóle same próby i nauka toru i samochodu dają mi masę frajdy. Za(pipi)ista gra.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Więc oto Forza i jej arcade model jazdy:

 

 

Kolega Bansai to musiol, chyba rzeczywiście trolluje, albo grał w mediamarkt w demo na najniższym poziomie trudności. 

Filmik powyżej to Ai ustawione na Pro. Czytam wiele komentarzy, że uciekają i nie da rady dogonić. Nie traćcie ducha panowie, najwyższe poziomy trudności to jedynie kwestia czystej jazdy, wolnej od błędów i w zasadzie kilku kluczowych zakrętów, gdzie trzeba przyciąć i AI widzicie już tylko w lusterku. Jak już się pozna swój samochód i tor, to da się wygrać. W ogóle same próby i nauka toru i samochodu dają mi masę frajdy. Za(pipi)ista gra.

 

Jest jeszcze kwestia tego, że przy Pro+ dla większości graczy 3 okrążenia to za mało, bo przez 2 trzeba wyrywać się ze stawki. Przy pro IMHO lepiej samemu sobie ustawiać zawody.

Odnośnik do komentarza

No możliwe. Ja wyścigi powtarzam po kilka razy zanim uda mi się poznać tor i wygrać. W międzyczasie też szlifuję ustawienie zawieszenia, czy skrzyni. Wyścigi z ai są tutaj na prawdę genialne, dawno nie grałem w ścigałkę, gdzie czerpałbym przyjemność z jazdy z "komputerem". Dla mnie te trzy okrążenia to trzy kółka intensywnego ścigania od początku do końca.

Model jazdy też daje radę bardzo. Na pewno lepiej niż w dc, zdecydowanie daleko tej grze do "pokonywania zakrętów na ręcznym jak w nfs".

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

 

Ta Toyota nie jest czasem ze stodoły? Chyba że w losowaniu wygrałem.

 

Musi byc ze stodoly, bo ja nie mam w salonie tej Toyoty (nie wszytskie auta jeszcze odkrylem)

Mega dziwna opcja, w salonie nawet jak wybralem tylko Toyote, wszystkie to nie widzialem samochodu, przed jakimis mistrzostwami moglem zas ja kupic...
Odnośnik do komentarza

No MS przy takich akcjach powinien wprowadzac embargo na sprzedaz zwyklych wersji, a tak to wszyscy grali 4 dni przed premiera.

Opłaca się brać wersję ultimate za 314zł? Są tam tylko dodatkowe auta czy coś jeszcze?

Jak dla mnie srednio - jak zwykle najfajniejsze paczki beda odzielnie platne, podobnie jak wieksze dodatki, nawet mape skarbow muisz sobie odzielnie kupic, a w podstawce naprawde jest czym jezdzic. Ba gra nawet nie da nacieszyc sie danym samochodem xD
 

Tak na marginesie chłopaki to ja wam powiem , ze jakos nie moge sie wciagnac w to FH3. Szczerze probuje ale niestety ja tej miłosci chyba nie poczułem. Co prawda spodziwałem sie tego , bo ja nie poczułem tej miłosci do TDU , czy takich gier jak GTA 4 / GTA 5 czy RDR - 
 
Ja poprostu chyba nie lubie sandboxów i ich wariacji w róznych grach :/ 
 
Xboxa sobie oczywiscie zostawię , ale FH3 chyba pójdzie do własciciela, któremu sprawi więcej radosci.

Mysle, ze mozesz sprobowac 2ki - tam kariera jak dla mnie jest troche lepiej prowadzona, nie ma miliona informacji co sec, ciaglych zmian auta - pare wyscigow zawsze musisz przejechac w danej klasie - moze wtedy Ci bardziej podpasuje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...