Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

a ja moze dzis w koncu chwilke pogram w godrizona, znowu musialem zrobic sobie troche przerwy.

 

Mam pytanie - czy w ogole jest gdzies oznaczone na ktorym miejscu zajelismy wyscig pokazowy/mistrzostwa? Czy w ogole musimy zajmowac pierwsze miejsca?? Bo na mapie jak cos ukoncze to jest po prostu na zloto oznaczone, niewazne czy skoncze na 1 czy 3 miejscu 

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa wygrywasz jesli chcesz mieć komplet zwycięstw ale aczik i tak jest za zaliczenie 65 mistrzostw a nie wygranych. Zwykły wyscig exhibition (czyli jak mniemam pokazowy) jak wygrasz to robi się szary z tego co mi sie wydaje chyba, nie pamietam. Nie o to w tej grze chodzi a o zabawe :yao:

Odnośnik do komentarza

Złoty pasek jest za wyścigi pokazowe. Za mistrzostwa jest pucharek przy ikonie wyścigu na mapie. Złoty pasek za pokazowy wyścig dostaniesz nawet jeśli nie ukończysz go na 1 miejscu. Chyba że ten złoty pasek to oznacza wygraną któtregoś z drivatarów jeżdżących w Twojej druzynie. Da się zwolnić wszystkie drivatary, żeby sprawdzić, czy złoty pasek będzie za np 3 miejsce?

Odnośnik do komentarza

blisko 15 minutowy wyscig buggym dookola wyspy, a w tle przez CALA TRASE przegrywal mi "nad pieknym modrym dunajem" :banderas:

 

nie wiem co mnie bardziej zadziwia/przeraża. Czy to, że ten wyścig był taki długi, czy to, że ten utwór jest taki długi. sprawdzałem jeszcze, leciał blisko 2 minuty jeszcze po wyścigu zanim się w końcu skończył :obama: 

Odnośnik do komentarza

Albo może jakaś driftingowa paczka/zawody. Gymkhana w dirtach nie była zła. Na silniku horizon można się fajnie pobawić. Ken Block brał udział w marketingu H3 więc mam nadzieję że będzie jego nowy Hoonicorn. 1,400 koni by ładnie galopowało po Australii :>

 

btw drifterskie wyzwania zaczynają się już dziś, koło 23 jakoś. 

Odnośnik do komentarza

do ogarnięcia na singlu. musisz jedynie ukończyć dowolną strefę driftu z wynikiem co najmniej 35k. nie musisz robić złota, byle zaliczyło strefę z tym wynikiem. jak dobrze driftujesz to praktycznie w każdej zrobisz, jak idziesz na łatwiznę to polecam strefę na szutrze niedaleko tamy. na złoto trzeba tam 80 albo 90k zrobić i zakrętów tyle co w jelitach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...