Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Włączam konsolę, Netflixa i patrzę że jakiś patch trzeba do FH3 zainstalować. Myślę ok, dziwne by przy innej apce mnie konsola informowała. Ale słucham i kręci płytą... Wyciągnąłem i info że przerwano instalację Forzy. Teraz włączam grę no i instalacja się kontynuuje...

Się pytam co się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Pewnie bylo, ale czy ktoś z Was doświadczył w grze pół-sekundowych freezów podczas szybkiej jazdy? Zdarzają mi się systematycznie co jakiś czas, a mam za sobą już jakieś 20h. Wiem, że gra powinna trzymać betonowe 30 klatek, więc może problem leży gdzie indziej. Mam slimkę nówkę.

 

W google znalazlem fora, na ktorych ludzie skarzyli sie na podobny problem, a takze calkowite zawieszanie gry. Gra zawiesila mi sie tylko raz. Niestety rozwiazania freezow nie znalazlem.

To chyba jakoś po ostatniej łatce się zrobiło. Wcześniej nie miałem takich problemów.
Odnośnik do komentarza

 

Napisy końcowe już po 30% gry?

LOL. Mógł ten finał by być później z jakąś większą bombą na końcu, tak by chęć poznania końca z jakąś niespodzianką towarzyszyła nam dłużej. Ja jestem i tak zmotywowany i grę zmasteruję, ale wielu pewnie odpuściło mając jeszcze wiele wyścigów do zaliczenia.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dzisiaj polowałem na bałwany i ślizgałem się Lambo bez opon zimowych XD Też jeździcie na wyższych poziomach trudności niż w podstawce? W podstawce gram bez asyst na Expert czasem Pro, a tutaj na Pro i chce mnie wrzucić do Unbeatable. Może to kwestia tego, że na razie cisnę praktycznie tylko tym Nissanem z napędem na 4 koła, czas chyba zmienić na coś z napędem na tył co by trudniej było. 

 

Sprawdzałem tablice wyników na jakiejś "pułapce" w lesie i wyskoczyło 100 tys. ludków, to pewnie DLC ma już ze 150 tys. graczy. Sporo.

 

EDYTA: Ponad 220 tys. O_o A w podstawce już 2 mln graczy - wynik na który FH2 pracowała rok-półtora zrobiony w 3 miesiące.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dzisiaj trochę poeksperymentowałem i jak ktoś ma Elite Controller do Xone, to polecam lewego analoga zastąpić wyższą gałką i w opcjach pada trochę zmniejszyć zakres wychylenia. Wystarczy przejechać parę wyścigów normalnie i ze dwa trzy po zmianach żeby zobaczyć wyraźną różnicę in plus :) U mnie na Pro bez asyst w klasie S2 to była zmiana z bezpiecznego 3 miejsca na finiszu na 1-2 na mecie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Napisy końcowe już po 30% gry?

LOL. Mógł ten finał by być później z jakąś większą bombą na końcu, tak by chęć poznania końca z jakąś niespodzianką towarzyszyła nam dłużej. Ja jestem i tak zmotywowany i grę zmasteruję, ale wielu pewnie odpuściło mając jeszcze wiele wyścigów do zaliczenia.

Finał słabiutki jest, mogli dać wyścig po całej mapie.

 

Tak samo w BM szkoda że nie ma jakiegoś wyścigu w stylu ''ścigaj się z odrzutowcem/pociągiem'' albo Św. Mikołajem to byłaby petarda.

 

 

 

Ciekawe co będzie w drugim dużym dodatku, może nowe miasto...

Odnośnik do komentarza

Witam !

Mierze się od kilku dni z dodatkiem Blizzard Mountain. Otóż po wykupieniu tego pakietu,zainstalowaniu go,pobraniu odpowiednich patchy.Dodatek jest cały czas zablokowany w menu gry. Nie ma także ikonki na mapie (rejon lotniska) gdzie po prostu można by podjechać i wskoczyć w góry... Co ciekawe mogę korzystać z samochodów z paczki DLC do tego dodatku, a z samego dodatku już nie...

Odinstalowałem całą Forze Horizon 3 i dodatek.Pobrałem ponownie i zainstalowałem jeszcze raz. I to samo....dodatek jest zablokowany.

Ma ktoś jakiś pomysł ?

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dodatek odblokowuje się w pewnym momencie. Z opisu wynika, że dopiero zaczynasz grać, więc jeszcze trochę musisz pchnąć postęp, ala ile dokładnie to nie wiem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...