Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ostatnio myślałem, że mocną rzeczą byłoby gdyby zapowiedzieli, że np. kupujesz DLC z autami do FM, to analogiczne DLC albo same auta dostajesz w pakiecie za "free" do kolejnej części FH i na odwrót. Albo chociaż 50% upusty do zakupu, np. masz dodatek Porsche do FH2, to do FM6 zamiast $20 płacisz $10.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

FM6 zapowiedzieli też jakoś na początku roku na motoshow. Nie zdziwię się jeśli teraz będą mieli taką praktykę, że będą się podczepiali pod ujawnienie jakiegoś sportowego auta (jak z nowym Fordem GT), które będzie na okładce i będą jednocześnie zapowiadać kolejną grę. 

 

Przy okazji E3 i zapowiedzi Horizon 2 Dan opowiadał, że przez ostatnie lata stosunek branży motoryzacyjnej do gier diametralnie się zmienił i zaczęli w tym widzieć biznes, jako przykład Dan podał, że na którymś E3 jak zwykle ściągnęli do promocji swojej gry jakieś sportowe auta i 2 czy 3 sprzedały się od ręki w trakcie imprezy i mówił w tym przypadku o autach po kilkaset tys. $ za sztukę. Także dla producentów gry to teraz niezła reklama.

Odnośnik do komentarza

stoczyła :yao: weź wyjdź po dobroci.

 

Don też miałem tego twitta wklejać. to samo pomyślałem. szczególnie to "entir franchise" intryguje. obstawiam Porsche dlc, potencjalnie kolejne do FM6 i powoli promo FH3. jutro będzie kluczowy dzień. według przecieku z amazon 1wszego miało być Porsche, zapowiedź z dnia na dzień to nic nowego. no nic, trzeba czekać co tydzień przyniesie ale powinno być ^_^

 

 

Posluchaj, gralem we wszystkie czesci Forzy na XOne(jak go jeszcze posiadalem) i jedynie z tych 3, FH2 mi sie strasznie podobala, chociaz juz to gdzies widzialem.. Chcialbym zobaczyc wiekszy postep graficzny, wiecej ciekawych trybow, wyscigow i o wiele wiekszy obszar lub wiecej tras w przypadku serii Forza Motorsport. Jedynie co zrobili, to dali ''odnowione trasy'' i pare nowych co jest zdecydowanie za malo w FM6.

 

Dla mnie nie licza sie klatki na sekunde, wole 30 zamiast 60 w lepszej oprawie graficznej. Mam nadzieje,ze tym razem wycisna wszystko z tej konsoli i zobaczymy wreszcie dobra czesc z wielkim obszarem i o wiele lepsza grafika.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wow, całe 2 części FM. w Forzę gram od 2 odsłony i widzę jak gra ewoluuje. FM jest jak Porsche, obrali sobie taką drogę i z każdą kolejną odsłonę udoskonalają. ewolucja, nie rewolucja. owszem człowiek mógłby oczekiwać więcej, chciałby nie wiadomo czego ale pisanie że seria się stoczyła to czyste (pipi)enie głupot. zresztą nie pierwsze w twoim wydaniu. jeżeli dla ciebie to tylko odnowione trasy to nie mamy o czym gadać. doszła lepsza oprawa, dorzucili wiele nowych torów i kolejne w drodze, dodali wyścigi w nocy i deszczu, kilka drobnych dodatków jak karty i losowanie nagród no ale seria się stoczyła :yao: serio, wyjdź.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ja serio mam nadzieję że nie zapowiedzą Forzy Horizon ani Motosport na PC, bo to ogłoszenie przyćmi wszelkie inne newsy związane z tą serią...

 

Kogo to obchodzi. Gracze PC będą się jarać nową petardą na smoki, a posiadacze Xone nowym contentem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ok, jak rozwiążą kwestię online?

brak opłat - za(pipi)ją m$

wymagany gold - kto kupi?

 

Jak mają niby rozwiązać? Na PC nie płacisz za online, od 12 lat MS wydaje przecież niektóre gry z X'a na PC :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie, przeczytałem coś ciekawego na polskim Eurogamerze, co postawiło moim zdaniem pod znakiem zapytania czy w tym roku zobaczymy Forza Horizon 3 czy zupełnie nową serię:

 

 

 

„Nie jesteśmy jeszcze gotowi na podanie tytułu czy dużych szczegółów na temat następnej Forzy. Musicie poczekać na konferencję Xbox na targach E3 w czerwcu”

 

i

 

 

 

Nowa produkcja ma mieć „najdłuższą i najbardziej zróżnicowaną listę samochodów w historii gatunku w tej generacji” - dodaje wydawca.

 

Czyli jak, więcej aut niż w Forza Motorsport 6?? Forza Horizon 3 z 500 autami na starcie?? Może jednak "all-new forza game" odnosi się do jakiejś nowej serii. 

 

Będzie czeba poszukać źródła czy nic nie przekręcili.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-03-02-ogloszono-nowa-odslone-serii-forza

Odnośnik do komentarza

plotki o trzeciej wersji marki krążyły już od dłuższego czasu więc kto wie, może w końcu staną się faktem. jeśli tak to jednak obstawiałbym przyszły rok, H3 bardziej prawdopodobne niż nowy tytuł. w sumie tak by było spoko. w tym roku H3, za rok coś nowego, za dwa lata M7 bo sporej modernizacji.

 

teraz obejrzałem trailer i ten napis all-new forza game chyba jednak mówi sam za siebie :ohboy:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Też bym chciał żeby każda część miała 3 letni cykl produkcyjny, ale tylko pod warunkiem, że na "pusty" rok w cyklu weszłaby trzecia seria. Moim zdaniem najlepsze z możliwych rozwiązań, ale też obstawiam, że w tym roku to będzie FH3 tak na 95% :)

 

Cholera, w sumie jakby to miała być Forza Horizon 3 to by po prostu podali tytuł, bo wszyscy się tego spodziewają ze względu na 2 letnie cykle produkcyjne FM i FH... Będzie ciekawie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dan już chyba przy piątce wspominał, że myślą o kolejnej wariacji Forzy. Myślę, że najwyższy czas. Tylko jaka forma? Rajdy nie bo Lambo nie pasuje. Może coś jak NfS Porsche czyli długie otwarte trasy? Bo nie chce mi się wierzyć żeby co 3 lata wychodziła forza poświęcona jakiejś marce... Choć wspomniany NfS był udany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...