Skocz do zawartości

Ace Combat 7


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Rozumiem, że nie da się nadal w żaden sposób nabyć remastera Ace Combat 5 na PS4? Nadal tylko niemożliwy trudny w zdobyciu bonus z wersji premierowych?

 

Z Ace Combat 6 na Xboxa chyba jest podobnie?

 

No nie rozumiem. Dlaczego oni nie chcą moich pieniędzy? Mają przecież gry/porty gotowe, to niby czemu ich nie sprzedać osobno tyle czasu po premierze?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Suavek napisał:

Rozumiem, że nie da się nadal w żaden sposób nabyć remastera Ace Combat 5 na PS4? Nadal tylko niemożliwy trudny w zdobyciu bonus z wersji premierowych?

 

Z Ace Combat 6 na Xboxa chyba jest podobnie?

 

No nie rozumiem. Dlaczego oni nie chcą moich pieniędzy? Mają przecież gry/porty gotowe, to niby czemu ich nie sprzedać osobno tyle czasu po premierze?

Na necie piszą że jak kupisz Deluxe edition, to dostajesz tą 5 w zestawie :) niestety deluxe chodzi za 300 złotych :/

Odnośnik do komentarza

Hm, podobno europejska edycja Deluxe nadal daje AC5 w zestawie, pomimo tego, że nie jest on wymieniony w opisie. Przynajmniej takie komentarze sprzed roku znajduję.

 

No ale też nie dam takiej kasy za jeden port. AC7 już ograłem na PC i prawdę mówiąc nie mam ochoty wracać. Co innego właśnie genialny AC5.

 

No trudno, zostaje emulator w razie czego. Jednak liczę, że Bamco pójdzie po rozum do głowy i wyda wszystkie odsłony z PS2, a może i PSX, w jakimś zbiorczym remasterze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Suavek napisał:

Hm, podobno europejska edycja Deluxe nadal daje AC5 w zestawie, pomimo tego, że nie jest on wymieniony w opisie. Przynajmniej takie komentarze sprzed roku znajduję.

 

No ale też nie dam takiej kasy za jeden port. AC7 już ograłem na PC i prawdę mówiąc nie mam ochoty wracać. Co innego właśnie genialny AC5.

 

No trudno, zostaje emulator w razie czego. Jednak liczę, że Bamco pójdzie po rozum do głowy i wyda wszystkie odsłony z PS2, a może i PSX, w jakimś zbiorczym remasterze.

Tez czytałem o tym na rededicie. Niedawno była promocja - 80% ale nie wiedziałem jeszcze wtedy że deluxe zawiera Ac5. Jak sie znowu trafi to kupię i dam znac:D 

Reklamacja przysługuje jeżeli nie włączyłeś danej gry prawda?

Odnośnik do komentarza

Będę w mniejszości, ale choć za Assault Horizon nie przepadam, tak ten cały system dogfightów był bardzo fajny. Niby trochę uprościł i ogłupił rozgrywkę na rzecz efektowności, ale... no właśnie, jakoś efektowniej było. Gdyby znaleźli zdrowy balans między tym, a normalnym używaniem działka, to nie miałbym nic przeciwko.

 

AC6 jedyna odsłona, w jaką nie grałem, przez brak konsoli. Niemniej jednak jeśli chodzi o AC5, to pamiętam niemal każdą misję, większość OSTa i ogólnie do dziś mile grę wspominam. Głównie dlatego naszło mnie na odświeżenie gry, lecz niestety, jak już ustaliliśmy, Bamco najwyraźniej nie chce naszych pieniędzy...

 

Ja pierdzielę, to była dobra gra...

 

No serio, w piątce nawet misja, w której latamy nieuzbrojonym samolotem po mieście usuwając chemikalia z ulic jest zajebista, włącznie z OSTem.

 

  

2 godziny temu, standby napisał:

Tez czytałem o tym na rededicie. Niedawno była promocja - 80% ale nie wiedziałem jeszcze wtedy że deluxe zawiera Ac5. Jak sie znowu trafi to kupię i dam znac:D 

Trzymam Cię za słowo. ;) Najtaniej było widzę 78zł w promocji. Jeśli w pakiecie będzie AC5, to rozważę zakup.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.01.2022 o 19:03, standby napisał:

Tez czytałem o tym na rededicie. Niedawno była promocja - 80% ale nie wiedziałem jeszcze wtedy że deluxe zawiera Ac5. Jak sie znowu trafi to kupię i dam znac:D 

Reklamacja przysługuje jeżeli nie włączyłeś danej gry prawda?

Będziesz kupował i sprawdzał, czy jest piątka? - https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0700-CUSA07202_00-ACE7DELUXE000000

 

60zł bez PS Plus, 40zł z PS Plus.

 

Ewentualnie ktoś inny może kupi(ł) i może dać znać, czy ta edycja zawiera AC5 HD?

 

Gdybym nie miał na PC, to kupiłbym tak czy inaczej, bo dobra oferta jak na ten tytuł, ale drugi raz na konsoli przechodzić raczej tego nie zamierzam. Interesuje mnie tylko AC5.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie grał AC7 to ta cena jest bardzo dobra, biorąc pod uwagę, że zawiera dwie gry. AC7 hitem nie jest moim zdaniem, ale to nadal fajna gierka i ma swoje momenty. Nie wiem, co to za DLC, zakładam, że jakieś popierdółkowate skórki do multiplayera.

 

AC5 ma trofea. Za czasów PS2 sam dla siebie przechodziłem wszystkie misje na poziomie Ace z S-Rank. Ciekawe, czy tym razem mi się to uda. ;)

 

Aha, w 5 są też do wyboru głosy japońskie i dubbing angielski. Z ciekawości chętnie obadam JP, ale to za drugim podejściem. EN miał o dziwo dobry dubbing, a podczas gry nie ma czasu na czytanie napisów, żeby się rzucać na JP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...