Skocz do zawartości

Ace Combat 7


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że wersja Deluxe która zawierała AC5 nie jest dostępna do kupienia już. Trudno powiedzieć czy dodatkowa gra jest dodawana również przy zakupie Maverick Edition.

Ja osobiście żałuję, że nie ma kampanii w trybie VR - te 3 misje pozostawiają taki niedosyt, bo wczuwka jest gigantyczna. :whyyy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Czy którekolwiek z tych Maverickowych DLC zawiera coś poza samolotami, tudzież "skórkami"? Jakiekolwiek misje?

 

Pytam, bo tak zdałem sobie sprawę, że przez te licencje na samoloty AC7 prędzej czy później może zniknąć z cyfrowej dystrybucji. Oczywiście to może być kwestia lat jeszcze, ale zastanawiałem się, czy zawczasu czegoś nie dokupić. Jeśli to jednak tylko samoloty, to nie będę sobie głowy zawracał.

 

Przy okazji, na PS5 niedawno został wydany Project Wingman. Na Sonkę ma jakies ekskluzywne misje VR. Ogólnie chyba całą grę można przejść w VR. Jak ktoś po AC czuje niedosyt, to polecam, bo PW to nic innego jak klon AC.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nic dedykowanego PS5 nie ma. FHD i stabilne 60fps.

 

Przejdę wkrótce chyba grę ponownie, bo tak teraz przechodzę starsze odsłony AC, niektóre ponownie po latach, i mam wrażenie, że trochę siódemkę potraktowałem zbyt surowo. Zraziłem się po prostu fabułą, słabo przedstawioną, z kiepskim dubbingiem i jakimiś księżniczkami. Jednak gameplay sam w sobie prezentował bardzo przyzwoity poziom. Myślę, że jednak w Top 3 serii spokojnie bym ją wrzucił. Ale dla pewności przejdę jeszcze resztę staroci i wtedy sprawdzę grę ponownie, może właśnie na PS5 tym razem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ze starych dobrze wspominam Electrosphere, wówczas wyciskający wszystko z PSX’a. Potem jakoś hype opadał. Niestety AC7 go nie podniósł, miałem kilka podejść ale jakoś dziwnie skonstruowana jest ta gra. Nie angażuje  jakoś specjalnie i przy porażce raczej chce się grę wyłączyć niż grać ponownie. 
Misja na punkty i czas? No chyba za stary jestem 

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pierwsze podejście ever do tej serii, padło na 7 bo to najnowsza część więc siłą rzeczy technologicznie najbardziej współczesna i bawię się na razie swietnie. Nawet nie wiem kiedy minęło pierwszych 8 misji. Dałem na easy bo bałem się czy mu się w ogóle spodoba gierka i nie odbije się od normala ale jest ok i wcale nie ma na tym jakiegoś samograja. Technicznie w 2024 dalej prezentuje się okazale. Chmury to chyba z tego co pamiętam ten sam silnik co wykorzystywał driveclub więc to już samo mówi przez się 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, łom napisał:

Na easy masz normalne sterowanie? Silnik całkiem inny bo AC7 śmiga na UE4 a Driveclub na własnym Evolution Studios.

Silnik chmur i nieba, poszperałem I miałem rację, jest dokładnie ten sam w ac7 i driveclub

 

https://www.dualshockers.com/ps4-exclusive-ace-combat-7-uses-the-same-amazing-sky-technolgy-as-driveclub/

 

Stronka silnika

 

https://simul.co/

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Suavek napisał:

Easy poziom trudności, czy sterowanie?

 

Mimo wszystko fajniej się gra z pełnym sterowaniem. Nie pamiętam, ale chyba opisane jako expert. Ma się wtedy lepszą kontrolę nad samolotem i rozmaitymi manewrami.

Easy poziom trudności, było jeszcze very easy.

 

Sterowania sa dwa do wyboru i wybiera się je zanim zdecyduje wybrać się poziom trudnosci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...