Skocz do zawartości

Ace Combat 7


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupiłem i się wkurzyłem, nie mam save’a do AC7. Kiedyś czytałem, że japońskie gry mają upośledzony system kasowania gry z dysku, ponoć gra leci z zapisem stanu gry, ale nie wiem czy mi się coś nie popieprzyło. No nic, zagram chyba kiedyś od początku.

Co do AC5, nasłuchałem się że to najlepsza część, a dla mnie to takie meh, jestem na 14 misji i jakoś dla mnie większość to jak jakiś tutorial. Poleć tam, zniszcz 4 samoloty, poleć dalej zniszcz bunkry, fabuła to tez póki co bez rewelki. Jedynie co tutaj jest takiego nowego to wydawanie komend skrzydłowym ale bez przesady, to nie jakaś rewelacja. Może zmienię zdanie później choć szczerze wątpię aby się gra rozkręciła, szkoda :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
50 minut temu, Arkady napisał:

Daj znać, która bardziej tobie pasuje. 
AC5 skończyłem trzeci raz i lecę po platynę, expert zaliczony, został Ace, ale najpierw zniszczę specjalne samoloty. Wczoraj miałem misje z dużą ilością celów naziemnych, wybrałem A-10 z bombami, kurde jakie one znoszenia robiły to głowa mała.

W porównaniu do AC7 platyna trudniejsza czy nie? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przez tego nowego nowego Top Guna naszła mnie ochota na samolociki. 

Jak kogoś interesuje, to na cdkeys jest dość mocna promocja na zwykłą wersję, jak i deluxe. Tylko nowy DLC z Top Guna nie ma jeszcze dobrej oferty. 

 

Capture.jpg 

 

 

 

67zł za Deluxe (zniżka z 392zł :reggie:)

39.19zł za zwykłą (zniżka z 280zł) 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
35 minut temu, standby napisał:

Dopiero teraz pierwszy raz odpaliłem przez Topguna i o jenysiu. Jestem po 3 misji i jestem zachwycony, muzyka i grafika są niesamowite, piękne efekty zniszczenia samolotów, przecudne bombardowanka. Jestem zakochany.

Scenariusze poszczególnych misji są czasem głupiutkie ale fun z gry jest niezły. A jeśli masz okazję zagrać w to na goglach PSVR to już w ogóle Czad. 

 

PS. Te rozszerzenie TopGun pewnie ekstra płatne? Ktoś wziął? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shen napisał:

Topgun nie, ale teraz jest promka na dodatkowe misje, chyba po 11zł od sztuki

Od 1 misji?? To ile to kosztuje bez promki. Podstawki nie przeszedłem. Zrobiłem kilk misji... Z 6-9,nie pamiętam, ale od czasu do czasu myśli się by wrócić. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Udało się przejść.  Ogólnie cała grę prawie przeszedłem tym samolotem. Pierdolilem te wszystkie F35, F22czy Suki :D najlepszy i najładniejszy samolot w grze moim zdaniem :> kosmiczna maszyna

Ta walka z tą łodzią podwodna i muzyka do niej. Masakra. To jest najlepsza czesc tej wspaniałej serii. Oprawa audio wizualna u mnie na 10. 

130423-F-DT859-202.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...