Skocz do zawartości

Prawilne gierki w które nikt nie grał


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Clive Barker's Jericho

 



Dla większości co najwyżej średniacki i nijaki shooter, ale ten klimat, mrok, gore, design miejscówek i przeciwników  :obama: Według mnie jedna z najbardziej niedocenionych gier ostatniej dekady. Obecnie grę można kupić dosłownie za grosze. W pudełku z polskimi napisami i bez DRMu w granicach 10-20zł, a kluczyk na Steam za ~7zł z angielską wersją językową
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wargames Defcon

 

 

 

 

Couch coop z bratem. Fajnie się grało.

Ja bym powiedział, że mało kto grał w "oryginał" na PC.

 

Bardzo fajny i ładny jak na swoje czasy RTS. Niestety, trochę przekombinowany miejscami.

 

 

A przy okazji dorzucę do tematu indyczego shmupa, Star Saviors

 

Tani jak barszcz, wygląda jak coś sprzed dwóch dekad, ale gameplay jest naprawdę przyjemny. Niby całkiem rozbudowany, ale przy tym bardzo przystępny. Bawiłem się lepiej, niż przy wielu rozreklamowanych i kilka(naście) razy droższych bullet hellach. Do tego naprawdę świetny OST.

 

W chwili obecnej raptem 0,79€ razem z dwiema innymi gierkami - http://store.steampowered.com/sub/75194/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wydany na fali popularności Tony Hawka Grind Session okazał się być świetną skejtówką. Ciekawe poziomy, duży nacisk położony na aspekty czysto deskorolkowe jak line, transfery i gapy zamiast znanych z Tonego zadań z "jajem" i kilku znanych prosów (Deawon Song, John Cardiel i Ed Templeton!) zaspokajały potrzeby miłośników tego typu gier. Złoty okres, świetne skejtówki i zajawka na deskę :)

Edytowane przez Czappi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dwie gry z czasów szaraka mi się przypomniały, to była złota era jrpg, square dominowało, dziś moze lepiej tym tytułom by sie powiodlo.

 

Legend of Legaia, gra która dostalem razem z szarakiem, wysoki poziom trundosci i ciekawy system walki polegajacy na laczeniu atakow w combosy. Do tego zmiane ekwipunku bylo widac na postaciach, co w tamtych czasach nie bylo czeste.

 

 

 

Strategiczne jrpg, startu do FFT czy Tactics Ogre nie ma, ale fajnie oddany klimat chinskiej legendy.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...