Skocz do zawartości

PSX Extreme 223


Oceń okładkę PSX Extreme 223  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 223



Rekomendowane odpowiedzi

Perez, sorry, to nie był sarkazm, po prostu raz na jakiś czas może zdarzyć się temat który mnie nie interesuje, a przynajmniej nie teraz, dam mu kilka lat, i zobaczę czy nie umrze jak Muve/Kinect/3D  :) Co do sprzedaży konsol w felietonie Butchera, mnie osobiście jest szkoda pozbywać się sprzętu, np. za 200zł, a dałem ponad 1000 (np. Dreamcast :) )

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

Przeglądnąłem nowy numer.

VR mnie nie interesuje. Uważam ją za ciekawostkę, która szybko minie ze względu na brak całkowitej immersji (bieżnia, rękawice). Niemniej artykuł uważam za celowy,w końcu trzeba coś o tym wiedzieć (najlepiej z pierwszej ręki -PE).

Artykuł o tabletach i alternatywach konsol, też mnie bezpośrednio dotyczy. Przeczytam go jednak z ciekawością by poszzerzyć horyzonty,a nie tylko "toczyć pianę" bez wartościowych argumentów.

Do ekipy PE mam zaufanie, zdecyduję sam i zagłosuję portfelem.

Na dzień dzisiejszy- gogle VR wytnę z tektury+ litr czystej, z tabletów wystarczy mi LG za 1 zł+ emu :)

Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi o to czy to zdechnie po roku czy sie utrzyma, tylko wszystko rozbija sie o fakt, ze ktos placze nad 5 stronami poswieconymi aktualnemu trendowi w branzy. Mi tez oczy wypalaja teksty co prawie miesiac o rakowych produkcjach, ktore zwyczajowo premiere beda mialy w listopadzie, ale nie bede tu sie blaznil i pisal do redakcji, zeby przestala pisac o grach ubisoftu czy innego ea bo nimi szczerze rzygam i mnie nie interesuja. No bez przesady.

Odnośnik do komentarza

 

VR mnie nie interesuje. Uważam ją za ciekawostkę, która szybko minie ze względu na brak całkowitej immersji (bieżnia, rękawice).

 

 

lmao, testowałes w ogole jakiekolwiek google vr?

Z moim problemem z błędnikiem, nawet nie będę próbował. Z tego też powodu temat dla mnie zamknięty.Choć życzę mu powodzenia. Zawsze to jakaś tam innowacja.
Odnośnik do komentarza

Tak, oni te teksty o starych sprzętach biorą z Psx Extreme. Wydaje mi się że to było nie dawno, aczkolwiek to mogło być jeszcze za Ściery :) W każdym bądź razie dla mnie aktualny tekst "bez gierkowy" jest bardzo ciekawy, a za miesiąc ma być o polskich produkcjach więc też okejka.

 

Wracając jeszcze do PPE - polecam mocno retro wspominki Ściery, Amigowe top 30

http://www.ppe.pl/news/3462/retrobesciaki-amiga-top-30-by-sciera.html

Odnośnik do komentarza

Lekka perwera że w tekście o Amidze w historii gier video nie ma żadnego akapitu o grach na nią tylko 3/4 tekstu o programach i AmigaOS.

Bardzo przepraszam, że w artykule WYRAŹNIE zatytułowanym "Przyjaciółka w prasie i TV" nie udało nam się wcisnąć artykułu "Najlepsze gry na Amigę".

Zgodnie z sugestią, tym razem przypilnuję, aby między akapity recenzji The Division wcisnąć recenzję Far Cry Primal. Bo to Ubi, i to Ubi.

:scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

eeeee no ale mi nie chodzi o jakiś top, skąd w ogôlle ten pomysł?

Chodzi mi żeby w tekście o Amidze w piśmie o gierkach video nawiązać do jakiś genialnych gier, których nie brakiwało na przyjaciółce.

 

Jaką sugestią? O co chodzi Butcher ty jakieś inne posty widzisz?

 

Co do recki Primala to sobie ją lepiej darujcie ponad miesiąc po premierze. No chyba że dacie poradnik jak na mamucie jeżdzicić, a Zax wlepi 10 mniej.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

No jak teraz jeszcze okaze sie, ze te opisy do Battlefronta i Destiny byly kopiowane z interentu to dopiero bedzie draka.

 

Ej, ale od poradnika do Destiny to Ty się odczep ;)  Własny pot i krew weń włożyłem, wszystkiego co tam opisawszy, samemu doświadczając  :D

   

PS. Seriooooooooooooooo! 

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

eeeee no ale mi nie chodzi o jakiś top, skąd w ogôlle ten pomysł?

Chodzi mi żeby w tekście o Amidze w piśmie o gierkach video nawiązać do jakiś genialnych gier, których nie brakiwało na przyjaciółce.

Tytuł tekstu jasno wskazuje, czego dotyczy treść. Taka była koncepcja Rogera i wywiązał się w 100%.

Każdy artykuł o Amidze musi mieć wzmiankę o jej gierkach? Bo? Gdzieś tak zapisano w jakichś amigowych przykazaniach?

Ostatnie zdanie artykułu też wiele mówi.

pzdr

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...