Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli sie potwierdzi, a jednak po dzisiejszym newsie raczej już nie ma odwrotu to ja na 99% biore sowe, chyba że będzie miała wybitnie (pipi)owe statsy

 

tygrys wrestler mi sie nie podoba, jedynie ujdzie, jeśli bedzie fire/fighting to tym bardziej nie

 

i o ile kolejne stadia foki wyglądają troche lepiej niż pierwsze to jednak mi nie pasi takie coś, chociaż pewnie bedzie warter/fairy

 

 

 

na 4chanie niezły shitstorm po potwierdzeniu final evo starterów

 

 

edit

jak zwykle jest też japoński trailer, i jak zawsze pokazuje troche wiecej scenek i troche inaczej

 

 

 

edit

naprawiłem foke

2v0l4py.png

 

xDDDD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja juz wiem ze zaden starter nie zagosci w moim teamie, zlapie sobie cos innego na start. W XY tez nie było szału, z wyjątkiem Greninjy który jest jednym z moich ulubionych poków.

 

Demo bedzie, jaranko. Ciekawe na ktorym level Greninja i czy bedzie mozna go od poczatku uzywac :banderas:

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

tu nie ma co liczyć, liczby sie liczy a nie wycieki

 

przecież to jest całkowicie oczywiste że przecieki są prawdziwe, jedyne co nie jest pewne to czy na wyciekach widzimy całkowicie ostateczny wygląd czy w ostatnim czasie troszke go pozmieniali

 

 

poza oczywistymi podobieństwami zwrócicie uwage na kota - copper mowisz że jak stoi na 4 to nie zmienic sie we wrestlera? zobacz sobie jak 2 forma ma dosyć niewielkie i cieńkie tylne łapki a przednie są o wiele grubsze z silniej zarysowanymi "dłoniami" - dokładnie tak jak wrestler który ma drobne dolne nogi i wielkie łapska i jeszcze bardziej wyraźne dłonie

 

podobnie foka - ma 3 falbanki w drugiej formie - w ostatecznej te falbanki nadal są tylko oddalone od siebie, na cycach, pasie i ogonie

zobacie też że na przecieku foka robi tą samą pozycje "TA DAAA" jak co chwile robi 1 i 2 evo. w dodatku na wycieku prawie każdy obrazek pokazuje foke z profilu tak że widać tylko jedno oko - tak samo jak oficjalne rysunki 1 i 2 evo

 

 

tak naprawde te wycieki można było uznać za prawdziwe już dawno temu gdy oficjalnie ujawniono tą zielonowłosą dziewczyne która znajduje sie na wycieku tygrysa (wyciek był przed ofcijalnym jej ujawnieniem)

 

teraz podobieńst jest tak dużo że jedyna szansa to to że ostateczny wygląd będzie troche odmienny z powodu końcowych poprawek.

 

btw - 4chan mocno spekuluje że startery będą miały 2 finałowe formy, tak jak kamienny pies ma 2 formy ewolucji. oczywiscie zależnie od wersji gry..

ja osobiście wątpie że zrobili by tak duży nietypowy krok... ale kto wie. o ile dobrze pamiętam jakiś oficjalny tekst mowił że startery mają "tajemnice" tak jak kamienny pies. gdyby tą tajemnicą było rozwidlenie evolucji na 2 formy to by miało sens

 

 

 

EDIT

napisze jeszcze raz czemu uważam że wycieki są prawdziwe

o ile niektóre elementy to mógł być czysty przypadek na bazie rozwinięcia wyglądu pierwszej formy tak jak paski na czole kota albo ogólna pizdowatość foki to jednak są elementy drugiej formy których nie było pierwotnie i które kompletnie sie zgadzają z 3 formą

 

sowa:

- grzywka lekko zasłania twarz, w 3 formie "kaptur" też zielony zasłania do końca

- druga forma strzela "nożami" z piór, trzecia strzela strzałami z piór

 

kot

- o ile pierwsza forma miała nogi wszystkie 4 takie same. to tak jak pisałem druga ma małe tylnie i masywne przednie - w trzeciej ten trend idzie w tym samym kierunku

- druga forma ma "dzowneczek" na szyji który strzela ogniem, w 3 formie przenosi sie to na "pas" (i btw dzowneczek o "ogniowy organ" a nie przedmiot. wg oficjalnego opisu. "pas" to też zapewne część ciała dająca ogień a nie przedmiot

 

foka

- druga forma ma zalążki "włosów" z kulkami, 3 forma ma kulkowe "gumki do włosów" (pierwsza forma nie miała nic takiego)

- druga forma ma 3 falbanki które są dalej rozwijane w 3 formie. pierwsza miała tylko to coś na szyji co mogło sie kojarzyć z clownem, a nie z sukienką, jednak poszło w sukienke jak 3 forma

 

 

 

sory że częściowo napisalem 2 razy to samo ale chciałem być dokładniejszy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mapa to akurat raczej najmniej zajmuje. Po prostu więcej pikseli na modelach 3D, animacji itp., a także może jakość dźwięku czy filmiki mogą na luzie dodać do gry po kilkaset mega. Ale raczej głównie modele postaci. Dość w zgodzie z wszelkimi trendami, aplikacje na telefon pewnie też zajmują 3 razy więcej, niż kilka lat temu. Black/White zajmował 5 razy tyle, co Platinum itp.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

nie no, mapa czyli świat, wszystkie budynki, drzewka, tekstury tego napewno troche zajmują. postacie też ale zakładam że nawet jeśli ładniejsze to ilość postaci i pokemonów jest dosyć porównywalna między sun moon a XY. różnice raczej nie są ogromne.

tak czy siak zobaczymy. plotki o wrzuceniu jakiegoś starego terenu na endgame pojawiały sie już wcześniej

Odnośnik do komentarza

"Napewno" = no niezbyt, zresztą 3DS ma ograniczenia ile by tego świata uciągnął. Każdy developer powie, że w większości to modele 3D i dźwięk. Można ewentualnie się zastanawiać, które z tych bardziej, w przypadku Pokemonów stawiałbym, że modele i tekstury, ale może jakbym pograł, to bym zobaczył, że dźwięk. W każdym razie świat można by zrobić i 5x większy trzymając się wielkości pliku, samo w sobie raczej nie byłoby tak trudne.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Yano tak jak pisze ogórek, mapa, ogólnie świat gry zajmuje najmniej. Sprawdź sobie wagę gier sandboxowych z jakimiś liniowymi fpsami. Sandbox będzie Ci ważył z 30 gb, a taki fps 50-60 bo ma masę np. filmików renderowanych, dźwięków , bardziej zaawansowanych modeli postaci itd. Tutaj oczywiście mamy to w skali mikro.

Odnośnik do komentarza

Suddenly :obama:

 

Alolan Grimer (Poison/Dark)

 

corocoro11161.jpg

 

Jeszcze nie ma dalszych fotek, ale podobno w tym samym CoroCoro pisza, że evo Jangmo-o, tego o:

250px-Jangmo-o.png

ma typ Dragon/Fighting 

 

oraz, że evo Type: Null nazywa się Shiruvadi plus typ zarówno Type:Null jak i jego evo będzie zależny od trzymanego przez nich przedmiotu, podobnie jak było z Arceusem. 

 

No ale to nie są potwierdzone info, trzeba czekać na dalsze skany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...