Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za pomoc chlopaki, ale sie wstrzymam w zaciaganiu dlugow ;)

 

dwa nowe trailery:

 

najpierw na nasz rynek z nowymi evo z corocoro

 

 

Silvally(Normal) - evo Type: Null

silvally.png

 

Hakamo-o (Dragon/Fighting) evo jangmo-o

hakamo-o.png

 

Kommo-o (dragon/fighting) ostatnie evo

kommo-o.png

 

Steenee (grass) evo bounstweeta

steenee.png

 

Tsareena (grass) ostatnie evo

tsareena.png

 

Ribombee (bug/fairy) evo cutiefly

ribombee.png

 

alolan grimer (poison/dark)

alolan-grimer.png

 

alolan muk (poison/dark)

alolan-muk.png

 

Trail Captain Ilima 

 

ilima.png

 

Akala Island Kahuna Olivia

olivia.png

 

japonski trailer z paroma innymi ujeciami:

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem ile bedzie tego dema czy na 30min pogrania czy cis wiecej.

 

Podobno ash greninja ktora ma byc w demie bedzie mozliwa do przeslania do pelnej gry. Czy to przez ten poke bank czy jakos inaczej ma byc zrobione? Rayos wiesz cos o tym?

 

pisalem o ash greninjy juz przy okazji ogloszenia dema, wiec skad to "podobno"? Jano, czy Ty pamietasz w ogole co Ty czytasz czasem czy majonez skleroze przyniosl? ;) Zapewne bedzie to tak dzialac jak w przypadku poksa z dema ORAS. Nie pamietam jak to bylo, ale ORAS wykrywalo chyba savea z dema i pojawial sie pomocnik przy markecie co dawal Ci balla z poksem. Ale moge sie mylic, nie robilem tego transfera wtedy bo mi sie nie chcialo.

 

A demo podobno ma byc tym, co grala prasa niedawno, czyli pierwsze 2h gry.

Odnośnik do komentarza

hmm

 

zassałem sobie demko ORAS (przyznaje nie grałem w pełne ORAS ani nie zasysałem wcześniej dema bo odpuściłem ten remaster - może nie słusznie ale 3 generacje przeszedłęm chyba z 7 razy, to była najbardziej ograna przezemnie generacja i o ile remaster jest spoko jednak go olałem). no ale zasysam demo a tam "ORAS special demo" i patrze jest też widoczne "sun moon special demo" - identycznie napisane "special demo" dlatego wnioskuje że to tak samo jak w przypadku ORAS bedzie jakiś poboczny mini wątek ze specjalnym pokiem (w tym wypadku ash-greninja) i zobaczymy jakiś poboczny teren i poboczne kilka zadań, a nie będzie to poprostu 2 pierwsze godziny pełnej. oczywiscie moge sie mylić i ten wniosek może być bardzo pochopny ale troche jednak sie do niego skłaniam.

z czego "special demo" ORAS jest tylko pobocznym argumentem, głównym jest obecność ash-greninjy oraz screen pokazujący walke powyżej 30lvlu poka. to naprawde nie brzmi jak by to miały być pierwsze dwie początkowe godziny gry.

 

zobaczymy jutro ale uważam że to bedzie jakiś poboczny element albo wręcz coś kompletnie nieobecnego w pełnej grze. a nie poprostu sam początek

 

 

 

EDIT

przeszedłem demo ORAS i tam dostaje sie starterty w drugiej formie, i na luzie mozna zrobić lvl i uzyskać finalną ewolucje.

wydaje mi sie że tak nie bedzie w demie sun moon bo oras to był remaster i finalne evo nie było dla nikogo zaskoczeniem, raczej nie zdecydują sie ujawnić 3 evo poprzez demo... chociaż kto wie

 

ale jestem tym bardziej przekonany że demo sun moon to bedzie jakiś mały poboczny fragment

w sumie jak bym teraz poszedł spać to bym jutro rano wstał i sam sie o tym przekonał, ale za wcześnie by iść spać :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...