Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

rotfl

 

pierwszy raz walcze z solgaleo - quick ball, 3 shake i sie wyrwal. no to walcze normalnie, czerwone hp, zaczynam zarzucac ultrasami. zaatakowal mi golisopoda, tak ze mu hp spadlo ponizej polowy, a on ma ability takie, ze wtedy zwiewa z walki i mi uciekl, przerywajac walke xDDD moglem do niej wrocic ze stanem pokow i balli jakie mialem aktualnie, no ale stwierdzielm ze dobra tam, sprobuje metoda na quick balla przy uzyciu soft resetu

 

za drugim razem 1 shake i sie wyrwal

za trzecim razem zlapany. 

 

czyli do trzech razy sztuka :lapka: ta gra jest niesamowita, sprawai taka frajde ze ja nie moge :banderas:

 

wlasnie spotkalem absola, rzucilem quick balla, wpadl od razu 

 

snorut tez. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

No właśnie żadnego sprintu nie robiłem, zaglądałem pod każdy kamień, walczyłem z każdym, gadałem ze wszystkimi i generalnie zwiedzałem świat i łapałem pokemony. Wczoraj nawet ponad godzinę 2 jangmo-o łapałem :dunno:z drugiej strony, nie siedziałem po kilka godzin w trawkach, tylko łapałem pokemony, które spotykałem po drodze, kilka razy tylko siedzialem w jednym miejscu i polowalem na konkretnego poka

 

Szkoda, że Sun, miałem zaoferować wymianę UB ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

To jedna z wielu świetnych zmian jakie wprowadzili w sunmoon :banderas:

Bez przesady, od absolutnie pierwszej części dało się łapać Pokemony mając pełne party. Były automatycznie odsyłane do boxa po prostu.

 

Od Sun/Moon pojawiła się możliwość wysłania do boksa jednego z 6 pokemonów które aktualnie mamy przy sobie, by zrobić miejsce dla nowo złapanego i od razu mieć go ze sobą.

Odnośnik do komentarza

 

To jedna z wielu świetnych zmian jakie wprowadzili w sunmoon :banderas:

Bez przesady, od absolutnie pierwszej części dało się łapać Pokemony mając pełne party. Były automatycznie odsyłane do boxa po prostu.

 

Od Sun/Moon pojawiła się możliwość wysłania do boksa jednego z 6 pokemonów które aktualnie mamy przy sobie, by zrobić miejsce dla nowo złapanego i od razu mieć go ze sobą.

 

 

no zastosowalem troche zbyt wielki skrot myslowy, mialem na mysli wlasnie dodawanie do aprty od razu ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...