Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie ma ochoty, albo jest najedzony?

 

Ja nie mam póki co stałego teamu, biegam z Torracatem, Machopem (z którego chcę zrobić Machampa), z Mankeyem (na Primeape'a) i z Gastlym (Gengar). Próbuję ewoluować te ciekawsze na maksa i wciąż szukam idealnych :lapka:

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Jak tam wygladaja wasze teamy? Jak pisałem wczesniej, poszedlem w nowosci. Tylko vulpix poleciał jak zobaczyłem ze jest Absol, moj ulubiony pokemon.

 

0G6KCBu.jpg

Już masz Vikavolta? Wymieniłeś się? 

 

Ja mam Sowę, Butterfree (nigdy go w teamie nie miałem i chyba teraz sobie zostawię), Pikachu, a reszta to w sumie randomy, które raczej wywalę. Grubbinem chciałem grać, ale jego ewolucja jest bardzo brzydka, a zmienić go w Vikavolta można dość późno z tego co wiem. Na pewno chcę złapać jaszczurkę i Cubona, co pewnie nastąpi już niedługo.

Odnośnik do komentarza

 

Jak tam wygladaja wasze teamy? Jak pisałem wczesniej, poszedlem w nowosci. Tylko vulpix poleciał jak zobaczyłem ze jest Absol, moj ulubiony pokemon.

 

0G6KCBu.jpg

Już masz Vikavolta? Wymieniłeś się?

 

Ja mam Sowę, Butterfree (nigdy go w teamie nie miałem i chyba teraz sobie zostawię), Pikachu, a reszta to w sumie randomy, które raczej wywalę. Grubbinem chciałem grać, ale jego ewolucja jest bardzo brzydka, a zmienić go w Vikavolta można dość późno z tego co wiem. Na pewno chcę złapać jaszczurkę i Cubona, co pewnie nastąpi już niedługo.

kumpel skonczyl gre, wyslalem mu robala z rare candy i zalatwil sprawe
Odnośnik do komentarza

Beka, mało nie umarłem podczas pierwszego triala xd. Dobrze jest, jeszcze uparłem się, że nie będę używał Z-Moves, także ogólnie bloodborne w świecie pokemonowych świrów.

 

-bez z-moves

-bez exp share

-battle style ustawione na Set

-widzenie przez ściany wyłączone

 

Tylko gdzie te nowe pokemony :/. Śmigam z sową i alola grimerem, a najbliżej do mojego zespołu było dotychczas Ghastliemu, Alola Ditto czy Makuhicie, no ale uparłem się, że jedynym starym pokemonem w moim zespole będzie jedna forma Alola.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Pokémon Sun and Moon are Nintendo's biggest ever UK launch. Bigger than any Wii game, even. Incredible.

 

 

 

Bigger than any other Pokémon. Any other 3DS game. Anything on Wii or DS...Dat Pokémon Go effect.

 

 

Hard to put into perspective - Pokémon Sun and Moon managed in one day what Wii Fit sold in two weeks.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-11-28-pokemon-sun-and-moon-are-nintendos-biggest-uk-launch

 

 

Elegancko.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

2DS jak jakieś zwierzę :(.

 

 

Ta sprzedaż chyba była oczekiwana w kontekście momentu. Na Zachodzie właśnie teraz się kupuje prezenty świąteczne. To pierwsze Pokemony, które wychodzą w takiej chwili, to i spodziewane, że będą miały najlepszą sprzedaż na starcie. No, XY wyszło gdzieś na początku października, ale też do tego 3DS miał jeszcze sporo mniej użytkowników wtedy.

 

 

Pamiętam czasy Gold/Silver, w Europie wyszło półtora roku po Japonii, na wiosnę, w USA rok po, pokemaniacy świata już całą grę ci opisali dokładnie zanim wyszła, były jakieś słabe fanowskie tłumaczenia ROM-ów albo domyślanie się z krzaczków co się dzieje, była w tym pewna mistyka.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Czyli jest atest FPE? Te poksy beda dobrym wyborem dla kogos kto nie gral nigdy w zadne pokemony?

Ja nie grałem w żadne inne Pokemony, nie licząc Goldów i jestem zakochany po dziurki w nosie hihihihiih

 

2DS to Fiat Multipla w świecie DSów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...