Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi się nie podoba, to solidne robienie loda fanom pierwszej generacji. Po pierwszych 3 godzinach można miec w party Ghastliego, Machopa, Abrę, Spearowa, Growlighte'a, Slowepoke'a. Nieźle co nie? Do tego dosłownie garstka stworków z Gen 2/3/5/7. Już pomijam nawet formy Alola.

 

Chociaż wiem, że jak ktoś dawno nie miał styczności z serią, to może to mu się podobać. Ja już się nagrałem tymi pokemonami. Oprócz tego nie mam narazie żadnych zarzutów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Natomiast poziomy pokemonów w trawie i poziomy pokemonów innych trenerów uważam za najlepiej wyważone w całej serii i już teraz wiem, że będę brał się za Nuzlocke Challenge na Switchowym porcie, bo jestem przekonany, że Nuzlocke pokaże tutaj pazury.

 

06rZtlQ.png

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Akurat sensu podpierania się user scorem na metacritic względem jakiejkolwiek gry nigdy nie zrozumiem, bo nikt tego nie nadzoruje. Mogę teraz tam wejść, napisać:

 

1/10 it's ok

 

ewentualnie

 

10/10 banderas oh my god

 

i ani jedna, ani druga wystawiona przeze mnie opinia nie będzie przecież miarodajna czy uczciwa.

Odnośnik do komentarza

triale >>>>> gymy, świetny powiew świeżości, odmiana, coś nowego, co finalnie i tak sproawdza się do walki ale jest.. inaczej. fajniej.

Team Skull >> wszystkie złe teamy poza zespół R, Skull są bekowi

Mało nowych poków - no okej, ale jak dla mnie 800+ stworków to aż nadto i nie potrzebuję wielu nowych

design słaby - no nie wiem, poza UB to mi wszystko pasi

poczatek tragiczny - ano

Odnośnik do komentarza

Akurat sensu podpierania się user scorem na metacritic względem jakiejkolwiek gry nigdy nie zrozumiem, bo nikt tego nie nadzoruje. Mogę teraz tam wejść, napisać:

1/10 it's ok

ewentualnie

10/10 banderas oh my god

i ani jedna, ani druga wystawiona przeze mnie opinia nie będzie przecież miarodajna czy uczciwa.

Nie chodzi o miarodajnosc czy uczciwosc, ale o statystyke :) nawet jesli ludzie wystawiaja zerojedynkowo 1 - nie podoba mi sie, 10 - podoba mi sie to statystka zrobi swoje.

Wiedzmin jakos ma 9,2 z opinii graczy. Bardziej do mnie przemawia statystyka ze szczeeych (nawet glupich) ocen graczy niz srednia z recenzji przekupionych pismakow.

A gra mi sie po prostu nie podoba i tyle.

Odnośnik do komentarza

 

2DS to Fiat Multipla w świecie DSów.

Podobno jest bardzo wygodny, ale nie wiem, nigdy tego nie trzymałem w rękach. Zamówiliśmy tę limitowaną edycję z pokami właśnie, najwyżej się komuś sprzeda za jakiś czas za 9 stówek :D

 

(pipi)alem na 2ds strasznie, nadal uwazam ze to jedna z brzydszych konsol, ale w rekach lezy swietnie, gra mi sie na nim wygodnie niz na 3ds.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...