Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy mi dal cynka, jakoby pokemony po wymianie nie uczyly sie juz nowych atakow. jesli to prawda, to wstrzymalbym sie z tym alakazamowaniem :P

 

chyba, ze w sunmoon cos zmienili?

rayos jak nintendofag może wierzyc w takie rzeczy?

co to za znajomy specjalnej troski?

 

 

jest kilka pokemonów których ostateczna ewolucja nie uczy sie ataków podczas levelowania. zwykle poki które ewoluują poprzez jakiś kamień, np moon stone albo grass stone itp, ale to jest tylko kilka wyjątków które sepcjalnie są tak zrobione żeby wkurzyć graczy - chcesz mieć jakis fajny atak? czekaj na drugiej formie aż na 40 lvlu sie go nauczy, nie chcesz? to odrazu kamieniem rób ewolucje do finalnej formy i masz silniejszego poka ale już sie on nie nauczy tego ataku

Odnośnik do komentarza

 

znajomy mi dal cynka, jakoby pokemony po wymianie nie uczyly sie juz nowych atakow. jesli to prawda, to wstrzymalbym sie z tym alakazamowaniem :P

 

chyba, ze w sunmoon cos zmienili?

rayos jak nintendofag może wierzyc w takie rzeczy?

co to za znajomy specjalnej troski?

 

 

jest kilka pokemonów których ostateczna ewolucja nie uczy sie ataków podczas levelowania. zwykle poki które ewoluują poprzez jakiś kamień, np moon stone albo grass stone itp, ale to jest tylko kilka wyjątków które sepcjalnie są tak zrobione żeby wkurzyć graczy - chcesz mieć jakis fajny atak? czekaj na drugiej formie aż na 40 lvlu sie go nauczy, nie chcesz? to odrazu kamieniem rób ewolucje do finalnej formy i masz silniejszego poka ale już sie on nie nauczy tego ataku

 

W Pokemon X już chyba tak nie było. Nidokinga miałem już koło 25lvl i normalnie się uczył ataków.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie ma żadnego algorytmu. To jest po prostu losowanie.

 

A dostać fokę żaden problem. Można przecież breedować startery albo po prostu oddać swojego (może np. zaczyna nową grę albo coś).

Odnośnik do komentarza

Ja nadal gram bez i czasem jest tak, że nie mam przewagi poziomów (no, może prócz startera, który ma te 3-4 levele wyżej od reszty teamu) i walki z Totemami są ciężkie. Ale z Revive'ami i Potionami jakoś daję radę.

 

Gorzej, że mam w ekipie dwa ciekawe Poksy (Charjabug i Crabrawler), które ewoluują w konkretnych miejscach pod prawie sam koniec gry. Poza tym jeszcze sowa, wilkołacza wersja Lycanroca, Grimer i Marowak. 

Ogólnie świetne są te Poksy, miałem robić rzeczy, a od środy nabiłem chyba ze 30 godzin, w tym prawie połowę wczoraj  :banderas:  

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

To są fantastyczne wieści, miód na moje uszy. Wreszcie część, która nie sprawia, że człowiek zasypia z nudów. Zarówno X jak i Alpha Sapphire poszły w odstawkę po jakichś 15h przez to, że były za łatwe.

Odnośnik do komentarza

no tu trzeba czasem sie wykazac taktyka, a exp share nie ulatwia AZ tak bardzo sprawy.

 

Also - polecam dbać o poksy, czyścić, karmić, głaskać. Im bardziej szczęśliwe są (mają większy affection), tym bardziej efektywne w walce - dostają więcej expa, potrafią same się leczyć ze statusów od razu po ich otrzymaniu, ba - mój pichu nawet przetrwał atak z 1hp w imię D E T E R M I N A C J I

 

W co ja gram, undertale czy pokemony? xd 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...