Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

After becoming the most pre-ordered video games in Nintendo history, Pokémon Sun and Pokémon Moon – the latest games in the wildly popular Pokémon franchise – have now become the fastest-selling games that Nintendo has ever launched in the Americas. In less than two weeks, Pokémon Sun and Pokémon Moon for the Nintendo 3DS family of systems sold a combined total of 3.7 million units. That’s an 85 percent increase over Pokémon X and Pokémon Y – the previous record holders for Nintendo’s fastest-selling games – during the same period when those games launched in 2013.

 

 

A USA S/M też nie biorą jeńców. 3,7 miliona sprzedanych kopii w mniej niż 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

sczerze nie pamiętam, przepraszam.

 

protip - teczowe fasolki natychmiast podnoszą affection o 1

Łoooo, przegapiłem i to sporo.

 

A jeszcze jedno pytanko: po skończeniu wątku głównego będę mógł się bujać po świecie i zbierać brakujące Poki?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Triale > gymy, dziękuje bardzo. Pożądana przeze mnie zmiana, w ostatnich częściach te gymy już mi się zlewały, z XY nie pamiętam żadnego poza wróżkowym, bo tylko w nim udało mi się zginąć. A tutaj? Panie, każdy jest wymagający

 

SunMoon raczej nie przebije BlackWhite w moim rankingu gier pokemon, ale nieśmiało stoi gdzieś niedaleko. Fantastyczna odsłona.

 

Problem z przebiciem BlackWhite jest taki, że moim zdaniem te odsłony doprowadziły formułę "starych" Pokemonów do perfekcji, gdzie XY były sporym regresem. SunMoon mocno różnią się od pozostałych odsłon, więc kto wie, może kiedyś wyjdzie odsłona bazująca na tych grach, która stanie się moją ulubioną.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...