Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Co za perfekcyjna odsłona. Poprawiono chyba wszystko, co dało się poprawić względem X/Y/OR/AS. Triale zamiast Gymów na plus, fabuła

to bardziej osobista historia (i to nie naszej postaci) niż ratowanie świata. Sporo cutscenek - podoba mi się to. Jeszcze gdyby główny bohater nie reagował taką samą miną na zostanie mistrzem ligi i śmierć matki...

muzyka w najważniejszych walkach i sporej części lokacji (zwłaszcza końcowych) dopierdziela po uszach, poziom trudności (zwłaszcza w wariancie exp share off + walki set) znacznie wzrósł względem banalnych poprzedniczek na 3DS-a - byłem ciągle niedolevelowany, trzeba było cały czas korzystać z weaknessów przeciwników i przedmiotów (chociaż w głównym story padłem ostatecznie tylko raz, przy próbie ognistej - Team Rowlet). Narzekać mogę głównie na zbyt dużą pomoc "serduszek" - jak już się nagłaszczemy Poksa, to co chwilę a to unika ataków, a to zostaje mu 1 HP. Raz udało mi się z pięć razy pod rząd uniknąć ataku. Przesada. Chociaż prawda jest taka, że bez tego musiałbym grindować, bo często ratowalo mi to dupę.

 

Najlepsze Poksy. 

 

Mój ostateczny team na ligę: Decidueye, Lycanroc (MVP, niesamowicie zamiatał połączeniem swojego speeda i Stone Edgem), Vikavolt (ten special attack), Crabominable, Muk (super tank, właściwie tylko ataki ziemne go ruszały) i Marowak. Chyba wszystkie złapane przed 20 levelem, ta sama ekipa całą grę  :wub:

Edytowane przez Elanczewski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co wam chodzi z tą trudnością gry, jedyne co to trzeba bardziej przywiązywać uwagę do typów, którego pokemona wysłać na którego i gra jest prosta jak wszystkie poprzednie. Raz tylko padłem na jednym trialu, ale to też z braku przygotowania (nie miałem aktualnie żadnej kontry) niż trudności. W bazie skullsów nie straciłem nawet jednego poka, wy chyba nie bardzo potraficie zbudować sobie team, nie?

Odnośnik do komentarza

No ja po prostu tego nie czuję, w XY też pamiętam że padłem raz na jednym gymie z tego samego powodu co tutaj, braku odpowiedniej kontry. 

 

 

@up też mam team z nowych poków i alolańskich wersji starych i jakoś nie rozwalili mi 5 poków w hideoucie skullsów xd

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Skonczylem, w moim osobistym rankingu najgorsza czesc, nigdy do niej nie wroce, moze jeszcze troche online pogram jak bank otworza.

 

- duzy nacisk na marna fabule

inne wymiary, ultra beasty, fuzja człowieka z pokemonem, odlecieli na maksa

 

- wyspiarski klimat? No fajnie, tylko ze nawet z wyspy na wyspe nie mozna sie przeplynac, laprasa uzylem doslownie jeden raz przez cala gre

 

plusy wymienialem juz wczesniej, ale to kosmetyka, wywalenie hm, poziom trudnosci i z-moves lepiej wywazone niz mega ewolucje.

Odnośnik do komentarza

a ja finalnie dałem grze 8.5 w recenzji.  najlepsze Poksy od lat, prawie wszystkie zmiany na lepsze, pare rzeczy nie zadzialalo, ale jest nadzieja na to, ze kolejne poksy beda jeszcze lepsze. Jestem mega zadowolony i bede gral z pewnoscia jeszcze dlugo, konczyl post game, kompletowal dexa itd itp. 

 

Dziękuję gamefreak za bdb poki :banderas: 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

tam ciebie będzie wszystko irytować, gra jest tragiczna.

 

i w sumie nie wiem czy to kwestia tego, że remake sam w sobie jest taki beznadziejny, czy RSE też du,py nie urywało, bo nostalgia przy grach wideo to bardzo mocna rzecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...