Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Działa wam PSN ? Ja jakoś od dwóch godzin nie mogę się połączyć ;/

PSN znowu atakowany przez hakierów. Przy okazji załatwili też serwy ea, twittera i spotify.
Psn i serwery ea nie wytrzymaly premiery bf1 "hakerzy" nic z tym wspolnego nie mieli.

Dziwny zbieg okolicznosci. Pogralem troszke i jest dobrze. Natrafilem tylko na dwa bledy ktore mi przeszkodzily w grze na mapie w górach ale byly one jednorazowe. Teraz ogladam menu glowne bo wiadomo, serwery nie działają

Odnośnik do komentarza

Paypal, spotify, twitter, HBOGO, PSN, EA, Netflix i wiele innych dużych serwisów ma problemy, trwa DDOS na serwery DNS firmy DYN, która ogarnia im strony

https://www.dynstatus.com/incidents/nlr4yrr162t8

 

Ciekawe czy ktoś się do tego przyzna odkąd FBI :hi:  na poważnie traktuje takie ataki.

No i jak dla mnie to nie przypadek, że akurat w dzień premiery dużego blockbustera biorąc pod uwage, że dawno już nic się nie działo, a innym serwisom po prostu się oberwało odłamkami, gdy jedna firma ogarnia wielu gigantom DNSy :whistling: 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem niedawno te dokumenty co je Rozi wstawił, teraz zagrałem pierwsze 10 minut singla i co mi to z beretem zrobiło to ja nie potrafię tego wytłumaczyć. Początek przegenialny, klimat... no masakra, czuję się jak podczas oglądania tych dokumentów. Nie spodziewałem się tego po Battlefieldzie. Mam nadzieję, że reszta singla choć w połowie tak dobra będzie :obama:

Odnośnik do komentarza

swietnie sie gra w tego BFa ! Operacje jak dla mnie o wiele ciekawsze niz podboj, starcia piechoty rewelacyjne, do tego feeling broni i dźwięk jak zawsze na najwyzszym poziomie.

Powrot do 1 wojny swiatowej to strzal w 10tke, klimat wylewa sie z ekranu, do tego wizualnie daje rade - zapowiada sie solidna gra na najblizsze miesiace!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...