Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi paczkami/pakietami? Jak się je zdobywa? To jest totalny random?

 

Przez weekend nabiłem 10 godzin i nie dostałem ani jednej paczki. Czy coś robię źle?

Tak to jest totalny random,
Ja dostałem dwie albo 3 paczki w przeciągu trwania triala. Wydaje mi się że częściej je dostawałem, jak po bitwie byłem wyróżniony jako jeden z najlepszych graczy. Teraz jak trochę lamię bardziej, to już nic nie dostaję :(

 

Mam inny problem - dostaję paczki raz na jakiś czas, jednak potem czasem nie mam ich na liście do otworzenia, ma ktoś podobnie?

 

Błędy sieciowe, może później jak się wszystko ustabilizuje, to się pojawią do otwarcia w grze/apce/www.

Odnośnik do komentarza

 

  1. Log in to https://www.battlefield.com/pl-pl
  2. Visit the https://www.battlefield.com/pl-pl/companion/career/266941848/emblems
  3. Click the "+ ADD" button to create a new blank emblem.
  4. Open the browser console (Ctrl-Shift-J for Chrome, Ctrl-Shift-K for Firefox, Ctrl-Shift-I for Opera, F12 for IE).
  5. Paste the code below into the console and press Enter, making sure you get everything from the emblem.emblem.load to the ending semi-colon. (You will get the emblem loaded with all its layers)
  6. Close the console.
  7. Click the "SAVE & USE" button in the top right corner.

 

 

Szkoda że nawet emblematy mają elementy premium :/ i nie posiadając premiuma większości sobie nie zarzucimy, a niektóre są naprawdę spoko

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam z emblematem nie kombinowałem i poszedłem na prostotę. Zwyczajnie zrobiłem polską flagę :)

 

W który tryb najczęściej gracie? Ogólnie od premiery ogrywałem tylko Podbój, ale wczoraj oczarował mnie tryb Operacje (tak wiem, mam w PL wersji). Gołębie są chaotyczne więc odpadają dla mnie. No i oby szybko tryb HC się pojawił :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...