Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

We will be performing server maintenance for Battlefield 1 on All Platforms on December 1, 2016, with the following downtimes:

 

• PC: Multiplayer may experience downtime for 30 mins starting 9.00 UTC / 1.00 AM PT.

• PS4: Multiplayer may experience downtime for 30 mins starting 9.30 UTC / 1.30 AM PT.

• X1: Multiplayer may experience downtime for 30 mins starting 10.00 UTC / 2.00 AM PT.

 

Thank you for your patience and see you on the battlefield!

 

Czyżby zbliżał się patch/mapa?

Odnośnik do komentarza

Dostał który te pierdoły z battlefesta ? mianowicie

-Nieśmiertelnik „Battlefest”: zalogujcie się do Battlefield 1 między 16 a 27 listopada, a otrzymacie specjalny nieśmiertelnik „Battlefest” (zostanie przyznany 28 listopada)

 

-Battlefestowa misja „Realizuj wytyczne”: wykonajcie tę misję w Battlefield 1, a otrzymacie specjalną skórkę na broń. Zalogujcie się do Battlefield 1 w trzy różne dni Battlefestu i wygrajcie jeden mecz w Operacjach. Gracze, którzy ukończyli misję, otrzymają skórkę na broń po zakończeniu Battlefestu.

 

Nic za to jak na razie nie dostałem.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

 

Battlefield is a staple of the EA lineup, but according to Blake Jorgensen, the company's Chief Financial Officer, players will be waiting another couple of years for the next instalment.

 
Speaking at the Nasdaq 35th Investor Program this week, Jorgensen stated that the company "won't have another Battlefield back for a couple of years."
 

Ciekawe co ma na mysli mowiac couple of years. 

Odnośnik do komentarza

Darmowa mapka, wzięta z pierwszej misji kampanii. Myślałem, że Blizna była na nich oparta, ale tutaj wycięli jeszcze bardziej xd Narzekać nie można, bo każdy dostanie ZA DARMO GRATIS FREE. Dojdzie kusza na granaty, chyba jako gadżet supporta (PS Takie wynalazki funkcjonowały w Wielkiej Wojnie). 

 

 

Śnieżne mapy ciężko będzie historycznie usadowić, chyba że wprowadzą wojska belgijskie i ich zmagania z Niemcami na przełomie 1914-15. Ewentualnie jakieś bitwy w Alpach, z zamieciami i wąskimi półkami skalnymi. 

 

Moim osobistym życzeniem są mapy na terenie byłego państwa polskiego - Tannenberg, jeziora mazurskie, Gorlice. Rosyjskie DLC niech będzie z tym związane. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Battlefield is a staple of the EA lineup, but according to Blake Jorgensen, the company's Chief Financial Officer, players will be waiting another couple of years for the next instalment.

 
Speaking at the Nasdaq 35th Investor Program this week, Jorgensen stated that the company "won't have another Battlefield back for a couple of years."
 

Ciekawe co ma na mysli mowiac couple of years. 

 

 

Może ma na myśli, że 2ga wojna światowa i kolejne będą wychodzić jako DLC, coś jak vietnam do BFBC2?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie bo myślałem że w skrzyniach można tylko wylosować skórkę na broń lub kawełek zestawu broni białej.

Ale w czoraj trafił mi się karabin dla snajpera na 10level który nie jest kopią innych lecz nowa całkowicie broń.

To w końcu jak z tym jest? czy dla każdej klasy można wylosować jedną "specjalną broń" ?czy jest więcej do zdobycia? nie chodzi mi tu o skiny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...