Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Przełęcz jest świetna. Dice znowu zrobiło zwrot o 180° i dało nam kolejną kapitalna mapę. Pierwsze co się rzuca w oczy, oprócz oczywiście śniegu, to brak okopów i ukształtowanie terenu. Pełno tu skał, wąwóz, wysokich drzew i wzniesień. Wszystko wygląda pięknie,punkty też wydają się rozmieszczone z sensem.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Najbardziej satysfakcjonują rzecz ostatnio w Battlefieldzie? Nabicie na huzarską lancę <3 <3 <3

 

 

Też mi się Przełęcz podoba niesamowicie. Mówią, że festiwal snajperów, fakt, czasami da się to zauważyć, ale tutaj jest tyle ścieżek, że każdego snajpera można zajść bezproblemowo. Jeśli chodzi o balans, to IMO jest OK, bo nie zdarzyło mi się jeszcze tak, żeby jedna strona wygrywała non stop (co na Brusilov Keep zdarzało się nagminnie). 

 

Ciekawostka: w wersji angielskiej jedna z flag (albo dwie) nazywały się Narev. Nie istnieje taka wieś w Polsce, za to w polskim tłumaczeniu mamy Osławicę, a ona już istnieje: https://pl.wikipedia.org/wiki/Os%C5%82awica_(wojew%C3%B3dztwo_podkarpackie)

Odnośnik do komentarza

No na konsoli, z ta chora asysta, wybieranie lunety to troszke stawianie sie w nienajlepszej sytuacji. Choc nie jestem na 100% jak wersja piechoty sie sprawuje. Bo karabinek to u kumpla jak sprawdzalem to snap aim byl okrutny. 

Ze swojej strony to wybor snajperki zalezy od stylu. Krotki dystans i walka na punkcie to SMLIII wydaje sie najlepszym wyborem. Dobry sweet spot, 10 pociskow daja wiecej luzu. Na walke w extremalnie krotkim dystansie np Las Argonski M1903 eksperymentalny. Obrazenia nie za duze, ale recoil praktycznie zerowy. 40 pociskow + flary pozwalaja takiemu snajperowi byc o wiele bardziej pozytecznym dla druzyny ofensywnie grajacej. Gewehr 95 to tez swietna bron. Najszybszy czas przeladowania niweluja brak sweet spotu. Zreszta zawsze jest follow up shot z broni osobistej, co powino byc w ogole podstawa w kazdej sytuacji gdy nie trafimy za 100%. Na dalsze dystanse wybor jest praktycznie bez wiekszego znaczenia, gdyz wszystkie proponuja dosc podobne osiagi, choc ja sie sklanialbym do Gewher 98 ze wzgledu na dobra predkosc pocisku. Polecam stronke http://symthic.com/bf1-stats i wybrac opcje porownania.

Nie wspominam o martini tutaj glownie dlatego ze to dosc wyjatkowa bron i wymaga imo nie lada skilla. Nie tyle samego strzelania i prowadzeniu celu, ale glownie za sprawa mozolnego przeladowywania. Ono wymusza posiadanie dobrej pozycji, gdziemozemy sie raz dwa schowac na te chwile.

 

Edit: Ja np nie uzywam zadnej ze snajperek z przyblizeniem wiekszym niz 4. Nie widze sensu ujawniania przeciwnikowi za szybko swej pozycji. A wiadomo, wszystko powyzej 4 daje glinta widocznego z drugiego konca mapy. Choc uwielbiam lebela za ten gluchy poglos.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajny ten Carycyn, ale punkt B w cerkwi powinni trochę przemodelować. Nie wiem, może ściany do wyburzania, bo jak się tam drużyna zabunkruje, to nie ma tego jak przejąć. A nikt oprócz mnie w tej grze nie używa granatów dymnych.

 

Nowe bronie są przepiękne. W końcu medyk może działać na krótkich dystansach, najs.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...