Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

No jak się przesiadłeś z takich przedpotopowych gierek to nie ma co się dziwić że masz jaranko. U mnie nie aż takie bo grałem w poprzednie bfy a to jest po prostu ewolucja, nie rewolucja, ale i tak granie jest pyszne, zwłaszcza że już miało się dość tej nowoczesności. Taki bf jest bliżej moim upodobaniom. Szkoda tylko że taki lamus ze mnie okrutny. Jednak zawsze lepszy byłem w takie gierki na myszce niż padzie.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że DICE poprawi te shotguny, bo po ostatnim patchu są niegrywalne. Pierwszy strzał wchodzi, w następnym lecą ślepaki. Z tego co widać, to na breneki to nie działa. Jak ja mam biegać z Model 1900, jak nie będzie się dało strzelać? 

Odnośnik do komentarza

Dla tych co nie siedzą na forum CTE, od dzis sa testowane dwie nowe rzeczy. Pierwsza, imo najwazniejsza to nowy (stary) system naliczania pkt w podboju.

https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6xfxv1/conquest_change_majority_rule/

 

 

With this update, Conquest Majority moves away from all the flags individually counting towards scoring. Your team will now need to own the majority of the flags to score tickets. This should allow for a much better chance for your team to turn the tide of the battle even if the enemy is close to winning as long as you maintain majority.

Ticket bleed to chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie zmiana. Licze ze w koncu skoncza sie mecze, gdzie roznica 150-200 pkt uniemozliwiala praktycznie szanse na zmiany losow starcia. Kille wciaz licza sie ticketow (choc i to sie moze zmienic).

Druga rzecz to calkiem spora zmiana balansu broni. W skrocie buffa dostaja lmg, smg, slr oraz wprowadzone sa zmiany dla strzelb.

https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6xftc8/september_weapon_balance_update/

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...