Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Pocisnąłem operację Red Tide, kozackie są te mapki. Carycyn po jednej grze za(pipi)ista miejska mapa. Też mam obreza, a robią się Fedorov i general Liu. Te perki do podglądu są tylko w menu głównym? Bo w grze nie widzę nigdzie progresu ani opcji zmiany na tracking nowego.

Odnośnik do komentarza

Chyba tylko w menu głównym niestety. Obrez jest wyśmienity, kule penetrują przeciwników, toż to podręczna snajperka :3 

 

Są nowe trofea także, raczej łatwe. Może oprócz nabicia 25 typa na lancę :D

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Mapa Carycyn na ten moment jest niegrywalna (spore spadki fpsow i dzwiek na sluchawkach co chwila sie tnie).

 

Warto dolaczyc do CTE? Jak czesto sa aktualizacje?

Są rzadziej niż na PC, ale ja dołączyłem głównie po to, żeby wcześniej postrzelać z nowych giwer i sprawdzić nowe mapki, więc skoro jest za darmo, to po co się ograniczać. Uwaga, waży ponad 40 giga, ale można odpalać bez płytki.

 

I jak tam się mapki podobają? Galicja pięknie wygląda, ale jest specyficzna, bo bardzo płaska i jedynie leje w ziemi i płytkie okopy stanowią dobre ukrycie. Przez to jest klimatyczna jak :obama:

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co te DICE robi, ale po co daja do CTE nowe mapki do testowania? Cale DLC wyglada jak day one na CTE. Albion, gdzie jedna druzyna ma do pokonania cale morze, by zajac pierwszy punkt, gdy tymczasem wroga ekipa ma juz 3 punkty lol. Galicja z kilkoma dolkami I pojazdami + wiadomka, cala ekipa kamperow, czynia te mape absolutnym szitem. Carycyn...dalej trzy punkty do zdobycia dla 64 graczy. Ciekawe co moze pojsc nie tak? Oh wait... Nie no serio, ja rozumiem, ze mapki sa ladne itd, ale no litosci plus jeszcze chromatic aberration ktory dodali. Chyba ich (pipi)lo juz na maxa xDDDD. Operacje jak zwykle, znowu zero balansu ;[

Nie wspomne o lagach na serwerach, jakich jeszcze nie widzialem. Kille zalicza moze po 20-30 sekundach. Moglbym tak dalej.

 

Generalnie kazdy czekal na ten dodatek wiele czasu, ale to jest strzal w ryj.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co te DICE robi, ale po co daja do CTE nowe mapki do testowania? Cale DLC wyglada jak day one na CTE. Albion, gdzie jedna druzyna ma do pokonania cale morze, by zajac pierwszy punkt, gdy tymczasem wroga ekipa ma juz 3 punkty lol. Galicja z kilkoma dolkami I pojazdami + wiadomka, cala ekipa kamperow, czynia te mape absolutnym szitem. Carycyn...dalej trzy punkty do zdobycia dla 64 graczy. Ciekawe co moze pojsc nie tak? Oh wait... Nie no serio, ja rozumiem, ze mapki sa ladne itd, ale no litosci plus jeszcze chromatic aberration ktory dodali. Chyba ich (pipi)lo juz na maxa xDDDD. Operacje jak zwykle, znowu zero balansu ;[

Nie wspomne o lagach na serwerach, jakich jeszcze nie widzialem. Kille zalicza moze po 20-30 sekundach. Moglbym tak dalej.

 

Generalnie kazdy czekal na ten dodatek wiele czasu, ale to jest strzal w ryj.

To chyba na tym PC są jacyś dziwni ludzie, bo zagrałem na nowych mapach kilkanaście podbojów i tylko raz na Carycynie nas zamknęli na A, ale zaraz się przedarło kilka osób, zajęliśmy C i walka o B od nowa. Albion jest świetny, przypomina mi mapy z Battlefielda 1943 i tam również nie uświadczyłem jakiegoś gniecenia, a czasem nawet będąc Niemcami mieliśmy wszystkie flagi. To ja nie wiem o co chodzi właściwie. Aberrację chromatyczną będzie można wyłączyć, DICE o tym pisało. Ja póki co jestem bardzo zadowolony z dodatku, a dopiero odblokowałem trzy bronie.

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj dwa razy pocisnąłem tam operację, w obronie ostatnich punktów przy jednym pociąg daje w dupe ale drugi idzie spokojnie wybronić. IMO jest spoko a dziś sprawdzę na CQ chociaż w tym trybie może być różnie przy tych otwartych przestrzeniach. No i pobiegałem sobie na Galicji z tym general Liu, daje radę i podobnie mi się tym gra do Selbstladera 1906 z tym że 6 pestek zamiast 5 to jednak spora różnica.

Odnośnik do komentarza

Rozi, ja w sumie nie wiem ocb. Ale gracze konsolowi I PCtowi to niebo I ziemia, chyba. Na PC, powiedzmy Carycyn. Zaczyna sie dosc wyrownanie. My zajmujemy C oni A i B. Wiec wiadomo, walka o B. No ale widac ze caly sklad na pietrze w sumie i zapomnij ze odbijesz. Poszlismy na C, ale udalo sie tylko dlatego ze te dalny siedzieli cala ekipa na pieterku B xD. Zrobilismy C i mielismy A. Niedlugo pozniej, oczywiscie chcieli odbic C wiec ekipa z B stopniala wiec my odbilismy te B. Anyway gra skonczyla sie 1000-350 dla nas. Kolejna ktora gralem 1000-400. I problem jeszcze w tym, ze tam jest jeden wielki nade spam. LIczba graczy na takiej malej przestrzeni musi sie tak skonczyc.

 

 

Albion zaczyna sie tak. Dojcze wsiadaja do lodzi i plyna. Nim w ogole doplyna do PIERWSZEGO punktu, traca kilka lodzi, bo samoloty je przetrzebiaja. Nim Niemcy zdobyli pierwszy punkt. Ruskie mieli 3 xD

Serio balansu tam za grosz.

 

Operacja zagralem wczoraj. Jedna jako obronca na Galicji. Jeden wielki lol. Kolesie nie mieli szans jednego sektora zdobyc.

Druga operacje gralem jako atakujacy i jakos przeszlismy. Juz teraz nawet nie pamietam co za mapy Ale chyba Carycyn i Wolge

Odnośnik do komentarza

No to serio nie wiem, wczoraj największa różnica ticketów to 200 była i to przy totalnej dominacji, ale i tak prędzej czy później odbijali.

 

@chris, czemu Ci się Galicja nie podoba? Super jest to, że trzeba w tych lejach się chować, albo biec korytem rzeki, bo teren jest płaski. Dla mnie git. Za to Ilją Muromiecem samemu się za dużo nie polata xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...