Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Snajperzy operować będą na placu na reszcie terenu ciężko snajpić. Inna sprawa na reszcie mapek z dodatków. Raj dla Berengera i Zane'a.

Nocna mapka świetna. Błyski, świsty, (pipi)a widać... Jest dużo więcej gruzowisk niż na Amines, lampy i palące się szczątki dają sporo uroku mapce, szare uniformy same w sobie dają dobry kamuflaż i bez wciskania R1 co chwilę może nam przebiec przed twarzą cały odział i nawet się nie zorientować.

Odnośnik do komentarza

I potwierdzono 5 broni z nowego dodatku, które zostały znalezione w plikach:

 

 

 

  • Maxim SMG. I'm so happy the Maxim SMG is in, that adorable chibi belt-fed MG. 9x19mm (same as MP 18) with an 80-round capacity, fed from 8 seperate M1909 Hotchkiss style strip-clips each holding 10 rounds, all automatically fed into the gun one after each other. And presumably replaced one at a time as well. No idea on RoF, but this gun should definitely prove interesting.

  • General Liu rifle. The General Liu rifle looks interesting as well, and being chambered in 7.92x57mm (M1916, Mondragon, M1906) with a six-round capacity; it looks like we have a partner-rifle for the M1906. Interesting to see a Chinese weapon in here too.

  • Perino Model 1908. The Perino Model 1908 finally gives us an Italian MG, as well as an MG that looks remarkably similar to the iconic Maxim family. Firing 6.5x52mm (Cei-Rigotti, but won't share damage model) at 450rpm, using 25-round "strip clips" like the M1909 Hotchkiss, it should be rather comparable to that gun. It should be noted that, as far as I can tell with a quick search, it never had a stock.

  • Vetterli M1870. The Vetterli M1870 gives us an Italian bolt action, and could go three different ways depending on how they want to do it. The original was chambered in 10.4x47mmR and was single shot, making it a potential Martini-Henry partner-weapon. However, it wasn't long before they were modified to have four-round magazines, so in that form maybe somewhere between the Martini and "normal" BAs. And then there's a third version, updated in 1915, firing 6.5x52mm (Cei-Rigotti and Perino, again not same damage model) with a six-round magazine. EDIT: Apparently it will have Infantry and Carbine variants, so the heavier 10.4mm round is most likely, and likely the four-rounder.

  • Obrez. The Obrez is very obviously a Mosin-Nagant Carbine for Tanker/Pilot, just as every other Tanker/Pilot weapon is a shorter/longer version of an existing primary (except the Pieper, though it pairs with the Nagant revolver). This also almost rounds out the Carbine selection, giving us a Shotgun (M1900), SMG (Stop Auto), SLR (Pieper), and Bolt Action (Obrez), leaving only an LMG.

Odnośnik do komentarza

No Frontlines na Grappa i Salonowym jest calkiem okej. Niestety, lub stety, na Monte Grappa jest wiele wolnych przestrzeni, tak ze snajperow co niemiara. Do tego jeden z punktów, na bunkrze (wszyscy ktorzy grali operacje wiedza o ktory chodzi) jak zwykle zamienia sie nade-fest. Salonowy imo lepszy. Balem sie ze punkt ( B na dominacji) okaze sie wielkim nieporozumieniem. Glownie na fakt ze zazwyczaj druzyna, ktora obejmuje kontrole na arkadach, rozdaje karty. N aszczescie mozna przejmowac tez z dolu. 

Poza tym testuja nowy (niby ulepszony) system spawnow, ale jeszcze nic wielkiego nie moge napisac czy faktycznie cos zmienia.

Odnośnik do komentarza

 Pograłem chwilkę. Mapa mniejsza niż Przełęcz, ale zdecydowanie ładniejsza. Nowe bronie...cóż. Jedne o wiele bardziej mi pasują niż inne. Np: nowy SMG jest wg mnie beznadziejny. Wygląda jak (pipi) obesrane a strzela jeszcze gorzej. Choć przyznam że za długo nim nie grałem, więc może zmienie zdanie. Fedorow dla medyka z kolei jest całkiem miłą bronią. Bardziej na bliski dystans, niż średni czy o dalekim nie wspominając. Z pewnością na mniejszych trybach gry, będzie można ją o wiele lepiej docenić. Parabelum wsparcia to niezła kosa. Będzie to prawie na pewno jedna z ulubionych broni, po którą sięgną gracze. Snajperka...well no nic nowego. Fajna, ale tyle w temacie. Nie wyczułem żadnej cechy wyjątkowej. No może poza faktem, że będzie wg mnie bezpośrednim rywalem dla SMLEIII, choć ma mniejszą ilość pocisków. Jest jeszcze kilka pozostałych broni, dla medyka, szturmowca i snajpera, ale zbyt długo nimi nie grałem by coś głębszego mógł napisać. Są też nowe pojazdy, lub pojazd. Bo w zasadzie tylko raz go widziałem i mam na myśli tę ciężarówkę. Tak czy inaczej. Jest na co czekać imo. Więcej info późniejszym czasem. Ładuję też filmik na YT, ale cudów się nie spodziewajcie.

Odnośnik do komentarza

Ja się jaram jak Wzgórza Verdun, no ale ja jestem freakiem w tym temacie. Oglądałem streamy ruskie i hiszpańskie jakieś, ale nie pokazywali nowych broni, widziałem tylko Vetterli i Maxima. 

 

evj53af9lzbz.jpg

 

Jest ten Perino u supporta, czy tylko Parabellum?

 

Kille bombą-pułapka wybuchającą, czy strącenie dwóch samolotów Madsenem :obama:

Odnośnik do komentarza

Bardzo, bardzo fajnie ten Albion wygląda i chyba skusi mnie do kupienia Premki jak BF dojdzie do orydzyn access. Battlefield najlepiej gra na właśnie takich mapach - nie tylko dużych, ale zróżnicowanych i z wyrównanym podziałem gejmpleja na piechote, samoloty itd.

 

Ten morski dodatek zapowiada się na niezły hit jeśli utrzymają taki poziom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...