Skocz do zawartości

Ruiner


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na Normal na razie i o ile Garaż nie był ciężki, tak Fabryka już jest wymagająca miejscami.

Bogdan zabił mnie kilka razy, ale jak podszedłem na spokojnie do starcia to padł bez większych problemów. Matka prosta pod warunkiem, że mamy tarczę.

Z tym następnym bossem miałem też problemy, ale jak zmieniłem skille to padł chyba w 10 sekund :D Shadow też był wymagający, ale to głównie przez to, że trzeba niszczyć Wampiry podczas tego starcia. TrafficKing natomiast bardzo prosty, najłatwiejszy z dotychczasowych bossów.

Dzisiaj zapewne skończę, zamykając się w mniej niż 10h i niestety na chwilę obecną nie ma trybów do masterowania (są oceny za level, ale do niczego nie służą), ale te mają podobno być dodane później (czy za darmo to się okaże).

Odnośnik do komentarza

sorry za post pod postem ale  wlasnie skonczylem gre na hard :obama: swietnie sie bawilem ale no moglo byc lepiej, lokacje za bardzo sie powtarzaja i faktycznie brakuje tej grze uzaleznienia jakie niosl ze soba Hotline Miami no i soundtrack nie dostarcza tak jak mialem nadzieje. tak czy inaczej polecam

 

dash konsoli pokazuje mi ze ukonczenie zajelo mi 9h 11m uzylem 10785 dasha  i zginalem 339 razy xD

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

A ja dalej nie odpaliłem od ostatniego razu :/

 

What are your plans for the previously mentioned updates for the game? Should we expect stuff by the end of year?

MT: Two DLCs are coming up. There will be speedrun/time attack mode and arena mode, new special attacks and finisher moves, and last but not least, online leaderboards. How does that sound?

Cały wywiad tutaj https://culturedvultures.com/interview-reikon-games-developers-ruiner/

Odnośnik do komentarza

W końcu uległem i zakupiłem grę wczoraj, a dzisiaj się za nią zabrałem na Normalu. Przeszedłem wstęp i już mam wątpliwości czy ta gra jest na moje nerwy, albowiem mam już "zaliczone" aż 26 (!) czap, a to dopiero wstęp! :obama: Sama gra bardzo mi się podoba, mega klimat, tempo, animacje i grafika, jeno jak już wyżej wspomniałem kto wie czy nie czeka mnie przesiadka na poziom trudności oczko niższy, wszak gra się dla funu, a nie po to aby się przesadnie frustrować. Póki co brnę dalej. Sam jestem ciekaw jak daleko ujadę...

 

EDIT: No jednak nie ujadę. Po 70-ciu zgonach w garażu Creepsów odpuszczam. Jadę od zera na Łatwym.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...