Skocz do zawartości

Ruiner


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No udało mi się w końcu, ale łatwo nie było ;) Co za gra!! :obama:  Co tam się później dzieje to... :fsg:  Naprawdę...grafika i animacja na TV 4k to prawdziwy orgazm dla oczu! Nawet mi nie przeszkadza monotonia miejscówek. Nie wiem ile do końca, ale już teraz wiem, że byłbym bezczelnym, niesprawiedliwym chamem, gdybym wystawił jej ocenę niższą niż 8/10. I to znowu Polacy zrobili?! Jesteśmy zatem potęgą w robieniu gier i basta, a tacy niby potężni Niemcy mogą nam co najwyżej buty przepucować...

Odnośnik do komentarza

Skończyłem, co prawda na najniższym poziomie, ale dla mnie w sam raz. Naprawdę świetna, świetna gra.Póki co nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której ta szpila wypadnie z pierwszej trójki najlepszych indorów, w jakie kiedykolwiek grałem. Nie żałuje ani jednej z 79-ciu złotóweczek na nią wydanej. Być może przejdę ją jeszcze raz na Normalu, choć łatwo nie będzie. Ruiner ma bowiem tylko jeden bardzo poważny minus: poziom trudności jest źle zbalansowany. Easy to Normal, a Normal to Very Hard. Tak to póki co widzę. Reszta to cud miód orzeszki.Bardzo gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza

Skończywszy grę na kaziu (Easy) z marszu zacząłem ją na Normal i zgodnie z przewidywaniami to czego się nauczyłem na Izi procentuje. Dopiero 

Nerve

zatrzymał mnie na dłużej, ale spoko...dam mu radę. Fajność tej szpili polega między innymi na tym, że możemy kombinować z przydzielaniem lub odzielaniem umiejętności. Nie idzie bossa pokonać w jeden sposób, np nie działają na niego granaty rozrywające? Kein problem! Zmieniamy na granaty oszałamiające, podlatujemy zrywem jak jest zestunowany i naparzamy gazrurką.Niebywale uzależniająca produkcja.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
Cytat

Polacy odpowiedzialni za świetne Ruiner przygotowali dla fanów masę nowości. Na serwerach wylądowała aktualizacja 1.04, która dodaje do tytułu multum nowych elementów i funkcji. Najważniejsze z nich to:

  • Tryb New Game+
  • Tryb Speedrun
  • Tryb Arena: Colosseum
  • Rankingi sieciowe dla nowych trybów rozgrywki
  • Opcje personalizacji
  • Nowe trofea
  • Wsparcie dla wyświetlaczy 21:9
  • Nowe bronie
  • Nowe egzekucje i kostiumy

Reikon Games wprowadziło również bardzo dużo poprawek do swojej gry. Wyeliminowano nieco błędów i lepiej zbalansowano poziomy trudności oraz bronie:

  • Lepsza optymalizacja - stabilniejszy framerate
  • Poprawki w detekcji kolizji otoczenia i ogólnych błędów w rozgrywce
  • Łatwiejszy poziom trudności został bardziej ułatwiony
  • Normalny i Trudny poziom wyzwania został nieco lepiej zbalansowany. Przeciwnicy nie są już "gąbkami" na pociski, a nasza postać otrzymuje delikatnie mniejsze obrażenia
  • Wszystkie bronie dystansowe zostały ulepszone. Wystrzelone pociski poruszają się szybciej przez co łatwiej trafić wrogów
  • Granaty ogłuszające kosztują 50% więcej energii
  • Zwężono promień wystrzału broni Plasma i Vulcan

Darmową zawartość możecie podziwiać na zwiastunach poszczególnych aktualizacji.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj i słowami nie mogę oddać jaki to jest sznyt, zarówno wizualnie, gameplayowo jak i muzycznie.

Prolog dał mylne wrażenie, że to HM w klimatach CP z banalną mechaniką uników ale tak nie jest i giera jest o wiele bardziej rozbudowana jeśli chodzi o skille typa z ekranem na ryju.

Jestem póki co gdzieś w połowie, lokacje może faktycznie nie straszą różnorodnością ale ich wykonanie, kolory są oczoje.bne nawet na bieda4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Udało mi się ukończyć grę na najwyższym poziomie trudności. Nie było to jakieś bardzo trudne, wszystko opierało się na odpowiednim dobieraniu umiejętności w co trudniejszych momentach. Podsumowując, fajna, wymagająca gra, z miodny gameplayem, wpadającą w ucho muzyka, minus to może miejscówki, wszystkie bardzo do siebie podobne. 

 

Za cenę premierową raczej bym sobie odpuścił, ale za 20zl, kupować i grać. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Ograłem już jakiś czas temu, ale cały czas siedzi mi w głowie. Świetna gra, super klimat i design, feeling strzelania też świetny, choć na początku jest dosyć trudno przez brak umiejętności, ale im dalej tym lepiej. Muzyka spoko, motyw muzyczny wpada w ucho i podbudowuje klimat, brakuje mi tylko więcej fajnych kawałków, bo oprócz niego raczej nie pamiętam nic szczególnego. Zakończenie też dobre. Polecam, zwlaszcza, że jak jest na promce to niewiele kosztuje. IMO topka tego typu gier. Następny w kolejce będzie The Ascent. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Plugawy napisał:

Ograłem już jakiś czas temu, ale cały czas siedzi mi w głowie. Świetna gra, super klimat i design, feeling strzelania też świetny, choć na początku jest dosyć trudno przez brak umiejętności, ale im dalej tym lepiej. Muzyka spoko, motyw muzyczny wpada w ucho i podbudowuje klimat, brakuje mi tylko więcej fajnych kawałków, bo oprócz niego raczej nie pamiętam nic szczególnego. Zakończenie też dobre. Polecam, zwlaszcza, że jak jest na promce to niewiele kosztuje. IMO topka tego typu gier. Następny w kolejce będzie The Ascent. 

Ruinera przeszedłem jakiś rok temu i bardzo dobrze się bawiłem. Przy The Ascent ze swoimi bolączkami, jeśli przymkniesz oko np. na mapę i szybka podróż to będziesz zadowolony. Mi żona kupiła na urodziny i bawiłem się znakomicie. Jeszcze kiedyś rozgrzebałem God's Trigger, też bardzo fajna gierka, swoją drogą muszę do niej wrócić i ukończyć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.