Skocz do zawartości

Co kupić - PS4 vs XOne.


winner

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej kupić obie konsole.

Po ile teraz schodzą? 1000zł? To koszt 5 gier na premierę. Poświęcasz zakup 5 gier na rzecz zakupu nowej platformy, zwiększając pulę możliwych do ogrania produkcji. Ja od czasów PS2 zawsze wciągam pełen zestaw - Sony, Nintendo i Microsoft. Małym kosztem mogę się bawić w co chcę - kółko na nurburgringu w FORZA 6? Nie ma sprawy. Prewencyjne rozdanie wpier.dolu chinpirom w Yakuza Zero? Żaden problem. Skakanie stękającym hydraulikiem w Mario 3D World? Mogę to robić.

 

Cóż za wspaniały czas, by być graczem!

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najlepszy exclusive na XBONE to Rare Replay, oj grałbym. Pingu, też zawsze kupowałem konsole wszystkich producentów, od PSX, N64, DC (co prawda z pominięciem Saturna) aż do ostatniej generacji. Teraz jednak odpuszczam i trzymam się jedynie PS4. Nie ma sensu kupować drugiej, tak podobnej konsoli, no i trzeba się też trochę ogarnąć bo ile można grać w gierki kiedy życie ucieka.

Edytowane przez Czappi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak nie masz cisnienia(np na u4 czy tam inne gierki) to bym poczekal do e3 i tego co sony zapowie z ta revizja ps4, jesli faktycznie takie cos istnieje i jest o tyle mocniejsze to zakup na tu i teraz w pelnej cenie podstawowego ps4 nie jest oplacalny

Bzdury gadasz i tyle. Jak kogoś interesuje czysty Gaming a nie przepychanki na pikseli w sieci, to bierze konsolę tu i teraz a nie czeka na jakieś targi, żeby wybrać lepszą wersje konsoli. Odwyk od internetów i plotek technologicznych, kupujesz konsolę za 1200 zł, cieszysz sie grami a w ostateczności możesz sprzedać starą wersje i kupić nową za rok, w czym problem? Z konsolą sie nie wiążesz do końca życia.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

jak nie masz cisnienia(np na u4 czy tam inne gierki) to bym poczekal do e3 i tego co sony zapowie z ta revizja ps4, jesli faktycznie takie cos istnieje i jest o tyle mocniejsze to zakup na tu i teraz w pelnej cenie podstawowego ps4 nie jest oplacalny

Bzdury gadasz i tyle. Jak kogoś interesuje czysty Gaming a nie przepychanki na pikseli w sieci, to bierze konsolę tu i teraz a nie czeka na jakieś targi, żeby wybrać lepszą wersje konsoli. Odwyk od internetów i plotek technologicznych, kupujesz konsolę za 1200 zł, cieszysz sie grami a w ostateczności możesz sprzedać starą wersje i kupić nową za rok, w czym problem? Z konsolą sie nie wiążesz do końca życia.

 

 

Ficuś akurat wiąże się.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej kupić obie konsole.

Po ile teraz schodzą? 1000zł? To koszt 5 gier na premierę.

 

Chciałbym, ale zważając na to ile ostatnio gram to podchodziłoby pod mały absurd i zwykłą głupotę przez marnotrawstwo forsy. To ja już wolę choćby na chwilę kupić tego klocka dla tych 3-4 gier i potem, kupić konsolę na dłuższą metę, na której będę grał do końca generacji tak jak na PS3.

Odnośnik do komentarza

XOne ponownie kupiłbym tylko dla Sunseta i FH2. Z kolei PS4 tylko dla Alienation :P. Pad lepszy jak dla mnie na XOne.

 

W Twojej sytuacji chyba bym zrobił tak jak piszesz. Kupił XOne. Ograł co chcę i od razu sprzedał. Ja zrobiłem tak jak pisze ping. Kupiłem wszystko + 3DS i niestety bardzo mało grałem. Wiesiek 3 cały czas w napędzie nieskończony. 

 

Osobiście jak ogram Alienation to chyba sprzedam PS4. 

 

Ograniczę się do PC i może nową konsolę Nintendo kupię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...