Skocz do zawartości

Dead Rising 4


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Trójka chodziła w 720p, grafa rzyg, pacze kilkadziesiat GB, a oceny były lepsze xd. Brak coopa w singlu to krok w tył, ja nie wiem co ono z tym zrobili. Zamiast iść dalej w duże, otwarte miasto i coopa na 4 w singlu to jakby się cofali.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trójka nie miała lepszych ocen. Na MC DR3 ma 78/100, a DR4 całe dwa punkty mniej 76/100. Praktycznie rzecz biorąc obie części są oceniane tak samo. Brak co-op'a chociażby na dwóch w singlu jak w DR3 to pewnie największa beka w tym przypadku biorąc pod uwagę, że co-op w DR3 był podawany jako największa zaleta gry :P Coś im się tam we łbach poprzewracało, heh.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie średnio póki co. Jedynka i trójka sporo lepsze, bezpłciowa ta część podobnie jak dwójka. Może później będzie lepiej ale chyba zakupię trójkę znowu bo mam ochotę na Dead Rising ale nie w takim wydaniu.

 

PS. Na cholere licznik hitów zamiast killsów ? Kto wpadł na tak zyebany pomysł ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W UK DR4 zadebiutowało na 5 pozycji. W 2013 DR3 debiutowało na 7 pozycji. Biorąc to pod uwagę i mając na względzie, iż Xone jest teraz sporo więcej na rynku, to można założyć, że przynajmniej wstępna sprzedaż jest lepsza.

 

A teraz ciekaw jestem ilu nabywców dopiero po zakupie zorientowało się, że gra nie ma co-op'a w singlu, bo devi wyraźnie stawiali na co-op na 4 graczy, ale informacja, że nie dotyczy to singla przeszła cichcem :P 

Odnośnik do komentarza

Jest słaba, a przynajmniej jej początek. DR3 ma podobne oceny, a jest grą o niebo lepszą. Jestem w drugiej "sprawie" i nie pali mi się do dalszego grania. Mordowanie zombiaków jest bezjajeczne, Frank rzuca sucharami na siłę, wszystko jest szarobure, misje nieciekawe, brak mocy tej grze.

Spotkałem pierwszych psychopatów, tzn. teraz mianiaków i wtf ? Żenada. Tak samo combo weapony beznadziejne. No popsuli chyba wszystko co mogli.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...