Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Wojtas. Sluszna decyzja. Stawiam wszystkie pieniadze, ze to bedzie najlepszy pes w historii

Czyżby nadchodzila najlepsza pilka do "kanapowego" grania z kumplami ? Te zagrania z klepy ! KOSMOS.

Akcje jak za starych dobrych Pesow! A,A,A,A,L1+A,A,L1+A, Trojkat, strzal - gol. Oby tylko obrona sie za czesto nie rozchodzila!  W tym roku bedzie mozliwosc krycia od pilki? Nie chce by obrona 10 rok z rzedu puszczala galy cm od buta - dobrze, ze na trailerach przynajmniej nic tego nie zapowiada! Czekam na demo !, ale EA tym razem bedzie mialo sporo problemow by to przebic! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

te modele twarzy mordują fifkę bez wysiłku, naprawdę wygląda to kosmicznie

 

takie podpięcie się pod fanbase barcy to bardzo sprytny pomysł, to tak jakby zrobili Barca The Video Game

 

z tego co poczytałem to szykują się zmiany o które ludzie prosili od x czasu, szczególnie w MyClub (będzie scout do wyłapania konkretnego grajka a nie wylosowanego randoma)

 

https://www.konami.com/wepes/2017/us/en-us/game_mode/

 

https://www.konami.com/wepes/2017/us/en-us/privilege/

 

liczę na dobrą piłeczkę, której nie sprzedam po 2tygodniach :] tego sobie życzę

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Nie ma się czym podniecać... Nowa cieszynka to naprawdę rewolucja tak jak baby w fifie i szprej...

A no i stadion Barcy wow! Najlepszy PES od czasów ISS pro 98 się szykuje.

I czy ja widzę oryginalny Arsenal to już będziemy mieli aż 2 druzyny na licencji z Anglii? Czy może w tym roku ManU odpadnie :}?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Licencje i cieszynki mom w (pipi)u, ale zmiany w gameplayu, plus nadzieja (no bo to jedyne co można mieć w przypadku konami i działania multi :yao: ) są. W ostateczności szykuje się genialna gierka do kanapowego grania z kumplem.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy online bedzie tak samo spier.dolony jak zwykle. PES16 > Fifa 16, ale i tak kupilem Fife bo w Pesa oczywiscie nie szlo normalnie grac przez neta. Jakos mi sie nie chce wierzyc, ze Konami zainwestowalo w jakies mega serwery przez ten czas.

yup, dziala wyraznie gorzej niz Fifa,rowniez w Europie
Odnośnik do komentarza

Kilka uwag:

-Bramkarze lepiej bronią bomby, niby dobrze, ale moim zdaniem powinni obniżyć celność i silę strzałów, bo teraz to wygląda trochę nienaturalnie, że bramkarz wyciąga co chwilę mocne strzały przy słupku. Nie wiem czy tędy droga, bo jak widać w 7:17 nadal fatalnie się zachowują przy generalnie prostych strzałach (powinien to po prostu złapać, w ostateczności przenieść nad bramką, a nie zbijać przed siebie), więc coś jest nie teges (kosmiczne interwencje i jednocześnie takie na poziomie ligi okręgowej). To powinni poprawić, np. w PES 2016 najbardziej mnie irytuje nie ich bezradność 1 na 1 czy szczurach, ale piąstkowania pod nogi rywala kiedy ten np. napastnik stojąc na 11 metrze lekko uderza głową (taki typowy balon) prosto w bramkarza, a ten wypluwa ją, jakby bronił bombę z 10 metrów. Masz wrażenie, że bramkarz ma refleks szachisty. Ogólnie interwencje przy  uderzeniach z powietrza i wychodzenie do górnych piłek  są u nich najgorsze. Trudno ocenić czy pod tym względem jest lepiej, ale np. w 9:55 Neuer jest przyklejony do krótkiego słupka, a powinien do tego wyjść. Cudów raczej po bramkarzach się nie spodziewam.

-Jest sporo nowych animacji, zwłaszcza przy walce o górne piłki to widać, no lepiej to wygląda.-

-Mm wrażenie, że obrońcy szybciej wracają na swoje pozycje, z drugiej strony skrzydła wyglądają na "przestronniejsze" dla napastników, ale to pewnie kwestia użytej taktyki.

-Tempo jest ciutkę wolniejsze niż w PES2016, ale to ciutkę. Ogólnie plus, łatwiej mi będzie dryblować.

-Zastanawia mnie akcja z pierwszego filmiku 1:07, kiedy Tiago fauluje Leo. Zakładam, że chodzi o jakiś timing, który powoduje, że albo zaliczamy dobrą interwencję, albo puszczamy piłkę pomiędzy nogami albo faulujemy. Jeżeli to ma być losowe, to trochę słabo.

 

Właśnie sobie uświadomiłem, że Musa przeszedł do Leicester. Vardy i Musa w ataku, hmmm...  :Coolface:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...