Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

 

Grafa także zaliczyła kopa a replaye wreszcie wyglądają jak powinny, no może poza tym przesadnym blurem.

 

Naprawde jeszcze ta podciagnieta grafa wyglada przekozak. Te powtorki w poprzednich czesciach tak bolaly ze szok, jak na psx tylko z lepsza grafa a teraz miod.

 

Możecie potwierdzić na jakiej platformie gracie w demo? Ja obecnie gram na XOne i o ile gracze na powtórkach wyglądają niesamowicie, to grafika przy kamerze meczowej to jakieś nieporozumienie. Jak to ujął kumpel, który wpadł żeby zagrać w demko, "Dlaczego to jest w 800x600?!" Może bardzo kiepskie wygładzanie krawędzi daje taki efekt, ale zdecydowanie nie tak powinna wyglądać gra na obecną generację. Takie coś to byłem w stanie zaakceptować jak jeszcze miałem PS3...

 

Na PS4 PES  17 poza powtórkami posiada jeden z najbardziej krystalicznych i ostrych obrazów na tej generacji. Problemy z AA hehe u mnie podczas gry niema ani jednego zęba, wszystko wygładzone. Więc nie wiem, proponuje zmienić konsole albo ustawienia tv. 

A i gram na kamerze long po drobnej korekcie 5,10,4.

Odnośnik do komentarza

Na PS4 PES  17 poza powtórkami posiada jeden z najbardziej krystalicznych i ostrych obrazów na tej generacji. Problemy z AA hehe u mnie podczas gry niema ani jednego zęba, wszystko wygładzone. Więc nie wiem, proponuje zmienić konsole albo ustawienia tv. 

A i gram na kamerze long po drobnej korekcie 5,10,4.

 

W pracy graliśmy na średniej klasy LCD, więc tam mogło być gorzej z jakością obrazu, ale w domu mam nowy TV 4k, więc tutaj powinno być ok. Idę coś pokombinować z ustawieniami obrazu :) Inne gry wyglądają bardzo dobrze, ale może jest coś co powoduje że PES nie wygląda tak jak powinien.

 

To tyle kwestii w obrazu :D Jeżeli chodzi o gameplay to wg mnie najlepszy PES od kilku lat. Czy na tyle dobry, żeby do niego wrócić na dłużej to nie wiem, ale przyjemnie się klepie piłkę.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. PES 2015 chodzil w 720p a 16 w 900p w jakiej chodzi nowy to nie wiem ale krawędzie postrzępione widać dokładnie i dla porównania sciągnałem wczoraj demo na PS4 i odpale i zobacze, ale na stówe na XO jest nadal 900p

Odnośnik do komentarza

Pograłem dla testów na PS4 i potwierdzam, że na XO rozdziałka jest niższa. Co do samej gry to fajnie, że w końcu SI coś fauluje, ale gra nadal mi się nie podoba, jest za szybka, animacje pokraczne (to jak piłkarze przebierają rękami jest komiczne) bramkarze wypluwają piłki nagminnie przed siebie i generalnie jakoś konstrukcja akcji nie sprawia mi tyle przyjemnosci co w 2015. Niezłego też babola miałem jak po wślizgu wjechałem w swojego bramkarza, który juz trzymał piłke nad nimi przeskoczył Suarez i wturlał się do bramki a sędzie karnego gwizdał i kartkę dał jeszcze, sprawdzam na replayu a tam nie ma mowy o kontakcie mojego obrońcy z Luisem bo zatrzymał ten wślig Cech na klate, nawet w grze drukują dla Barcelony xD

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nigdy praktycznie w Pes 15 i 16 nie korzystałem z tricków, raczej l2 i drybling i tak popatrzylem na Youtube i fajne tricki są ale o co chodzi z tym auto feints? Jak jest na "on" to tych sztuczek nie można wykonać czy one jakoś z automatu w zależności od sytuacji się wykonują?

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Jeżeli dla Ciebie nie ma znaczenia ze w my club nie ma Lewandowskiego i innych zawodników z United czy Monachium to współczuję, chyba że tym swoim pendrivem wlamiesz się na serwery konami i wrzucisz im lewego do piłek do losowania. Myślałem, że Ci piłkarze będą przynajmniej jako Free agent z kadr właśnie a tu widzę się przeliczylem.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...