Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wrzutki, a właściwie uderzenia ( bo częstotliwość dochodzenia do takiego podania raczej nie) po tych wrzutkach wydaja się być groźniejsze niż ostatnio. Absurdalnie wręcz wyglądają uderzenia głową takiego Rafinhy, nawet są mocniejsze niż CR7 w rzeczywistości. Ten element również do poprawy.

 

Znowu pograłem parę meczów z kumplem, tym razem riveplejtami itp. Skuteczność strzałów z dystansu spadła do realnych wartości, chociaż nadal uderzenie mocno i celnie piłki z powietrza w stylu Zidane'a z finału z Bayerem to dla przeciętnego piłkarza żaden problem. Trzeba się bardzo starać, żeby wyszedł jakiś baloniasty, idący 10 metrów nad bramką.

Nie trzeba dużo wyobraźni żeby uzmysłowić sobie, że w obecnej formie ten element gry spowoduje, że ilość CR7 i Ibrahimowiców na każdą drużynę w MC jeszcze bardziej się zwiększy.

https://www.youtube.com/watch?v=l9pua7tPtfY

 

To są detale, które jak mi się wydaje nie powinny być na tyle trudne do poprawienia, że Konami musiałoby tworzyć grę od podstaw. Ogólne odczucia są bardzo pozytywne, ale żeby to dostrzec trzeba grać z żywym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości pogralem sobie teraz z AI i to jest jakiś parodia dla mnie, z pięciu meczy AI ani razu nie zrobiło przewinienia, każdy wslizg był perfekcyjny, 90% udanych podań to jakis też zart a grałem River vs Athletico i to jesz cze na profesjonalym poziomie,to co się dzieje na top Player...

 

Od pesa 15 nie odpaliłem gry z ai i w 17 raczej też nie odpale, nie naturalnie jakoś grają te boty,wolę online.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś objaśnić jak działają te nowe taktyki w opcji advanced? przypisujemy do krzyżaka daną taktykę i jak zaczynamy grę ona z automatu jest uruchomiona? jak zaczynamy mecz to podświetlony jest dany kierunek krzyżaka na czerwono(atak) i niebiesko(obrona). Jest to jakaś nowość i ciekawi mnie jak to dokładnie działa. Poza krzyżakami jest jeszcze pasek ofensywy danego zespołu (taki słupek który idzie w górę jak gramy ofensywnie albo w dół jak gramy defensywnie) tylko jak go można zmieniać i ustawić aby drużyna zaczęła się np bronic? Chyba, że jest to system jak w poprzednich pesach czyli po prostu jest to jedna z trzech taktyk do wyboru: podstawowa/ofensywna/defensywna tylko nie jestem pewien czy to coś nowego czy właśnie to co było wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy się gryzą, za mało meczy zagrałem. Za to wiem co innego, wrócił mi syndrom jeszcze jednego meczu. Miałem nie kupować, ale zamówiłem bezpiecznie, czyli pudełko. My club grałem trochę w 15, tego trybu raczej nie tknę bo w(pipi)ia mnie ta chemia, chyba że coś się diametralnie zmieni. Za to master ligę będę katował. Pogram ze znajomym w sieci. Może z czasem zagram coś online (rankingowe). Obniżę sobie speed game na -1. Ubolewam, że nie da się całkowicie wyłączyć player emotions.

Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka spotkań w demo na super star. Jak dla mnie rewelacja, giera jest jeszcze grywalniejsza od świetnej poprzedniczki.

Można zarzucać wiele Konami, ale giery to oni jednak robią grywalne. W PES 17 sprint zawodnika wreszcie wygląda tak jak powinien, widać jak zawodnik nabiera tępa, drybling idealny, tempo także, gra istny miód. Grafa także zaliczyła kopa a replaye wreszcie wyglądają jak powinny, no może poza tym przesadnym blurem.

 

Oby tylko nic nie spieprzyli w pełnej wersji. W porównaniu z FIFA 15 w którą grałem przez ostatnie 2 miesiące bo nie miałem innej możliwości, PES 16 i to demo 17tki to przepaść gameplejowego fanu na niekorzyść fify, akurat w tym przypadku 15 bo w taką grałem. Powiedzmy ostatnie pesy gameplay 9/10 Fifa 15 coś koło 6/10. Na plus fifki to strzały z dystansu które fajnie w 15 siadają no i owy strzał też jest w miarę naturalny a nie jak w grze konami wyrzutnie rakiet hehe.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzis pogralem, ale sztos. I nareszcie konami wysluchalo moich prosb , piekne naprawde powtorki. Naprawde jeszcze ta podciagnieta grafa wyglada przekozak. Te powtorki w poprzednich czesciach tak bolaly ze szok, jak na psx tylko z lepsza grafa a teraz miod.

 

Czesc duzo lepsza niz poprzednia.

 

Ale mocno do poprawy gra obrony si moim zdaniem ale pewnie w pelnej wersji to poprawia.

 

No ciekawe co pokaze ea z nowym silnikiem bo jak narazie konami pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Jak online bedzie cudowny jak zawsze, to kto wie czy nie odpalisz. Ja mam takie podejscie, ze mam juz za malo wolnego czasu by sie meczyc z takim online. Kiedys bylo inaczej, studia np I pes6...gra super,ale online czesto dzialal tak ze host mial jedynie ok warunki. No ale konami to zmienialo I trzeba bylo zdobyc przeeage w pierwszej polowie bo w drugiej lagowalo. Nie zawsze ale czesto. Wtedy tak gralem, teraz nie mam czasu I nerwów na takie jazdy.

Odnośnik do komentarza

A nie macie wrażenia, że najwyższy poziom jakiś taki łatwy? Tzn. Komputer nieźle się broni, ale atakuje dosyć przewidywalnie. Nie żeby mnie to jakoś obchodziło, bo w pełniaku singla nawet nie odpalę :lapka:

Dla mnie najwyższy poziom jest zbyt prosty, zero wyzwania. PES 12 jeszcze dawał rade w tym elemencie a teraz niestety jest za łatwo.

Odnośnik do komentarza

Grafa także zaliczyła kopa a replaye wreszcie wyglądają jak powinny, no może poza tym przesadnym blurem.

 

Naprawde jeszcze ta podciagnieta grafa wyglada przekozak. Te powtorki w poprzednich czesciach tak bolaly ze szok, jak na psx tylko z lepsza grafa a teraz miod.

 

Możecie potwierdzić na jakiej platformie gracie w demo? Ja obecnie gram na XOne i o ile gracze na powtórkach wyglądają niesamowicie, to grafika przy kamerze meczowej to jakieś nieporozumienie. Jak to ujął kumpel, który wpadł żeby zagrać w demko, "Dlaczego to jest w 800x600?!" Może bardzo kiepskie wygładzanie krawędzi daje taki efekt, ale zdecydowanie nie tak powinna wyglądać gra na obecną generację. Takie coś to byłem w stanie zaakceptować jak jeszcze miałem PS3...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...