Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowym składem my Club bez żadnej gwiazdy mam team spirit 98. Ale jak tylko wrzucę tam kogoś lepszego to drastycznie spada. Jest jakiś złoty środek czy po prostu im większe drewniaki tym wyższy team spirit? Rozumiem, ze ma to spory sens by każdy nie grał samymi gwiazdami. Ale u mnie jest tak ZA KAZDYM RAZEM, nawet gdy srebrnego grajka wrzucam za brązowego na prawidłową pozycje.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

No poza tym ze real bez sprintu biegal szybciej od legii to lecialy bomby z dystansu, przewrotka nikolica swiadczaca o tym ze slabo gram i ze gra sie w fife trudniej xD

 

Unitra no nie bede mu przeciez podpowiadal :D

 

w FIFIE co by nie mowic gra sie znacznie trudniej i trzeba zdecydowanie wiecej umiec, zarowno w ataku, jak i obronie. Mi akurat sie podoba fakt, ze silne zespoly nie sa az tak zboostowane i nie robia za Ciebie wszystkiego - co do samego meczu (Legia - Real) musicie obydwoje po prostu bardzo slabo grac... ^^

Dzis cie dodam na psn sprawdzimy czy slabo gram :)

 

Mi sie podoba w pesie to ze jednak slabe druzyny mocno odstaja czyms wiecej niz tylko szybkoscia biegu, zrobic skladna i ladna akcje z klepy druzyna na 2 gwiazdki przeciw zespolowi na 5 jest niewykonalne , a w fifie tak jak mowilem, nikolic sklada sie do przewrotek , Fochowski z termaliki wali bramki zycia zza pola karnego xd

 

Zgodze sie jedynie ze na odwrot grajac taka barca z zespolem slabszym mozna ich klepac jak dzieci, w fifie za to trojkat, wybieg, dosrodkowanie i bramka, ewentualnie bomba zza pola karnego.

 

Takie sprostowanie ja nie mowie ze fifa to crap wrecz przeciwnie ostatnie 5 lat gralem wlasnie w nie , a i wersja 17 jest naprawde dobra bo wreszcie widax roznice a nie odxinanie kupony z tym ze pes w tym roku jest wybitny po prostu, i przekonalem o tym juz 3 w tygodniu zagorzalych fifowcow co o czyms swiadczy. A co do realizmu to kogo tak naprawde obchodzi liczy sie fun , obie maja w sumie malo z realizmem wspolnego choc sklaniam sie ku pes przez to ze ma chyba milion razy wiecej roznych a imacji podan, ruchow do pilki, przyjec itp niz fifa gdzie pazdan przyjmuje identycznie pilke jak hazard. Wiecej jest tez gry w srodku boiska moim zdaniem. Fifa zwolnila jest lepiej, latwiej grac klepka co w 16 bylo katorga ale to jednak jeszcze nie to. Wiadomo przeciez to tez kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza

Ja moge grac kim chcesz, ale wtedy nie udowodnisz w zaden sposob tego co piszesz - choc sam obecnie gram pewnie przecietnie nadal nie wierze w super skladne akcje Legii przeciwko druzynie z Madrytu, jezeli grasz z jakolwiek ogarniętym graczem, no ale to dyskusja do innego tematu.  :cool:  :lapka:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

wchodza wam bramki z dalszych odleglosci? juz ponad 100 meczy zagralem i o ile piekne bramki z okolic 16-20metra wchodza to jak siegam pamiecia jakiej bramki z 25m+ jeszcze chyba nie strzelilem

No to jest największa wada w ogóle Pesów. Szkoda.

Ostatnio grałem w FIFE 15 i strzały z daleka wchodziły aż miło.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Też mnie to irytuje, Pes szczicił się że strzałów z 30 metrów a tu to bardziej urealnili, dla mnie na minus tak jak obrońcy doganiający szybkich skrzydłowych, jednak z tym przesadzili, brakuje dynamiki w tej grze mimo że podoba mi się tempo samej rozgrywki to czuć dziwny skrypt i spowalnianie samych zawodników jak pozbędą się w tej grze tych mechanizmów to będzie to piłka idealna, bo ma wiele zalet.

Odnośnik do komentarza

odpisalem Ci Wojtas wlasnie tu na forum na pw :P siedzialo u mnie wczoraj od 17 do 23 dwoch kumpli i wodeczka i ciupalismy caly czas w pesa :P

 

dzis nikt mnie nie odwiedza to moze trafimy sie wieczorem :)

 

no mogli by kilka rzeczy zalatwic balansem w patchu - wspomniane god mode bramkarzy przy dalszych strzalach troche obnizyc, celnosc strzalow glowa po wrzutkach obnizyc, minimalnie zwiekszyc roznice w predkosciach zawodnikow (nie tyle w statystykach ale by bylo czuc bardziej, ze szybki sie urywa wolnemu obroncy) ale sa to takie niuanse, ktore tez latwo konami moze zyebac i przegiac w druga strone to niech juz zostawia tegoroczny build takim jakim jest bo to zdecydowanie najlepszy pes od ery ps2

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

porownanie sprzedazy w premierowym tygodniu fify17 i pesa17 w UK, fifa sprzedala sie 40 (CZTERDZIEŚCI) razy lepiej niz pes, a wy dalej zyjcie nadzieja, ze moze kiedys beda licencje i gierka pozbedzie sie tego garazowego wrazenia :P niestety konami jest w d.upie tak bardzo, ze juz nawet tegoroczne opinie prasy i stworzenie najlepszego pesa od dwoch generacji nie wiele tu zmieniaja

 

http://www.digitalspy.com/gaming/fifa/news/a809846/fifa-17-sells-40x-more-than-pes-2017/

Odnośnik do komentarza

??? przeciez strzaly z dystansu w kazdym pesie siadaly, w erze psx i ps2 jak w maselko, w takim pes2013 na ps3 to mialem chyba z 10-15 replayow zapisanych, nawet z bombami z 25-30metra przy niektorych bramkarz sie nie ruszyl

 

Oj ficuś co ty porównujesz strzały w starych genialnych Pesy gdzie praktycznie wszystko było nawet zagranie ręką do tego co jest teraz.

Strzały z dystansu nie wychodzą i takie są fakty (13 to mały wyjątek, chyba jeszcze 11)

Odnośnik do komentarza

porownanie sprzedazy w premierowym tygodniu fify17 i pesa17 w UK, fifa sprzedala sie 40 (CZTERDZIEŚCI) razy lepiej niz pes, a wy dalej zyjcie nadzieja, ze moze kiedys beda licencje i gierka pozbedzie sie tego garazowego wrazenia :P niestety konami jest w d.upie tak bardzo, ze juz nawet tegoroczne opinie prasy i stworzenie najlepszego pesa od dwoch generacji nie wiele tu zmieniaja

 

http://www.digitalspy.com/gaming/fifa/news/a809846/fifa-17-sells-40x-more-than-pes-2017/

 

Niech dadzą Pesowi full Premier League to wtedy zobaczymy ile będzie mniej sprzedanych kopii niż FIFA w Uk. Zresztą teraz widać jak na talerzu dlaczego EA płaci miliony na wyłączność Premier League. Warto.....Nie gameplay się liczy a licencje! Klasyka

Edytowane przez papajek
Odnośnik do komentarza

piszesz, ze "strzaly z dystansow to najwieksza wada w ogole pesow" czyli rozumuje ze odnosisz sie do calosci serii co jest kompletna bzdura bo to znak rozpoznawczy serii od zawsze - nawet te nowozytne np 13 i 15 mialy przeciez atomowe bramki z dalszej odleglosci i nie bylo o nie jakos specjalnie ciezko

 

teskno ci za zagraniami reka? lol, to jest pierwsza rzecz jaka wylaczam w kazdej grze pilkarskiej, ktora daje taka mozliwosc, same wprowadzenie odgwizdywania zagran reka w grze pilkarskiej to juz byl debilizm

 

ps. podejrzewam, ze licencja na wylacznosc na lige angielska kosztuje EA porownywalna kwote do kosztow wyprodukowania takiego pesa :P :P

Odnośnik do komentarza

Jakby ręki były rzadko jak dawniej to też nie byłoby narzekań (raz na 50 meczy)

 

Wiadomo że seria słynie z bomb atomowych, ale co z tego jak wszystko broni bramkarz w nowych odsłonach. Według mnie jest to wręcz śmieszne.

 

Jakby z większą częstotliwością takie coś wpadało to też by się gameplay na lepsze zmieniał a tak to wygląda teraz.....A to niech strzela z tych 30m i tak bramkarz obroni po co mam to blokować :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...