Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Się nie sprzedają bo ich nie ma...

 

FFXV czy RE7 to pewnie rosyjskie gry?

 

 

PS. Systemowo wszystkie gry z Xone a także gry we wstecznej z X360 będą miały 16x AF.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o hardware to dostarczyli to co zapowiadali. Nawet jak gierki za jakiś czas nie dadzą rady z 4k to pies to ganiał. Full hd i płynna animacja też styknie. Teraz zobaczymy czy coś się ruszy w temacie gier. Ja tam i tak pewnie kupie ale zawsze jest to jakiś dodatkowy bodziec do zakupu.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć bardzo słabe pojęcie o tym jakiej mocy wymaga pełne 4K, a tym bardziej 60FPS w tej rozdzielczości. 
Obecnie 1080Ti PRAWIE jest w stanie temu sprostać, a to karta która chwilę temu miała premierę i jest absolutnym hajendem. 

- i jest to tylko karta graficzna.... o cenie przekraczającej oczekiwania co do kasy jaką będzie chciał MS za całą konsolę. 
przeskok w rozdzielczości powielając ją 4x jest dosyć naturalny i oczywisty, ale sprzęt dla typowego kowalskiego jeszcze tego nie dogonił.

to co wyjdzie od MS niewątpliwie będzie faktycznie w 4K, ale na wiele więcej bym nie liczył

Odnośnik do komentarza

 

scorpioto taki ps pro na lekkich sterydach szału nie ma. myślę ze cena 1700-1800 zł to max. Więcej nie dam, mam starego x one. Zresztą muszą konkurować z prosiakiem, którego cena na święta spadnie.

Według DF Scorpio mocniejszy jest prawie o połowę, więc konkretne te sterydy   :)

Lepsze taktowanie procków, o 1.8Terafanka więcej w GPU, szybszy RAM i o 4GB więcej, dodatkowo DX12 w GPU który o 50% odciąża CPU i banalnie proste programowanie. 

 

Cenę stawiam na 500$ u nas pewnie z 2200-2400zł, według plotek konsola gabarytowo jest zbliżona do Ski a może być nawet mniejsza. Zobaczymy jak z grami na E3.

 

500$ to imho za dużo jak za takie bebechy. Tani procek (wykręcony na maksa, żeby zaoszczędzić na czymś lepszym), nie najnowszy układ graficzny (dobry, ale żaden wypas, średnia półka), którego PC-towy odpowiednik w momencie premiery Skorpiona będzie chodził poniżej tysiaka, już wychodzą następcy (przypadkiem w swoim czasie układy graficzne wykorzystane w PS4 nie były z podobnej półki cenowej +/- tysiaka?) , czuć, że tną koszty (HDD w niby hi endowym sprzęcie...). Chyba tylko w RAM zainwestowali więcej kasiorki. Cena PS4 PRO to maks. Jak będą chcieli to sprzedać za więcej, to jednak będą musieli pokazać ludziom jakieś gierki na to...

Odnośnik do komentarza

Jako dodatkowa opcja pewnie ale jako konieczność SSD już nie bardzo. W komputerze mam 256 pod system i ani razu na nim gry nie zainstalowałem bo przy dzisiejszych standardach może z 2 by się zmieściły . Jak dla mnie dyski SSD obecnie są zbyt drogie w stosunku do pojemności. 4k zupełnie mnie nie interesuje ale jak scorpio pozwoli na granie w przyzwoitej jakości przy 60 klatkach na sekundę to czas będzie się zastanowić nad przejściem przestaniem polepszania pieceta a po prostu kupnem scorpio i nie martwieniem się optymalizacją.

Odnośnik do komentarza

No to co , jest najpotezniejsza konsola. Bebechy szalu nie robia ale sa okej i na te polgeneracji jak najbardziej styka.

 

Szkoda ze i tak nie kupie bo zamiast pier.dolenia o megahercach wolalbym jeden konkretny tytul startowy dla scorpio na poziomie technicznym zblizonym lub lepszym od horizona z ps4 i wtedy jak najbardziej jeszcze jak mozna myslec. A drugich prawie 2 kola nie mam zamiaru wydawac dla delikatnej roznicy w nowym pro evolution soccer czy innej multiplatformie.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No wierzyc spencerowi czy komukolwiek z branzy to idiotyzm. Bo mowia zawsze jedno i to samo. Trzeba poczekac na fakty. Takze tak jak mowisz e3.

Szkoda ze tego scalebounda skasowali, bo robiony mocno pod scorpio miglby byc wlasnie konkretna karta przetargowa i zaproszeniem do sklepu a tak to trzeba czekac.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmik DF i jednak spec jest całkiem ok. Procek to na 99% nie Jaguar, gpu to niby odpowiednik PCtowego RX480 ale z kosmicznie podkreconym zegarem. Ram to ogromny upgrade względem XO. Zresztą potwierdzili że gry będą banglac w 4k z dodatkową mocą na inne upgrady graficzne. Sama rozdziałka mnie mało interesuje, cieszę się tylko że cała moc nie pójdzie w rozdzialke. Mam tylko nadzieję że cenowo nie odleca za daleko. Caly czas liczę na 399$ i wszystkio ponad to będzie imo za drogo.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmik DF i jednak spec jest całkiem ok. Procek to na 99% nie Jaguar, gpu to niby odpowiednik PCtowego RX480 ale z kosmicznie podkreconym zegarem. Ram to ogromny upgrade względem XO. Zresztą potwierdzili że gry będą banglac w 4k z dodatkową mocą na inne upgrady graficzne. Sama rozdziałka mnie mało interesuje, cieszę się tylko że cała moc nie pójdzie w rozdzialke. Mam tylko nadzieję że cenowo nie odleca za daleko. Caly czas liczę na 399$ i wszystkio ponad to będzie imo za drogo.

Przecież na tym filmiku od DF jest powiedziane, że to custom jaguar.

Odnośnik do komentarza

Już to widzę jak ludzie  u nas rzucają się na scorpiona. XDDDDD

 

 

Na filmiku nie pada słowo Custom Jaguar.

 

 

Jest powiedziane, że to jego ewolucja.

Od naszego eurogamera:

"Project Scorpio nie stosuje rdzeni Ryzen, lecz - najpewniej - nadal zmodyfikowane rdzenie Jaguar, choć przy dużo wyższym taktowaniu i z licznymi modyfikacjami."

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmik DF i jednak spec jest całkiem ok. Procek to na 99% nie Jaguar, gpu to niby odpowiednik PCtowego RX480 ale z kosmicznie podkreconym zegarem. Ram to ogromny upgrade względem XO. Zresztą potwierdzili że gry będą banglac w 4k z dodatkową mocą na inne upgrady graficzne. Sama rozdziałka mnie mało interesuje, cieszę się tylko że cała moc nie pójdzie w rozdzialke. Mam tylko nadzieję że cenowo nie odleca za daleko. Caly czas liczę na 399$ i wszystkio ponad to będzie imo za drogo.

 

Tak podkręcony, że aż niższy. Jeśli już chcesz o czymś pisać, to sprawdź tabelki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...