Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Cena x jest w miarę spoko. Mniej więcej to cena lepszego smartfona. Ja liczyłem na jakieś (pipi)nięcie choćby z 1 eksem poza forza bo o tym było wiadomo. A dostałem kilka kapiszonów. Może na zachodzie kupią ja wiem jacyś maniacy destiny 2 czy innych fif. Chociaż te ich eksy to też ujowo im wychodzą. Wszystko anulują albo proces tworzenia ciągnie się w nieskończonośc. Widać doszli do wniosku że im się to nieopłaca tzn. koszty większe niż zysk z tego więc dali sobie spokój i będzie 3 wychodzić i multiplatformy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4k tv i też nie myslę nad wymianą bo nie ma gry która by do tego zachęciła. No dla indyków w 4k nie będę kupował sprzętu za ponad 2 k :D A co mi po nowych teksturach do już ogranych i zapomnianych gier ?:) Cieszy ta wsteczna kompatybilność z xboxem. Ogram sobie kilka gier które mnie ominęły z powodu braku xboxa.  Wiem że można kupić za grosze xboxa ale tutaj dostaniemy opcje odpalenia gier w wygodniejszy sposób na nowoczesnym tv. Mi by się nie chciało kupować i męczyć z kabelkami i podłączaniem a do tego kupowaniem gdzieś gier na aukcjach

Odnośnik do komentarza

O ile PS4Pro nie zachęcił mnie do wymiany PS4 na nowszy model (zwłaszcza, że poświęciłem miesiąc wcześniej pół dnia na wymianę dysku na 2TB) o tyle XxX (d. Scorpio) prawdopodobnie kupię. Pół roku od debiutu. Liczę może nie tyle na superwypasione exy tylko na XxX ile bardziej na opcję włączania lepszej grafiki w grach AAA. I bez 4K bo nie planuję wymiany TV. Jakoś ekosystem XO bardziej mi leży od Sony - może dlatego, iż kilka dobrych lat grałem na X360 i się przyzwyczaiłem.

 

Ciekawe czy MS wykorzystają szansę w postaci nowej wersji konsoli czy też z oklaskami i fanfarami pójdą w tej generacji na dno...

Odnośnik do komentarza

Daddy, ale to że Xbox jest konsolą skrojoną pod sieć wiadomo już od czasów X360 ;)

 

- single/ex - PS4

- multi - XOne

- mobile - Switch

 

Układ spisuje się idealnie, bo nikt nikomu w drogę nie wchodzi. Z resztą, MS już chyba pogodził się, że będą drugim wyborem dla ogółu graczy.

Odnośnik do komentarza

Pare milionów pewnie tego opchną. Okres świąteczny też swoje zrobi. No ale jakiegoś wielkiego sukcesu tego miedzygeneracyjnego sprzętu się nie spodziewam. Generalnie przegrali wszystkie generacje. Dla nich to nie jest wóz albo przewóz. Zarabiają na usługach, integracji z pc. Na sprzęcie i grach pewnie też. Gracze którzy pamietają poprzednie ich konsole są zawiedzwni ale taką drogą poszli. W zasadzie od czasu jak ogłosili integracje z win10 się można było tego spodziewać.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Póki będą zarabiać kasę na usługach sieciowych (głownie z Golda) to będą dalej ciągnąć ten wózek, bo to się pewnie im opłaca. Zarabiając grube miliony pewnie im nie przeszkadza że nie są na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Te 4k to troche tak z #upy wziete. Wykozystali by "moc" pudla na betonowe 60 klatek. Troche latek na karku mam i mi np. osobiscie lataja kolo wuja te ostre polygony , od wzrokowych doznan mam rzeczywistosc. Dajmy na to takie destiny 2 mogloby dzialac w 1080p i 60 klatkach ale przez pryzmat tego ze xbox one nie udzwignie 60 fps ( a nie podziela graczy na serwerach na tych co maja xo i xox ) jestem skazany na 30. Troche to taki strzal w stope bo ta moc zobacza tylko na ten moment osoby posiadajace tv 4k i... tylko az oni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...