Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz sobie uświadomiłem że z moim łączem 20 mega neostrady jak odbiorę xboxa 7 listopada to i tak w nic nie zagram do 8 listopada. Pewnie czy to assasyn czy inna gra będzie mieć patche kilkudziesięcio gigabajtowe... Jak ja nienawidze mieszkania na za(pipi)u. 1km obok jest światłowód ehhh.  Chyba sobie south parka kupie jednak. Ta gra raczej nie będzie miała patcha pod skorpiona :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Teraz sobie uświadomiłem że z moim łączem 20 mega neostrady jak odbiorę xboxa 7 listopada to i tak w nic nie zagram do 8 listopada. Pewnie czy to assasyn czy inna gra będzie mieć patche kilkudziesięcio gigabajtowe... Jak ja nienawidze mieszkania na za(pipi)u. 1km obok jest światłowód ehhh.  Chyba sobie south parka kupie jednak. Ta gra raczej nie będzie miała patcha pod skorpiona :D

 

Ja mam łącze 1 gigabit i tak mi XO ciągnie na kablu i gigabitowym switchu między 60-100mb/s więc nie ma co narzekać. Duże prędkości to jedynie na Steamie można osiągnąć. 

 

PS. Też mieszkam na za(pipi)u, wieś może z 600 mieszkańców ;) A South Park polecam, nie będziesz zawiedziony :D

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nabrała mnie ochota na kupno Scorpio. Jeśli różnica w jakości multiplatform będzie naprawde wyraźna, to chyba stanę się klientem. Co mnie cieszy, Wiedzmin 3 dopiero przede mna, wiec mógłym go ograć na Xbox One X w 4K po raz pierwszy. Taka wizja kusi.

 

Myślałem o tym, czy opłaca się teraz pakować w 4k, czy lepiej poczekać na kolejna generację i doznać większego skoku. Z drugiej jednak strony, nie wiadomo kiedy PS5 wyjdzie, może to być i nawet 3 lata, a nie chce mi się tyle czekać. Tak więc czekam do premiery konsoli i na wiecej testów. Ciekawi mnie również Black Friday, może niektore TV będzie można wyrwać taniej. 6 tys na tv mogę dać.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nabrała mnie ochota na kupno Scorpio. Jeśli różnica w jakości multiplatform będzie naprawde wyraźna, to chyba stanę się klientem. Co mnie cieszy, Wiedzmin 3 dopiero przede mna, wiec mógłym go ograć na Xbox One X w 4K po raz pierwszy. Taka wizja kusi.

 

Myślałem o tym, czy opłaca się teraz pakować w 4k, czy lepiej poczekać na kolejna generację i doznać większego skoku. Z drugiej jednak strony, nie wiadomo kiedy PS5 wyjdzie, może to być i nawet 3 lata, a nie chce mi się tyle czekać. Tak więc czekam do premiery konsoli i na wiecej testów. Ciekawi mnie również Black Friday, może niektore TV będzie można wyrwać taniej. 6 tys na tv mogę dać.

 

Na ocenę tego przyjdzie nieco poczekać, choć już teraz redakcja DF twierdzi, że przy TR oraz Shadow of War różnica na korzyść sprzętu M$ jest spora, a to tylko dwie gry.

Ty to się nie zastanawiaj, tylko w listopadzie marsz do sklepu. :wio:  Dodam, że Wiedźmin III w edycji Gry Roku, jest obecnie w usłudze Gold za osiemdziesiąt zł. :xboss:

Nad 4k do Xbox One X też nie zwlekaj. Wiesz jak to jest. Zanim wyjdzie nowa generacja (czy tam pół generacja), to technologia wystrzeli do przodu i praktycznie zawsze będzie coś nowszego, coś lepszego.

Poczekałbym co najwyżej do słynnych promocji obejmujących czarny piątek, chociaż to tez zależy gdzie gotówkę wydasz, bowiem w rodzimym kraju te promocje są, jakie są.

 

 

Odnośnik do komentarza

O tym właśnie napisałem. W ubiegłym roku w Polsce taki OLED B6 przecenili o pół tysiąca zł, a w UK o ponad .... tysiąc funtów. :shok:

Z Xbox One X raczej tak hiper optymistyczny bym nie był, jednak to zupełnie nowy sprzęt, ale przecież Kyo z chłopakami wrzucali jakiś czas temu świetne promocje - kombo X + kilka gier za odpowiednią cenę.
Zatem być może hamburgery i ekipa z Wielkiej Brytanii dostaną coś ciekawego. U nas nie liczyłbym na nic więcej jak "kup pan Xboxa nowego, a dodatkowy kontroler za 40% mniej nabędziesz".

W każdym razie daj znać, jak tam sprawa będzie u was wyglądała. Jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza

 

Ale po co skoro może wyszarpać na XOXa i grać w te same smutne jak pizda gry w yebanym 4K czaisz to? Wiesz jak kupa wtedy wygląda? Jak prawdziwa. Ja bym brał XOXa, exy mnie przekonały.

I po (pipi) prowokujesz?

Kolejny wyznawca kościoła plejstejszyn.

 

Gram tylko na Xie więc się nie podniecaj.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale po co skoro może wyszarpać na XOXa i grać w te same smutne jak pizda gry w yebanym 4K czaisz to? Wiesz jak kupa wtedy wygląda? Jak prawdziwa. Ja bym brał XOXa, exy mnie przekonały.

I po (pipi) prowokujesz?

Kolejny wyznawca kościoła plejstejszyn.

Gram tylko na Xie więc się nie podniecaj.

A ja na x i na ps i nie podniecam się.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nabrała mnie ochota na kupno Scorpio. Jeśli różnica w jakości multiplatform będzie naprawde wyraźna, to chyba stanę się klientem. Co mnie cieszy, Wiedzmin 3 dopiero przede mna, wiec mógłym go ograć na Xbox One X w 4K po raz pierwszy. Taka wizja kusi.

 

Myślałem o tym, czy opłaca się teraz pakować w 4k, czy lepiej poczekać na kolejna generację i doznać większego skoku. Z drugiej jednak strony, nie wiadomo kiedy PS5 wyjdzie, może to być i nawet 3 lata, a nie chce mi się tyle czekać. Tak więc czekam do premiery konsoli i na wiecej testów. Ciekawi mnie również Black Friday, może niektore TV będzie można wyrwać taniej. 6 tys na tv mogę dać.

 

Ja bym brał, zresztą mam preordera, wstrzymałem się z prosiakiem na rzecz Scorpio i patrząc po wstępnych testach to był dobry pomysł. Przeczekasz do następnej generacji to cały czas będziesz miał z tyłu głowy, że za kolejny rok czy 1,5 wyjdzie 1,5 nextgena i tak można czekać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/articles/2017/10/23/4-xbox-360-games-getting-xbox-one-x-enhancements

 

Wybrane gry z Xbox 360 dostępne w ramach BC dostaną specjalne ulepszenia na Xbox One X, m.in. większą rozdzielczość i HDR! Aktualnie potwierdzono wsparcie dla Halo 3, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 i Assassin’s Creed 1.

 

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...