Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem taki headset bezprzewodowy jak wyżej na X360 i byłem zadowolony, ale była to wtedy alternatywa dla tego podstawowego, który był po prostu strasznym badziewiem. Tylko jest jedna różnica - wówczas headsety były tylko do gadania, teraz mogą służyć również do dźwięku z gry. Wobec setek dowolnych alternatyw, ile byłoby osób kupujących dedykowany headset tylko do rozmów w grupie? Musieliby zrobić jak z nowszym headsetem do X360 - twa tryby, Xbox albo bluetooth, ale na konsoli nadal byłby tylko do rozmów, więc nie wiem czy znalazłby wielu nabywców.

Odnośnik do komentarza

Oj miło wspominam headset bluetooth, zero je.banych kabli.

 

Teraz też jak gram to tylko na headsecie do komunikacji, ale ma pie.rdolony kabel podłączony do kontrolera :[ , bardzo bym się ucieszył jakby SONY i MS wrócili do obsługi tych słuchawek bez żadnych dodatkowych dongli, jak jest w przypadku słuchawek Sony 2.0

Odnośnik do komentarza

co by nie mówić nowy x wygląda solidnie podoba mi się, jedynie do nowego zakupu może mnie skłonić gearsy 5 halo 6 no i parę nowych solidnych exlusivów. Jako posiadacz magnetowidu ograłem to co było do ogrania i nie widzę sensu zakupu skorpiona tym bardziej że w domu ps pro. Ale pewnego dnia jak się gier trochę nazbiera stanę się jego posiadaczem. 

Odnośnik do komentarza

no pewnie ze powaznie traktuje, maja udawac ze nic sie nie dzieje ? :) Konfa sie udala, ale za to obnizki cen prosiaka nie bylo czyli One X moze jeszcze znalezc swoja nisze na rynku.

Miejmy nadzieje ze znajdzie, bo ostatnie kwartalne  wyniki finansowe Xboxa jako dywizji w MS sa fatalne, a Cloud itp notuje fantastyczne wyniki i tutaj jest realne ryzyko marginalizacji marki.

Odnośnik do komentarza

Uściślając: każdy XOX (zwykły i Scorpio) ma w zestawie 14-dniowego triala Golda i 1 miesiąc Xbox Game Pass. Zwykłe XOX-y z polskiej dystrybucji dostaną dodatkowo 6 miesięcy pełnego Golda. Zostaje tylko kwestia Skorpionów, dam znać jak czegoś się dowiem.

 

EDIT: Nic nie wiadomo o Scorpio, a zatem pewnie obejdziemy się smakiem...

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Ja zamówienie w Media Markcie złożyłem 25 sierpnia i mam nadzieję, że nie obejdę się smakiem. Trochę by mnie to rozczarowało :/

Rozczarowało? Zapreorderowałem tydzień po Tobie i gdyby mi Euro zakomunikowało, że nie ma to bym się autentycznie WK.URWIŁ :angry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...