Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Na YT i tak chuya zobaczysz w tych porównaniach. To jest ten ból że jak się nie ma 4k tv to trudno coś z tych filmików wywnioskować, a kupno takiego tv w ciemno to też nie dla każdego jest opcja.

Mylisz się.. mam tv 4k - Oleda, które niby dają taki efekt z One X/ PS4 Pro..i prawdą jest, że będzie wyglądać to fantastycznie, ale na zwykłym PS4/ One S jest również świetnie. Największą różnicę robi sam TV. Oczywiście póki co opinię w odniesieniu do One X opieram na filmikach w 4K z Youtube, więc może końcowy efekt mnie zaskoczy, ale póki co obawiam się podobnego zawodu jak z PS4 Pro. Rónica jest, bo lepsze tekstury, ale liczę na to, że będzie jeszcze lepiej, bo póki co to dla mnie mało..

 

Chociaż może to też wynikać z gier, w które gram, bo np Halo mnie nie interesuje.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Ja spodziewam się wręcz masakracji gałek ocznych, bo o ile róznica między zwyklakiem PS4 a prosiakiem w takim np U4 była w moim subiektywnym odczuciu i to na tym samym telewizorze full HD 40  wręcz GIGANTYCZNA to co dopiero między zwykłym Łoniakiem na TV full HD 40 cali a Koksem na 55 calowym 4k HDR (!!!) :obama:  :fsg:  :banderas: Językoznawcy i językotwórcy powinni chyba wymyślić jakiś zupełnie nowy przymiotnik, który to opisze :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 moze faktycznie roznica zauwwzalna przy tv 4k :/

 

Na 4K TV widac niedoskonalosci obrazu 1080p, ktory wyglada gorzej niz na mniejszym FHD, taka prawda. Co sie zobaczylo to sie nie odwidzi. 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Ja spodziewam się wręcz masakracji gałek ocznych, bo o ile róznica między zwyklakiem PS4 a prosiakiem w takim np U4 była w moim subiektywnym odczuciu i to na tym samym telewizorze full HD 40  wręcz GIGANTYCZNA to co dopiero między zwykłym Łoniakiem na TV full HD 40 cali a Koksem na 55 calowym 4k HDR (!!!) :obama:  :fsg:  :banderas: Językoznawcy i językotwórcy powinni chyba wymyślić jakiś zupełnie nowy przymiotnik, który to opisze :D

U4 na PS4 a na Pro to różnica jak dla mnie generacji i do tego nie potrzeba tv 4k aby to widzieć.

 

 

 

 moze faktycznie roznica zauwwzalna przy tv 4k :/

 

Na 4K TV widac niedoskonalosci obrazu 1080p, ktory wyglada gorzej niz na mniejszym FHD, taka prawda. Co sie zobaczylo to sie nie odwidzi. 

 

Bzdura.

 

@ gnom

 

 

Widzisz różnice?

Odnośnik do komentarza

gnom, kup Ty sobie PCeta za 20k i daj ludziom żyć.

Wooo. Nie zmeczyles sie jak to pisales ? Zostaw to i idz zyc.

 

 

Na YT i tak chuya zobaczysz w tych porównaniach. To jest ten ból że jak się nie ma 4k tv to trudno coś z tych filmików wywnioskować, a kupno takiego tv w ciemno to też nie dla każdego jest opcja.

To chyba ominąłeś post w którym wrzuciłem porównania na screenach. Już na TV FHD różnice są bardzo duże na korzyść XoX.
Te screeny to fake, nijak sie maja do porownania scen bo nawet geometria terenu jest inna i robione w innych porach dnia. Widac ze supersampling dziala i tyle Edytowane przez gnom
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Tu nie będzie takiej przepaści, gry będą jedynie w delikatnie wyższej rozdzielczosci, czasem może lepsze detale.

pożyczysz mi szklaną kulę?
Ale po co Ci kula?

40% więcej mocy nie przyniesie Ci przecież kosmicznych różnic, gry beda lepiej wyglądały lub chodziły ale to już będzie od devow zależało w którym kierunku iść bardziej.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Niestety 40% więcej mocy od Pro nie zapewni natywnego 4K i detali takich jak na Pro.

Crystal Dynamics jest innego zdania, a to tylko pierwszy przykład z brzegu

 

proszę skończ zanim całkowicie się pogrążysz...

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to patrząc na wzrost mocy Xa względem Xboxa One to taka Forza Horizon 3 powinna chodzić w 4K i 100fpsach bez żadnego pierdnięcia, No ale nie chce mi się tego Tobie tłumaczyć, to nie jest tez temat so tego.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...