Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

A jak odpuszcze. Jedynie quantum brake wyglada super, halo i gearsy mnie nie interesuja. Mam tv fhd a porownania ps4 pro vs xbox one x nie pokazuja nic lepszego po za rozdzielczoscia - tutaj tez lba nie urywa.

 

Aha, no i loadingi... tez fajnie. A podkrecanie rozdzialek starych gier... nie mam czasu wszystkich nowych gier ograc a co dopiero wracac do klasykow.

 

Aha no i nawet flagowy TR wyglada lepiej ale to tylko drobna kosmetyka. Roznica jest wzgledem zwyklym xboxem, a reszty nie zamiata. Na pewno wieksza roznica jest miedzy x1 a ps4 niz x1x a ps4pro

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

 

 Tylko co z reszta ? ciekawe jak wiesiek bedzie wygladal...

 

Jest kosmos w stosunku do tego co bylo na PS4 po patchu na Pro, a dev zapowiedzial dodatkowe wsparcie HDR i pewnie natywne bedzie tym razem 4K, czyli bedziesz grac w jakosci jak 5-10% PC towcow ?

Serio, gdzie jak gdzie, ale w tym przypadku nie powinno byc zadnych watpliwosci czy bedzie lepiej :D

 to samo co Heatpipe, MS troche w marketingu przesadził.

 

najwazniejsze ze jest i dziala, w PS4 przydalby sie taki wynalazek.

 

Grałem chwilę w w3 na 4k/ultra i nie jakoś opadku szczęki nie było . Niech odpuszczą te natywne 4K(na ps4pro go nie ma a gry na tv 4k wyglądają dużo ładniej) i zaczną iść w płynność która zmienia w dużo większym stopniu odbiór gry.

Odnośnik do komentarza

 

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/7b0pr6/im_officially_first_in_line_for_xbox_one_x_tminus/

 

Opłaca się czekać jedynie w Nowym Jorku, pierwsza osoba przed Microsoft Store spotkała się już z Majorem Nelsonem, Aaronem Greenbergiem i samym królem Spencerem ;)

DN6UzkhWAAAf2Bu.jpg

 

zdrowywariat 

 

zazdro

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem trzy dni temu info o poniższej treści od RTV Euro AGD i od tamtego czasu żadnej nowszej wiadomości od nich nie otrzymałem:

 

Szczegóły dostawy

Zakup i odbiór w Sklepie fizycznym RTV EURO AGD
Zapraszamy do wybranego Sklepu Fizycznego w dniu 2017-11-07 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów.
Rezerwacja obowiązuje przez 3 dni. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...