Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

lol macie wszyscy rację, faktycznie scorpio ma w sobie 14-dniowy XBL Gold i miesięczny Xbox Game Pass. Już prawie mi dali nowe kody na chacie z supportem kiedy sprawdziłem jeszcze raz i na samym dnie jest taka czarna dłuuuga koperta, a w niej równie długaśne dwie tekturki z tymi kodami

Nie widziałem tego zupełnie bo pudło jest całe czarne w środku tak samo jak koperta a też przez jej płaskość "przyssała" się do ścianki kartonu i sama nie wyleciała. No nic, już wszystko jasne :).

 

Ta koperta jest na górze. tyś z dupy strony pudełko odpakował :P

Swoją droga jak xboxa z wiedźminem 2 lata temu też otworzyłem z złej strony :P

Wersja Scorpio edition tez ma tylko 14 dni golda ? CO ja mam z tym goldem zrobić? Nawet go nie wykorzystam :D

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Odpakowałem, postawiłem i konsola godnie stoi obok zwykłego PS4. Pierwszy X1 (poprzednio X oryginalny i X360, ale X1 jakoś ominąłem w tej generacji), więc jaram się ostro :) Konsolka bardzo dobrze się prezentuje. W zestawie z Project Scorpio 14 dni golda i miesiąc xbox game pass (dwie osobne zdrapki/kody). Podstawka pierwsza klasa, bardzo dobrze się trzyma koX, antyposlizgowa.

Pierwsze wrażenia bardzo ok, tylko czemu zanim zagram w Forze 7 mam 61 GB danych do pobrania :D ? Dobrze, że przynajmniej servery działają i ściąga ok 200 MB/S, to dzisiaj się zagra za jakąs godzinę dwie pewnie. Anyway #gieram

Odnośnik do komentarza

Jak gram w niektóre gry ze wstecznej kompatybilności i porównuje to z wsteczną na Xbox One S, to mam wrażenie, że tu na XONEX zachodzi coś więcej niż zwykła emulacja. Efekty są za dobre - taki upscale nie byłby możliwy. To wygląda czasem jakby wersje emulowane miały odblokowane tekstury, tak jakby ktoś na PC zmienił low na high, bo wzrost ich jakości jest zdumiewający.

 

W ogóle - emulacja na XONE X to jest perła, paradoksalnie - najbardziej zachwyca mnie właśnie jakość emulacji i to co się dzieje z grami z X360 :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Microsoft to kuhwy , emulowane gry na xone x w porównaniu do xone S wyglądają jak skok między generacjami. Ostatnio odpaliłem na 49 calach w odległości może metra gearsy 3 wyglądały jak kupeczka , teraz widze że na xoneX wyglądają jak żyleta. Niech da ktoś znać czy moje kochane RDR działa podobnie i lece po xonex ://

Odnośnik do komentarza

Microsoft to kuhwy , emulowane gry na xone x w porównaniu do xone S wyglądają jak skok między generacjami. Ostatnio odpaliłem na 49 calach w odległości może metra gearsy 3 wyglądały jak kupeczka , teraz widze że na xoneX wyglądają jak żyleta. Niech da ktoś znać czy moje kochane RDR działa podobnie i lece po xonex ://

 

Łap 

Odnośnik do komentarza

Microsoft to kuhwy , emulowane gry na xone x w porównaniu do xone S wyglądają jak skok między generacjami. Ostatnio odpaliłem na 49 calach w odległości może metra gearsy 3 wyglądały jak kupeczka , teraz widze że na xoneX wyglądają jak żyleta. Niech da ktoś znać czy moje kochane RDR działa podobnie i lece po xonex ://

Dobrze że ta emulacja na one w ogóle działa biorac pod uwagę kiepskie bebechy.

Odnośnik do komentarza

Microsoft to kuhwy , emulowane gry na xone x w porównaniu do xone S wyglądają jak skok między generacjami. Ostatnio odpaliłem na 49 calach w odległości może metra gearsy 3 wyglądały jak kupeczka , teraz widze że na xoneX wyglądają jak żyleta. Niech da ktoś znać czy moje kochane RDR działa podobnie i lece po xonex ://

Działa podobnie - najlepsza wersja do ogrania.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale czy te gry z x360 latają w 4K? Bytom o Halo 3 i Gearsy 3

Halo nie wiem, ale  Gears of War 3 wydaje się, że tak - przynajmniej tyle ile pograłem. Jakość obrazu jest WOW.

 

Człowiek się trochę nie spodziewał, że z tak wydawałoby się leciwego materiału można wycisnąć aż tyle, aczkolwiek trzeba oddać, że to są po prostu gry, które dostają takie wsparcie w łatce. Red Dead Redemption już tak imponująco się nie transformuje - owszem, wygląda lepiej. Na moje oko działa pełnoekranowe wygładzenie krawędzi i lepiej filtrowane są tekstury, ale to co konsola robi z takim Gears of War 3 to poezja. Myślę, że MS z czasem zaktualizuje resztę gier, a wtedy czapki z głów, bo efekt jest zdumiewający.

 

Zaraz odpale Mirrors Edge, też dostało update. Chodzi o oryginał z X360

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...