Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Serio na XONE było 1080p? Zawsze mi się wydawało, że na PS4 jest 1080p a na X1 900p.

Było było, tzn. moze sie potem coś po łatkach zmieniło, ale na premierę było natywne 1080p co zresztą Rockstar dobrze marketingowo rozegrał. Potem się okazało, że przycięli detale, szczególnie roślinności się dostało :)

 

Zresztą GTA V na PC w High i 1080p z dość stabilnymi 30 k/s to chodzi nawet na 560ti i 1GB VRAM :D Nie jest to szczególnie wymagająca gra jeśli chodzi o GPU

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Problem jest raczej taki że jako posiadacz PC masz wybór , czy chcesz więcej klatek czy lepszą jakość obrazu. Jestem pewny że większość graczy wolała by nawet sztucznie podbite 4k ale stabilne 60 klatek(przynajmniej w grach FPS) . Nie ma co porównywać nigdy żadna konsola nie będzie tak mocna jak dobry PC 

 

 

Mam wybor,ale co z tego ? Ile piecyk ma w sobie wegla tyle wycisnie, a ceny jak pisalem wyzej za osiagi sa kosmiczne. Fakt faktem, ze Xbox One X smialo moze stawac z szranki z drozszym PC, tak samo jak PS4 swego czasu, w przeciwienstwie do Loniaka, o to mi chodzilo, ale widze ze ladna dyskusja o rynku sie zaczela.

 

Czlowiek sie do lepszego szybko przyzwyczaja i do gorszego na powrot juz sie nie przyzwyczai, jasne mozna mowic ze ustaw se wszystko na low i framerate stoi, ale nie wierze ze ktokolwiek tak robi w normalnych grach, moze w jakisch CSach gdzie faktycznie przejrzystosc i plynnosc ma znaczenie, ale nie odstawiajmy tutaj szopki ze " grafika prawie jak PS3 na tym moim nowy rigu, ale plynnie wiec wszystko ok ".

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Niestety 4K i tylko 1TB to porażka...

 

Dokupiłem dziś https://m.euro.com.pl/akcesoria-xbox-one/seagate-game-drive-4tb-dla-xbox-edycja-xbox-game-pass-stea4000407.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI04HIk_Ox1wIV6ynTCh3ATgGBEAQYBiABEgJVlvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CL3E6KXzsdcCFYyPGAodvJwHbw ten dysk i teraz już można spokojnie wszystko pobierać :D

 

+ szkoda że nie było np edycji z większym dyskiem trochę drożej :(

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

Wyjalem konsolę z pudła i jestem w szoku jakie to jest małe i smukłe. Prezentuje się elegancko i od razu widać, że jest to produkt premium (przynajmniej z wyglądu).

 

Ps4 pro leżące obok wygląda jak jakieś brzydkie kaczątko, nieudana krzyżówka. Konsola się aktualizuje i jest cihuutka. Włączyłem pro i już z samego dasha ją słychać xD

Odnośnik do komentarza

tez tak kiedys mylslalem ze lepiej miec jeden duzy dysk w srodku, ale dysk zewnetrzny to zbawienie przy przesiadce z xbox one na S i teraz z S na X nic nie musialem robic tylko przepiac dysk 

 

za jakis czas bedzie trzeba sie rozgladnac za 4tb xD

A co za problem by był, gdyby dysk był wymienialny jak w X360, PS3 i PS4/Pro?

 

W ogóle tego nie rozumiem. Microsoft walnąl babola rezygnując w ONE z wymiany dysku i liczyłem że w Skorpionie poprawią ten błąd. Po co zapakowali kontroler SATA III do płyty głównej Skorpiona, skoro dysk lata nadal w śmiesznych 5400 obrotach? Głupota. Za 2-3 lata jak SSD mocno stanieją, można byłoby wsadzić takiego i konsola dostałaby MEGA kopa przy SATA III. No ale po co... oczywiście, można rozebrać konsolę i wsadzić, ale to już troszkę się trzeba znać. No i tracimy gwarancję, jeśli zrobimy to przed upływem dwóch lat, bądź wykupiliśmy ją na dłużej. :/

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie bo chciałem pobrać na xboxa s aktualizacje do 4k przed transferem danych do xboxa x i teraz jak to wygląda? Zaznaczoną mam opcję pobierania takiej zawartosci ale nie mam żadnej nowej aktualizacji... Czy to powinno jakoś być oznaczone że to dodatkowe dane? Może musi być dysk zewnętrzny? Gears 4 zajmują u mnie 93 gb. Czytam że po updajcie tekstur do 4k ~115gb. 

Odnośnik do komentarza

 

A mi podczas grania w Forze zerwało połączenie z padem już z 10x w przeciągu 1,5h....

Zrób aktualizacje pada może mu przejdzie.
Kombinuje, parowalem pada jeszcze raz, restartowalem konsole, robiłem tez update pada, nie rozłącza już tak czesto ale ciagle mu się zdarzy raz na pół godziny.

Nie mam czasu testować innych gier bo gram narazie tylko w Forze, ale do dzisiejszego „updejtu” gry nie było żadnego problemu, problem pojawił się dopiero dzisiaj, nie sadze żeby latka do Forzy miała z tym coś wspólnego ale kto wie....

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie bo chciałem pobrać na xboxa s aktualizacje do 4k przed transferem danych do xboxa x i teraz jak to wygląda? Zaznaczoną mam opcję pobierania takiej zawartosci ale nie mam żadnej nowej aktualizacji... Czy to powinno jakoś być oznaczone że to dodatkowe dane? Może musi być dysk zewnętrzny? Gears 4 zajmują u mnie 93 gb. Czytam że po updajcie tekstur do 4k ~115gb.

 

Wejdź w zakładkę gry i programy w prawym górnym rogu masz do zaznaczenia/wyboru normalne na one i gry ulepszone do 4k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...