Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej marka sony musi mieć większą bazę fanów skoro w poprzedniej generacji dopadli w końcu ms a nawet chyba przegonili w ilości sprzedanych konsol. Albo ms sobie zupelnie odpuścił końcówkę, już nie pamietam jak było.

Wygrać z sony nie jest łatwo. Do tej pory udało się to raz dzięki casualom. Dobrze że na rynku jest ms bo coś się dzieje ale żeby być na topie to ms musiałby wszystko robić idealnie a i tak nie wiadomo czy to by wystarczyło.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

No jak konsola bedzie tak potężna jak się chwalą a kulturą pracy dorówna podstawowej wersji Łoniaka przy estetycznym wyglądzie S-ki, to czapki z głów. Cos mi sie wydaje, ze im sie to uda. Tylko niech zrobią z tego konsole nowej generacji a nie półśrodek. Dla mnie wsparcie dla dwóch konsol o tak dużej różnicy w mocy to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co ms probuje jeszcze sie rzucac i topi kolejne dolary, ktore na siebie na pewno nie zarobia.

Powinni skupic sie na nastepnej generacji, dominacja playstation jest totalna, w świadomości wiekszosci ludzi xbox to marka-porazka.

Odnośnik do komentarza

Pijar to pięta achillesowa Microsoftu od zawsze niestety. Zamiast podkupić najlepszych speców w temacie tj tych od Sony (stać ich na to) to rzeźbią w guvnie. Na E3 2017 wzorem Sony powinni  pierdyknąć po oczach teaserem Conkera. Nic to, ze premiera kiedyś tam w 2020 roku. Gawiedź sikałaby po nogawicach, w tym ja osobiście. Mogliby podkupić też czasowy ekskluzif Ninja Gaiden 4 , Bayo 3 lub DoA 6 z ekstra zawartością only on Scorpio, przygrzmocić z dwururki nawet takim Too Hujman 2 (ludzie jechali po gierce jak na łysej kobyle, tymczasem ja ukończyłem ją z wielką przyjemnością 4 razy i chciałem więcej), zniszczyć system nowym Banjo (IMO jedyna fajna obok Conkera robota Rare), a tym czasem do czego dochodzi? Na E3 prezentują gameplay (??) Sea Of Theves, podczas oglądania którego gdyby nie orgazmiczne jęki grającej panienki z Rare musiałem sobie sam wypłacać plaskacze z liścia, żeby nie zasnąć. Dalej...ktoś dopuszcza do zaprezentowania gameplaya z Scalebound, po którym większość oglądających  drapało się po głowie z pytaniem WTF?!! Nie zdziwiłbym sie, gdyby gra właśnie trafiła z powrotem na deski kreślarskie celem przemodelowania założeń. M$ powinno naprawdę głęboko sięgnąć do kieszeni i wykorzystać utalentowane studia, które mają wolne moce przerobowe, a tych przeciez nie brakuje i nakłonić ich do stworzenia jakis fajnych gier wzorem np Sunset Overdrive. Inaczej będą musieli pogodzić się z łatką wiecznie drugich...

Odnośnik do komentarza

Bardziej chodzi mi tu o przenoszenie gier na nową platformę. Zaprzestanie produkcji konsoli itd.

Teraz po prostu nie będą sprzedawali po 100 mln konsol tylko po 30-40 i kolejna zmiana sprzętu co 3-4 lata. Przynajmniej bebechy nie będą tak ograniczały dewów jak przy poprzedniej generacji.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Koncepcja jest świetna, obstawiam, że na e3 2017 ogłoszą wsteczną z pierwszym xboxem. Zobaczymy jak im to wyjdzie, ale wyobraźcie sobie, wychodzi taki Xbox Two za parę lat i na start mamy tysiące gier, z og xboxa, 360, one'a i scorpio, wszystko na jednej maszynie

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...